• Informacje na temat:

  kremy do depilacji pach

Artykuły na temat: kremy do depilacji pach
 • Wszystko o depilacji

  ...bursztynu, a odrobina wyjęta na łyżeczkę szybko stygnie, pasta jest gotowa. Przełóż do chłodnej miski i podczas depilacji wyjmuj tylko tyle, ile potrzebujesz. Nałóż w kierunku przeciwnym do wzrostu włosa, wmasuj w skórę i po chwili zerwij. Resztki masy zmyj ciepłą wodą, ale nie pocieraj skóry. Włoski z pach najlepiej usuniesz maszynką, a z rąk depilatorem chemicznym, czyli kremem. Są one też...

 • Wszystko o depilacji

  ...miski i podczas depilacji wyjmuj tylko tyle, ile potrzebujesz. Nałóż w kierunku przeciwnym do wzrostu włosa, wmasuj w skórę i po chwili zerwij. Resztki masy zmyj ciepłą wodą, ale nie pocieraj skóry. Włoski z pach najlepiej usuniesz maszynką, a z rąk depilatorem chemicznym, czyli kremem. Są one też najbardziej skuteczne do usuwania z okolic bikini. Do wąsików najlepiej używać plastrów z woskiem...

 • Metod jest wiele. Wybierając jakąś dla siebie, zawsze pamiętaj o bezpieczeństwie, bo zwykle każda część ciała wymaga innego zabiegu. Masz do wyboru maszynkę, piankę lub żel, depilator, wosk... Dzięki nim bez trudu sama usuniesz zbędne włoski w domu. Jeśli jednak nie jesteś specjalistką od depilacji – powierz to zadanie kosmetyczce.

 • ​Depilacja woskiem- zalety i wady

  Obecnie na rynku można odnaleźć szeroki wybór preparatów pozwalających walczyć ze zbędnym owłosieniem. Które z nich są najskuteczniejsze: plastry, maszynki, kremy...?

 • Najnowsze metody depilacji skóry

  Metody depilacji, od golenia maszynką po domowe lasery, są wciąż udoskonalane.Warto poznać ich zalety, nim dokonamy wyboru. Bo idealny efekt można osiągnąć różnymi sposobami.

 • ...się najlepiej w depilacji pach, nóg i ewentualnie okolic bikini, o ile nie masz mocnego owłosienia. Środki chemiczne (kremy, pianki, żele) możesz stosować na wszystkie części ciała. Przed użyciem(...) depilacji najlepiej przeprowadzaj wieczorem, na mokro. Wydepilowane miejsca dokładnie osusz. Pachy oraz okolice bikini warto zdezynfekować balsamem po goleniu: złagodzi podrażnienia i nawilży skórę...

 • Depilacja z Eveline

  Kremy skutecznie usuwają nawet najbardziej uciążliwe włosy, łatwo rozsmarowuje się, nadając skórze piękny, lśniący i gładki wygląd.

 • Włoski na nogach, rękach czy pod pachami dozwolone są wyłącznie dla mężczyzn. Płeć piękna powinna wyglądać nieskazitelnie. Jak to osiągnąć?

 • 7 faktów i mitów związanych z depilacją

  Na temat prawidłowej depilacji powiedziano już naprawdę sporo. Jednak wokół sposobów pozbywania się natrętnych włosków narosło wiele mitów, które nierzadko utrudniają nam prawidłową pielęgnację skóry przed, w trakcie i po goleniu. Które wskazówki warto zastosować, a które rady najwyższy czas włożyć między bajki?

 • Kremy i plastry do depilacji, Veet

  Dzięki nowościom marki Veet czas depilacji został skrócony do 3 minut, a przy pomocy kosmetyków możemy łatwo i dokładnie usunąć włoski z miejsc ciała najbardziej wrażliwych i trudno dostępnych.

Dyskusje na temat: kremy do depilacji pach
 • odzywka do wlosow jest odzywka do wlosow

  Po depilacji stosujemy specjalne kremy lagodzace. Najczesciej zawieraja one w swoim skladzie: Alantoine, Lanoline wyciagi z aloesu, badz rumianku (uwaga! ten jest alergizujacy). Ostatecznie mozna zastosowac Sudocrem (zawiera cynk o dzialaniu gojacym; podobnie Alantan - talk, w wypadku depilacji pach), ew. masc tormentiolowa.