• Informacje na temat:

  kwasy na przebarwienia skóry twarzy

Artykuły na temat: kwasy na przebarwienia skóry twarzy
 • Świetnie czułaś się opalona, ale gdy twarz zaczęła wracać do swojego „zimowego” kolorytu, odkryłaś pamiątkę – przebarwienia.

 • Maskujemy przebarwienia na twarzy

  Wakacyjna przygoda ze słońcem zakończyła się... przebarwieniami na buzi? Trudno będzie je szybko usunąć. Ale już teraz wszystkie zmiany można rozjaśnić i zatuszować!

 • Jak pozbyć się przebarwień?

  ...w swoim składzie kwasy alfa-hydroksylowe mające właściwości silnie złuszczające. Inne składniki kremów na przebarwienia na twarzy to: - witamina C (ale zbyt wysokie jej stężenie może podrażnić skórę(...)Na szczęście są już sposoby, by przebarwienia skóry skutecznie usunąć. Przebarwienia możemy tuszować korektorem, podkładem albo samoopalaczem. Niewielkich plamek pozbędziemy się, stosując...

 • Jak pozbyć się przebarwień?

  Dlaczego pojawiają się na skórze? Najczęściej odpowiadają za to geny i nadmierne opalanie się. Na szczęście są już sposoby, by przebarwienia skóry skutecznie usunąć. Przebarwienia możemy tuszować(...) pojawienia się. Skuteczne w walce z przebarwieniami na skórze mogą być kremy zawierające w swoim składzie kwasy alfa-hydroksylowe mające właściwości silnie złuszczające. Inne składniki kremów na...

 • Jak rozjaśnić przebarwienia na twarzy?

  ...przebarwieniami. Z jednej strony rozjaśniają istnie jące już plamki, z drugiej – co bardzo ważne – zapobiegają ponownemu ich powstawaniu, bądź rozlewaniu się zmian na większe obszary skóry. Do wyboru(...) i polega na nakładaniu na skórę preparatów zawierających składniki rozjaśniające oraz kwasy. Zasychają one na twarzy tworząc delikatną, brązowawą skorupkę, którą zmywa się dopiero w domu, po upływie...

 • Przebarwienia po lecie

  Ciemne plamki często są pamiątką po opalaniu bez odpowiedniej ochrony skóry. Jesień to dobra pora, aby się ich pozbyć.

 • Naturalna intensywna pielęgnacja twarzy po urlopie

  Koniec wakacji oznacza nie tylko trudny powrót do pracy lub szkoły, ale i kłopoty z cerą. Jeśli jest przesuszona, szorstka, pozbawiona witalności, pojawiły się na niej przebarwienia - czas na składniki prosto z natury! Rokitnik i miód, beta karoten oraz kwas hialuronowy pomogą jej wrócić do formy.

 • Przebarwienia są najczęściej skutkiem łączenia opalania się z lekami lub kosmetykami. Na szczęście można je nieco wybielić.

 • Kuracje rozjaśniające należy przeprowadzać jesienią, gdy słońce świeci słabiej, ponieważ preparaty na przebarwienia uwrażliwiają skórę na działanie jego promieniowania.

 • Odmładzanie twarzy i nawilżanie skóry - powakacyjne SOS

  Promieniowanie słoneczne - oprócz swych niekwestionowanych zalet - posiada również bardzo destrukcyjny wpływ na naszą skórę. To ono w dużej mierze odpowiada za procesy starzenia się skóry. Dlatego po letnim urlopie warto zafundować sobie odmładzanie twarzy i nawilżanie skóry.

Dyskusje na temat: kwasy na przebarwienia skóry twarzy
 • Re: Wiadomo już, dlaczego oliwa i... dobry sen chronią przed zawałem i udarem

  Prawdziwym skarbem oleju konopnego są nienasycone kwasy tłuszczowe (NNKT), które mają idealne proporcje, czyli 3:1. Jest to idealny stosunek kwasów omega-6 do omega-3, co wpływa na prawidłowy(...) pielęgnacji ciała, twarzy i włosów. Na świecie powszechnie dostępne są już kosmetyki na bazie oleju konopnego oraz lecznicze maści. Olej konopny, stosowany bezpośrednio na skórę, działa ochronnie i kojąco