• Informacje na temat:

  krem z mocznikiem 10 twarz

Artykuły na temat: krem z mocznikiem 10 twarz
 • Co się dzieje, kiedy śpisz ? Działanie kremów na noc

  Podczas snu regeneruje się nie tylko organizm, lecz również skóra. W tym czasie naskórek szybciej się odnawia, a zawarte w kremach na noc odpowiednie substancje lepiej się wchłaniają. Jeśli zaniedbamy nocną pielęgnację, żaden makijaż w dzień nie pomoże nam ukryć niedoskonałości.

 • ...i oczekiwanego efektu powinno się go wykonać 4-5 razy co 10 dni. Innym polecanym wiosną zabiegiem na twarz jest laserowy peeling węglowy Spectrpeel, w USA i Brazylii bijący rekordy popularności. Jest(...) poprawia również kondycję włosów – jest stosowany w leczeniu ich wypadania. Therapy PRP może zostać wzbogacona o Autologic Krem. Jest ona wskazana do regeneracji i odbudowy skóry, łagodzenia podrażnień...

 • Są „na widoku” cały rok tak jak twarz. I z podobną dbałością warto je pielęgnować, bo gładkie i zadbane naprawdę odejmują lat. A przed nami już niedługo święta i karnawał…

 • Uroda na nocnej zmianie

  Nocą możesz wiele zdziałać dla urody. Wieczorem nałóż na twarz odpowiednią maseczkę, a na pięty zmiękczające plastry – nowość marki L’biotica. Poranne efekty pozytywnie Cię zaskoczą!

 • Pielęgnacja kanapkowa najlepsza na chłody

  Wymyśliły ją i z powodzeniem stosują Japonki. Przypomina robienie kanapki, bo polega na nakładaniu na skórę kolejnych warstw odpowiednio dobranych kosmetyków. To zdaniem kosmetologów skuteczniejszy sposób na odmłodzenie i ochronę cery niż używanie kremów typu 3w1.

 • Przed zimowym spacerem: Ochrona skóry dla całej rodziny

  Zima to prawdziwy „test bojowy” dla skóry. Najbardziej narażone na szkodliwe działanie mrozu i przenikliwego wiatru są dłonie, twarz i stopy. Jeśli wybierzesz odpowiednią pielęgnację i dostosujesz ją do potrzeb twojej rodziny, nie zaszkodzi wam żaden zimowy spacer. Oto kilka kluczowych zasad.

 • Dłonie w centrum uwagi

  Są „na widoku” cały rok tak jak twarz. I z podobną dbałością warto je pielęgnować, bo gładkie i zadbane naprawdę odejmują lat. A przed nami już niedługo święta i karnawał…

 • Przewodnik po peelingach

  Piling do twarzy to kosmetyk, którego potrzebuje każda z nas, niezależnie od wieku, rodzaju i kondycji skóry. Młodym kobietom pomoże ją oczyścić, dotlenić, znormalizować wydzielanie sebum. Dla dojrzałych piling to skuteczne narzędzie opóźniające pojawianie się zmarszczek i odmładzające. A jesień jest najbardziej odpowiednim czasem na złuszczanie naskórka, bo niektóre pilingi uwrażliwiają twarz...

 • Kuracja odmładzająca, gdy masz 30+, 40+, 50+ lat

  Wystarczy miesiąc, by wygładzić zmarszczki i rozświetlić twarz. Poznaj preparaty i zabiegi, które wspomagają odnowę skóry i są dostosowane do twojego wieku.

 • Mogą pojawić się już u nastolatek, ale najwięcej jest ich, gdy skończysz 30 lat. Z czerwonymi pajączkami na twarzy możesz wygrać!