• Informacje na temat:

  kurzajki

Artykuły na temat: kurzajki
 • Pożegnaj kurzajki

  ...​Kurzajki i brodawki to grudkowate narośla skóry wywołane przez jeden z kilkudziesięciu szczepów wirusa brodawczaka ludzkiego. Na zarażenie nim narażone są osoby przebywające w dużych skupiskach (dzieci i młodzież na obozach, koloniach), często odwiedzające basen.

 • Sok na kurzajki

  Jeśli masz nawracający problem z kurzajkami, domowe rozwiązanie może okazać się najbardziej skuteczne.

 • Tak pozbędziesz się kurzajek

  Smaruj pastą z czosnku Rozgnieć dwa ząbki czosnku lub przepuść przez praskę. Następnie nałóż punktowo na kurzajki. Zaklej plasterkami. Powtarzaj ten zabieg 3-4 razy dziennie, także na noc, za każdym(...). Wieczorem wymocz dłonie, stopy z kurzajkami w ciepłej wodzie z mydłem. Następnie wyłów kawałki cytryny z octu i przyłóż na poszczególne kurzajki, zalepiając plastrem. Na stopy możesz założyć na noc...

 • Plastry Salvequick na kurzajki

  Plaster Salvequick na kurzajki likwiduje kurzajki w sposób bezpieczny oraz bezbolesny. Nakładanie plastra na kurzajkę jest zabiegiem prostym i bezpiecznym, który może być wykonywany przez każdego członka rodziny.

 • Jak się pozbyć kurzajek?

  Kurzajki wywołuje wyjątkowo zaraźliwy wirus, który może przeniknąć w głąb skóry nawet przez zadrapanie czy lekkie otarcie naskórka. Najczęściej łapiemy infekcję przez podanie ręki komuś, kto ma już(...) korzystania ze wspólnych kabin prysznicowych, wirus kurzajki zaatakuje nasze stopy.

 • Piękne stopy bez kurzajek

  Kurzajki to odwieczny problem niejednej z nas. W czasach, gdy każdego dnia walczymy o perfekcyjny wygląd, świetną formę i spełnienie w różnych dziedzinach życia, uciążliwy wirus może nam to znacząco utrudnić. Kurzajki to nie tylko problem natury estetycznej, ale również dyskomfort i ból. Przekonajmy się, jak sobie z nim poradzić.

 • Sposoby na kurzajki

  ...aloesu. Poczekaj, aż wycieknie sok i jak najczęściej pocieraj nim brodawki. 4. Pokrusz witaminę C lub aspirynę, zmieszaj z odrobiną wody i często nakładaj pastę na kurzajki. 5. Cytrynę wyszoruj(...) brodawki gazą nasączoną sokiem z ananasa (ma on enzymy rozpuszczające kurzajki). 8. Rozetrzyj czosnek lub cebulę, nałóż na kurzajki, przykryj gazą, przylep plaster i pozostaw na noc. 9. Trzy razy...

 • Mniszek lekarski na obrzęki i kurzajki

  Na co pomaga: na kurzajki  i brodawki - smaruj je 2 razy dziennie sokiem z łodygi lub z korzenia obrzęki - pij 3 razy dziennie herbatkę z mniszka, działa moczopędnie na nerki i wątrobę - napary z mniszka oczyszczają te organy z toksyn na poziom cukru we krwi - zawiera inulinę, która obniża indeks glikemiczny spożytego pokarmu. Jak zbierać i suszyć: kwiaty oraz liście zbierz wiosną...

 • Kurzajki – definicja, występowanie, zwalczanie

  Kurzajki możemy określić, jako zmiany skórne, które wywołane są wirusem brodawczaka ludzkiego, znanego, jako HPV. Obecnie znanych jest około sto różnorodnych typów tego wirusa. Najczęściej możemy spotkać się jednak z kurzajkami, które występują na stopach, dłoniach, twarzy a także w okolicy narządów płciowych.

 • Sposoby na kurzajki

  Są małe i twarde. Kurzajki (brodawki wirusowe) pojawiają się najczęściej na dłoniach lub stopach, ale bywają też na twarzy (u mężczyzn często pod nosem i na brodzie), szyi i we włosach, a u osób obgryzających paznokcie - także na ustach.

Zdjęcia na temat: kurzajki
Dyskusje na temat: kurzajki
 • Re: Kurzajki.. pomocy leki

  Po co komu jakieś leki z apteki, ja pozbyłem się kurzajek na dłoniach za pomocą tego oto zielska: http://euceryna.pl/glistnik-jaskolcze-ziele-naturalny-srodek-na-kurzajke/ Jak się dobrze rozejrzysz to znajdziesz, bo tego rośnie pełno :) Po około tygodniu po kurzajkach nie było śladu i tak pozostało do dnia dzisiejszego. Pozdrawiam i powodzonka :)

 • Re: Sposoby na kurzajki

  Polecam wypalanie zgaszona swiezo zapałką, tak aby na koncowce zapałki było widac rozgrzany żar i przykładamy na chwile do kurzajki, gdy poczujemy pieczenie odstawiamy odczekujemy i powtarzamy Kurzajka napęcznieje i potem sama odpadnie.Po zagojeniu rany kurzajka zniknie.

 • kurzajka jak się jej pozbyć

  Jak się pozbyć kurzajki na dłoniach, nawet nie wiem kiedy się to pojawiło i od czego? Czy z tym muszę się udać do lekarza czy w domowym sposobem się tego pozbędę? Jak szybko to się rozprzestrzenia i co zrobić żeby dzieci się tym nie zaraziły- można zakleić plastrem ?

 • Re: Pożegnaj kurzajki

  jaskółcze ziele,sprawdzony sposób na kurzajki

 • Re: Kurzajki.. pomocy leki

  Na pewno wszystkie....., jak coś ja mogę polecić, że są w aptece takie jakby lakiery bezbarwne, właśnie specjalnie na kurzajki, ja stosowałam jakieś 5 lat temu, posmarowałam dwa razy i od tego czasu, po kurzajkach ani śladu...., jak coś jest jeszcze taka roślina zwana jaskółczym zielem, która leczy kurzajki, ale to musiałabyś się albo lekarza zapytać, albo najlepiej znaleźć w necie, kiedyś

 • Re: Pożegnaj kurzajki

  Czosnek nie dziala wypalilo skure do okola a kurzajka nie znikla

 • Re: Kurzajki.. pomocy leki

  ja robiłam zabiegi na odmrażanie i przed smarowałam kremem znieczulającym, który kupiłam na naporost.pl i nic nie bolało, a teraz już nie mam kurzajek :)

 • Re: Tak pozbędziesz się kurzajek

  Skuteczne na kurzajki jest sok jaskółczego ziela.Dziala!

 • Re: Kurzajki.. pomocy leki

  chyba moja wczorajsza teoria się sprawdza heh

 • Re: Pożegnaj kurzajki

  a ten przepis od wymyslonego muzulmanskiego czy zydowskiego boga?