• Informacje na temat:

  kremy do cery mieszanej odwodnionej

Artykuły na temat: kremy do cery mieszanej odwodnionej
 • Jak prawidłowo określić swój typ cery?

  Typ cery określa się na podstawie ilości wydzielanego sebum. Ilość sebum wpływa na to, jak bardzo błyszczy się skóra, ale także na to, jak szybko traci ona wodę, a w konsekwencji jak szybko staje się sucha. Rozróżnia się cztery rodzaje cery: normalną, suchą, tłustą lub mieszaną. Jak je rozróżnić? Poniższy fragment pochodzi z książki "Sekrety koreańskiego piękna" Kerry Thompson i Coco Park.

 • Kremy do twarzy Farmona Herbal Care my nature

  ...poprawiają kondycję i wygląd skóry, zapewniają długotrwałe nawilżenie i odżywienie, nie powodują podrażnień. Kremy Herbal Care pozbawione są parabenów, BHA, alkoholu etylowego, oleju parafinowego i barwników. Farmona Herbal Care - wzmacniający krem z orchideą do cery naczynkowej Pojemność 50 ml/14 zł Farmona Herbal Care krem wzmacniający z orchideą, przeznaczony jest do pielęgnacji skóry...

 • Cera mieszana i jej pielęgnacja

  W pielęgnacji skóry mieszanej szczególną uwagę powinno się zwracać na nawilżanie oraz ochronę i regenerację suchych i odtłuszczonych okolic.

 • Piękno w prezencie od KLAPP Cosmetics

  Wyjątkowa oferta świąteczna KLAPP Cosmetics jest już dostępna w promocyjnych cenach w najlepszych gabinetach kosmetycznych i hotelowych spa w całej Polsce. W przepięknych opakowaniach znalazły się pełnowymiarowe produkty oraz miniatury kosmetyków dla każdego rodzaju cery w każdym wieku.

 • Odpowiednie kosmetyki nawilżą i wygładzą skórę, spłycą zmarszczki lub zapobiegną pogłębianiu się już istniejących. Dobieraj preparaty do swojego wieku oraz rodzaju cery.

 • Maski: Szybki ratunek dla spragnionej skóry

  Każda z nas chciałaby mieć gładką i promienną cerę, bez widocznych zmarszczek i niedoskonałości. Jednak szkodliwe czynniki zewnętrzne (promieniowanie UV, wiatr) i upływ czasu sprawiają, że często nie jesteśmy zadowolone ze swojej cery. Codzienne oczyszczanie skóry i stosowanie kremów nie wystarczy, żeby przywrócić skórze blask.

 • Prawidłowy dobór kosmetyków

  Często przeprowadzając konsultację słyszę argumenty: "bo miał ładne opakowanie", "bo był w promocji", "bo ładnie pachniał", "bo koleżanka była zadowolona" itp. Niestety sugerując się innymi względami niż potrzeby skóry, łatwo nieodpowiednim kosmetykiem pogorszyć znacznie stan cery, a nawet doprowadzić do defektów i poważnych powikłań.

 • Krem, tonik, maseczka - najlepsze dla twojego rodzaju skóry

  O tej porze roku czujemy się zmęczone, a nasza skóra spragniona jest dużej dawki energii. Potrzebuje witamin i minerałów. Dobierz wzmacniające substancje do rodzaju swojej cery i dostarcz je w kosmetykach oraz diecie.

 • Skóra z problemami: Jak ją pielęgnować?

  Na skutek niekorzystnych czynników zewnętrznych lub genetycznych musimy skrupulatnie dbać o prawidłową pielęgnację, dobraną w zależności od potrzeb naszej skóry. Zasady pielęgnacji cery mieszanej Najczęściej popełnianym błędem w pielęgnacji cery mieszanej jest brak regularnego nawilżania. Trzeba jednak pamiętać o tym, że sebum nie nawilża skóry - jest jedynie warstwą ochronną. Zaburzenia...

 • Pielęgnacja skóry po zimie – przywitaj pierwszy dzień wiosny z KOI Cosmetics

  ...tylko usuwa makijaż oraz zanieczyszczenia, ale także nawilża skórę. Olej do twarzy KOI Cosmetics zawiera cenne oleje z awokado oraz drzewa sandałowego. To świetny produkt dla posiadaczy cery suchej i mieszanej, którzy tuż po oczyszczaniu borykają się z uporczywym uczuciem suchości i nieprzyjemnego ściągnięcia skóry. Kolejnym krokiem po oczyszczaniu cery jest jej tonizowanie. Tonik KOI Cosmetics...