• Informacje na temat:

  krem helena rubinstein

Artykuły na temat: krem helena rubinstein
 • Wybierz krem odpowiedni do wieku

  Polki lubią o siebie dbać, to widać. Coraz dłużej wyglądamy młodo. Ale i tak skóra zaczyna się starzeć, gdy kończymy 20 lat. I od tej pory średnio co dekadę zmieniają się jej potrzeby. Najważniejsze są cztery przełomowe momenty. Kiedy warto pomyśleć o zmianie kremu? I jakich składników w nim szukać? Zapytałyśmy eksperta.

 • Imperium piękna Heleny Rubinstein

  Mały słoiczek z kremem do twarzy, a na nim inicjały HR. Miłośnicy luksusowych kosmetyków doskonale wiedzą, co oznacza ten symbol - Helena Rubinstein. To imię i nazwisko kobiety, która musiała mieć(...) Australii, Europy i Ameryki. Ładna historia Helena Rubinstein lubiła ładne historie, dlatego na starość postanowiła uporządkować wspomnienia ze swojego życia. Zaczęła pisać pamiętniki. Można się z nich...

 • Helena Rubinstein, nazwana przez Jeana Cocteau "Cesarzową Piękna", jest symbolem siły, przedsiębiorczości i kreatywności. Inspirująca historia polskiej Żydówki, której życie odzwierciedla określenie "od pucybuta do milionera".

 • Nowy krem? Z roślinnymi komórkami macierzystymi lub wzmacniającym skórę ekstraktem z superodpornych krzewów. Nowy makijaż oczu? Zielony naturalnie.

 • Kosmetyki przyjazne z natury

  Kosmetyki naturalne stają się coraz bardziej... naturalne. Ważne są już nie tylko składniki. Bo co z tego, że krem zawiera wyłącznie substancje roślinne, jeśli plastikowy słoiczek, w którym się go sprzedaje, będzie zaśmiecać środowisko przez najbliższe tysiąc lat? Na szczęście okazuje się, że producenci upiększaczy dobrze wiedzą, jak sprostać ekowymaganiom.

 • Przebarwienia skóry - Jak pozbyć się ich?

  ..., serum i maseczka odpowiednio 870 złotych 50 ml, 740 złotych 25 ml, 438 złotych 50 ml. Helena Rubinstein Prodigy Re-Plasty – Seria stworzona przy współpracy z kliniką w La Clinica Monreaux(...) wynosi około 80 złotych oraz rano i wieczorem silnych kremów odżywczych, których ceny zaczynają się od 150 złotych. Laser – bardzo skuteczny, trwale usuwa komórki barwnikowe, melaninę...