• Informacje na temat:

  krótkie włosy dla dojrzałej kobiety

Artykuły na temat: krótkie włosy dla dojrzałej kobiety
 • Współczesne kobiety mają pełną dowolność – mogą nosić włosy krótkie, półdługie lub długie oraz układać je w takim stylu, jaki im się podoba. A wiek nie ma żadnego znaczenia!

 • ...lat, tym krótsze cięcie. Stąd większość czterdziestolatek nosiła krótkie fryzurki, najczęściej lekko podkręcone dzięki trwałej ondulacji. Niszczyła ona kobietom włosy tak skutecznie, że potrzebowały(...) po kurację Tonucia, Rene Furterer. Nie bez znaczenia jest też to, jakiej szczotki używasz. – Mokre włosy są szczególnie podatne na złamania, dlatego nie szarp ich przy rozczesywaniu. Najlepiej jeśli...

 • Fryzury dla dojrzałych pań

  Współczesne kobiety mają pełną dowolność – mogą nosić włosy krótkie, półdługie lub długie oraz układać je w takim stylu, jaki im się podoba. A wiek nie ma żadnego znaczenia!

 • Dla kogo? Na urodę dojrzałej kobiety krótka fryzura może zadziałać jak zabieg anti-aging. A jeśli masz trójkątną twarz, odpowiednia grzywka dodatkowo wymodeluje rysy.

 • Kuracja młodości dla twoich włosów

  Wspaniała kondycja włosów tylko w 10 proc. zależy od wieku, za to aż w 90 proc. od pielęgnacji! Oto program ich kompleksowej odnowy, opracowany specjalnie dla naszych czytelniczek.

 • Seks w wersji 60+

  Nie spodziewałam się, że będę jeszcze kiedyś z mężczyzną, ale jak już jest, to okazuje się, że tam wszystko działa, jak należy. Trzy kobiety i specjaliści opowiadają o temacie tabu – seksie w dojrzałym wieku.

 • To trochę historia jak z bajki

  Mówi się o niej, że zagra wszystko. Kobiety kapryśne, szalone, uwodzicielskie i niedojrzałe. Kiedyś może sama też taka była. Ale to już przeszłość. Roma Gąsiorowska zakochała się, wyszła za mąż i urodziła dwójkę dzieci. I ta rola okazała się dla niej najbardziej zaskakującą.

 • Zamierzam starzeć się niegodnie

  Wizerunek? Artystka rozedrgana. Prawda? „Łóżko należy pościelić rano, kuchnię posprzątać wieczorem”. Katarzyna Groniec uważa, że po czterdziestce czas zejść z chmur na ziemię. Dowód? Jej związek z inżynierem od statków. „Ja padam zemdlona, a on wchodzi i pyta, co na obiad”, opisuje reguły gry. Dla niego przeniosła się do innego miasta. I bez niego nie wyobraża sobie życia.

 • Wszystko co najważniejsze

  Nauczyły się cenić życie, wiedzą, że szczęście nie przychodzi łatwo. Dojrzały - szkoda im czasu na złudzenia. Stać je na szczerość. Cztery kobiety. Różne zawody i życiorysy. Katarzyna Groniec, Lidia Popiel, Katarzyna Herman i Ewa Kasprzyk odpowiadają na pytania, które zadaje sobie każda z nas.

 • ...(w ciemnym odcieniu, gdy jesteś szatynką i brunetką, w jasnym – blondynką lub gdy masz siwe włosy). W makijażu brwi świetnie sprawdzi się szarobrązowy – to kolor uniwersalny dla każdej dojrzałej kobiety(...) kolor blaknie, pojawiają się pojedyncze siwe „nitki” i przerzedzają się. Na szczęście cały czas rosną nowe. Dlatego twoje brwi w dojrzałym wieku mogą mieć perfekcyjną linię. Wystarczy raz w miesiącu...