• Informacje na temat:

  kurzajki

Artykuły na temat: kurzajki
 • Pożegnaj kurzajki

  ...​Kurzajki i brodawki to grudkowate narośla skóry wywołane przez jeden z kilkudziesięciu szczepów wirusa brodawczaka ludzkiego. Na zarażenie nim narażone są osoby przebywające w dużych skupiskach (dzieci i młodzież na obozach, koloniach), często odwiedzające basen.

 • Sok na kurzajki

  Jeśli masz nawracający problem z kurzajkami, domowe rozwiązanie może okazać się najbardziej skuteczne.

 • Tak pozbędziesz się kurzajek

  Smaruj pastą z czosnku Rozgnieć dwa ząbki czosnku lub przepuść przez praskę. Następnie nałóż punktowo na kurzajki. Zaklej plasterkami. Powtarzaj ten zabieg 3-4 razy dziennie, także na noc, za każdym(...). Wieczorem wymocz dłonie, stopy z kurzajkami w ciepłej wodzie z mydłem. Następnie wyłów kawałki cytryny z octu i przyłóż na poszczególne kurzajki, zalepiając plastrem. Na stopy możesz założyć na noc...

 • Plastry Salvequick na kurzajki

  Plaster Salvequick na kurzajki likwiduje kurzajki w sposób bezpieczny oraz bezbolesny. Nakładanie plastra na kurzajkę jest zabiegiem prostym i bezpiecznym, który może być wykonywany przez każdego członka rodziny.

 • Jak się pozbyć kurzajek?

  Kurzajki wywołuje wyjątkowo zaraźliwy wirus, który może przeniknąć w głąb skóry nawet przez zadrapanie czy lekkie otarcie naskórka. Najczęściej łapiemy infekcję przez podanie ręki komuś, kto ma już(...) korzystania ze wspólnych kabin prysznicowych, wirus kurzajki zaatakuje nasze stopy.

 • Piękne stopy bez kurzajek

  Kurzajki to odwieczny problem niejednej z nas. W czasach, gdy każdego dnia walczymy o perfekcyjny wygląd, świetną formę i spełnienie w różnych dziedzinach życia, uciążliwy wirus może nam to znacząco utrudnić. Kurzajki to nie tylko problem natury estetycznej, ale również dyskomfort i ból. Przekonajmy się, jak sobie z nim poradzić.

 • Sposoby na kurzajki

  ...aloesu. Poczekaj, aż wycieknie sok i jak najczęściej pocieraj nim brodawki. 4. Pokrusz witaminę C lub aspirynę, zmieszaj z odrobiną wody i często nakładaj pastę na kurzajki. 5. Cytrynę wyszoruj(...) brodawki gazą nasączoną sokiem z ananasa (ma on enzymy rozpuszczające kurzajki). 8. Rozetrzyj czosnek lub cebulę, nałóż na kurzajki, przykryj gazą, przylep plaster i pozostaw na noc. 9. Trzy razy...

 • Mniszek lekarski na obrzęki i kurzajki

  Na co pomaga: na kurzajki  i brodawki - smaruj je 2 razy dziennie sokiem z łodygi lub z korzenia obrzęki - pij 3 razy dziennie herbatkę z mniszka, działa moczopędnie na nerki i wątrobę - napary z mniszka oczyszczają te organy z toksyn na poziom cukru we krwi - zawiera inulinę, która obniża indeks glikemiczny spożytego pokarmu. Jak zbierać i suszyć: kwiaty oraz liście zbierz wiosną...

 • Kurzajki – definicja, występowanie, zwalczanie

  Kurzajki możemy określić, jako zmiany skórne, które wywołane są wirusem brodawczaka ludzkiego, znanego, jako HPV. Obecnie znanych jest około sto różnorodnych typów tego wirusa. Najczęściej możemy spotkać się jednak z kurzajkami, które występują na stopach, dłoniach, twarzy a także w okolicy narządów płciowych.

 • Sposoby na kurzajki

  Są małe i twarde. Kurzajki (brodawki wirusowe) pojawiają się najczęściej na dłoniach lub stopach, ale bywają też na twarzy (u mężczyzn często pod nosem i na brodzie), szyi i we włosach, a u osób obgryzających paznokcie - także na ustach.

Zdjęcia na temat: kurzajki
Dyskusje na temat: kurzajki
 • kurzajka jak się jej pozbyć

  Jak się pozbyć kurzajki na dłoniach, nawet nie wiem kiedy się to pojawiło i od czego? Czy z tym muszę się udać do lekarza czy w domowym sposobem się tego pozbędę? Jak szybko to się rozprzestrzenia i co zrobić żeby dzieci się tym nie zaraziły- można zakleić plastrem ?

 • Re: Sposoby na kurzajki

  Polecam wypalanie zgaszona swiezo zapałką, tak aby na koncowce zapałki było widac rozgrzany żar i przykładamy na chwile do kurzajki, gdy poczujemy pieczenie odstawiamy odczekujemy i powtarzamy Kurzajka napęcznieje i potem sama odpadnie.Po zagojeniu rany kurzajka zniknie.

 • Re: kurzajka jak się jej pozbyć

  formułkę "diabeł za trupem, kot za diabłem, kurzajki za kotem, już was nie ma!" Jest to najpewniejsza i wypróbowana metoda leczenia wg największego specjalisty od kurzajek Tomka Sawyera. PS Nie daj się naciągnąć łasym na twoją kasę koncernom farmaceutycznym i dermatologom proponującym drogie zabiegi i maści, które w ogóle nie pomagają na to, co trzeba. Podobno środek na kurzajki lepiej działa na

 • Re: Pożegnaj kurzajki

  jaskółcze ziele,sprawdzony sposób na kurzajki

 • Re: Byłam u wróżki i teraz się boję

  Tylko prawda Was wyzwoli, a wróżki mówią tylko prawdę, nawet jeżeli się nie sprawdza... Jak wiadomo wróżka jest dobra na wszystko, na kurzajki, na zatwardzenie, na brak męża, na sranie w banie. No, a potem przychodzi czas na wiedźmy (ich nazwa wywodzi się od słowa "wiedza"). One też wiedzą wszystko (a przynajmniej lepiej). Tak więc niemal każda teściowa, to wiedźma. Jak nie pomoże ani wróżka, ani

 • Re: Pożegnaj kurzajki

  Czosnek nie dziala wypalilo skure do okola a kurzajka nie znikla

 • Re: Tak pozbędziesz się kurzajek

  Skuteczne na kurzajki jest sok jaskółczego ziela.Dziala!

 • Re: Pożegnaj kurzajki

  a ten przepis od wymyslonego muzulmanskiego czy zydowskiego boga?

 • Re: Sposoby na kurzajki

  znajdzie tą kość weźmie kurzajki na siebie. Zaśmiałem się, zrobiłem jak kazała. Nawet nie wiem kiedy, kurzajki wszystkie znikły. Myślę że coś w tym jest.

 • Re: Pożegnaj kurzajki

  Czy te metody są skuteczna na płaskie kurzajki? One nie odpadają tylko tkwią głęboko. Jak więc mają się te sposoby na taką kurzajkę i zdrową skórę wokół niej?