• Informacje na temat:

  krótkie nogi u gwiazd

Artykuły na temat: krótkie nogi u gwiazd
 • Czy trampki na platformie pogrubiają nogi?

  ...trampki na platformie . Wiele kobiet obawia się jednak, jak będzie w nich wyglądać - czy słusznie? Jakie buty dla kogo?  Buty na platformie sprawiają, iż nogi wydają się masywniejsze - niestety, taka jest prawidłowość, co spokojnie można potwierdzić, oglądając zdjęcia gwiazd i przyglądając się przechodniom na ulicy. Dlatego też poleca się je szczególnie osobom, które mają ładne, zgrabne nogi - nogi...

 • Niezgrabne nogi polskiej aktorki

  ...deskach Teatru. Pojawili się: Monika Zamachowska, Maciej Dowbor, Katarzyna Dowbor a także Magdalena Boczarska, Mateusz Banasiuk, Bożena Stachura i wiele innych. Jedną z gwiazd wieczoru była Joanna(...) krótkich sukienkach, które odsłaniają jej niezbyt zgrabne nogi. Sukienka za kolano byłaby idealnym rozwiązaniem.

 • Taylor Hill: nowa gwiazda wybiegów mody

  Choć ma zaledwie 22 lat, Taylor Hill wypracowała już tak długie CV, jak długie są jej nogi, pisze magazyn "Elle". Aniołek Victorias Secret, muza Topshop i, ostatnio, ambasadorka marki Lancome - młoda modelka osiągnęła już bardzo wiele. Kim jest?

 • Popek w "Tańcu z gwiazdami" - od zera do tancerza

  Podczas treningów, zamiast patrzeć na partnerkę, nie odrywa oczu od swojego odbicia w lustrze. Musi popracować nad ruchem bioder i wzmocnieniem nóg. Rafała Maseraka nazywa "świrem". Poznajmy kulisy udziału Popka w "Tańcu z gwiazdami".

 • Kompleksy gwiazd

  Zazdrościmy im urody i sławy. Dla wielu z nas gwiazdy są niedoścignionymi ideałami. Jednak i one, bywalczynie okładek kolorowych pism, mają kompleksy. Trudno w to uwierzyć? Sprawdź, czego znane kobiety nie lubią w swoim wyglądzie.

 • Zazdrościmy im urody i sławy. Dla wielu z nas gwiazdy są niedoścignionymi ideałami. Jednak i one, bywalczynie okładek kolorowych pism, mają kompleksy. Trudno w to uwierzyć? Sprawdź, czego znane kobiety nie lubią w swoim wyglądzie.

 • Życie jest zbyt krótkie, by nosić kiepskie ubrania

  ...swoje zdjęcia, bo dopiero na nich da się ocenić, gdzie mamy najszersze miejsce. Okazało się, że mam szersze ramiona niż biodra. Powinnam nosić baskinki, poszerzać dolne partie ciała, ale odsłaniać nogi(...), krągłą pupę i ładne nogi. Też bym chciała taka być. Ale nie jestem. I choćbym nie wiem co robiła, nigdy nie będę. Nauczyłam się więc ubierać tak, aby strojami przywrócić te idealne, pożądane...

 • Nogi idealne

  ...cm. Gdy wydłużano je jeszcze o 10 procent, oceniano ją jednak jako mniej atrakcyjną. Pawłowski wyjaśnia, że długie nogi są oznaką zdrowia, a krótkie wiążą się ze zwiększonym ryzykiem chorób sercowo-naczyniowych oraz cukrzycy. Nie tak dawno pisaliśmy również, że u kobiet krótkie nogi oznaczają realniejsze zagrożenie chorobami wątroby. Dziennikarze serwisu New Scientist triumfalnie rozgłaszają, że...

 • Szorty - modna alternatywa dla mini

  Obszerne bermudy jak te od Isabel Marant, spodenki przypominające dół od piżamy rodem z pokazu Louis Vuitton lub skórzane szorty przewiązane w talii paskiem, jak na wybiegu u Saint Laurent. Wiosną i latem będziemy odkrywać nogi, choć niekoniecznie w mini spódnicach.

 • Makijaż ciała

  Oglądasz telewizyjny show albo przeglądasz zdjęcia z "czerwonych dywanów", a później zastanawiasz się: jak one to robią? Młodsze i starsze, chudsze i grubsze, wszystkie gwiazdy w wyciętych czy krótkich sukniach wyglądają świetnie! Mają gładkie dekolty, jędrne ramiona, smukłe nogi, a ich skóra jest promienna. To zasługa genów, treningów, diet? Najlepszy i najszybszy efekt daje... makijaż ciała...

Dyskusje na temat: krótkie nogi u gwiazd
 • Re: Krótkie nogi Rihanna...

  Powiem wprost - to cudowne, że te kreowane często na siłę "gwiazdy" są bardzo podobne do tych znanych nam z domów i ulic - zwyczajnych dziewczyn! Maja za duże lub za małe pupy, cycuszki też bywają nieidealne... A i nogi czasami za krótkie! I chwała Bogu, że równość jest udziałem tych wykreowanych na siłę "gwiazd"!

 • Re: Justyna Steczkowska...

  Nogi może ładne, ale bardzo krótkie, (pomijając wzrost Steczkowskiej) w nienaturalny sposób wydłużane butami na szpili, przez co łydka jest nieproporcjonalnie długa w stosunku do uda. Najlepsze nogi wśród naszych gwiazd-celebrytów ma Edzia Górniak. Gdzieś tam nieco za nią z nogami Chylińska. Steczkowska niestety na końcu, za krótkie.