• Informacje na temat:

  kosmetyki zawierające witaminę c

Artykuły na temat: kosmetyki zawierające witaminę c
 • Witamina C - witamina wiecznej młodości

  ...niekorzystnym dla skóry działaniem niskich temperatur. Podczas silnych mrozów warto postawić na pielęgnację bogatą  w kosmetyki zawierające witaminę C. Skóra odwdzięczy nam się za to świeżym i promiennym wyglądem. Kosmetyki KOI zawierające witaminę C to m.in.: · Krem Regenerujący - wspiera odbudowę naskórka oraz jest niezawodny w walce z ze zmęczoną , potrzebującą odprężenia skórą. To prawdziwa...

 • Najlepsze kosmetyki i zabiegi na przebarwienia

  Nie tylko nadmierna ekspozycja na słońce, ale i zaburzenia hormonalne oraz stany zapalne mogą być przyczyną pojawiania się przebarwień. W ich terapii wskazane są więc zabiegi i kosmetyki, które nie tylko rozjaśniałyby nieestetyczne plamy, ale i zapobiegałyby powstawaniu nowych zmian pigmentacyjnych.

 • Piękno z natury. Ekspert Strefy Kobiet o kosmetykach naturalnych

  Kosmetyki naturalne zawierają mniej substancji alergizujących, wspierają prawidłowe funkcjonowanie skóry, potrafią rozwiązywać problemy dermatologiczne. Ale czym tak naprawdę są i jak je odróżnić od „podróbek”? Oto wszystko, co chciałaś wiedzieć, ale bałaś się zapytać.

 • Moda na witaminę D

  ...jednak pamiętać, że to wystarczy w miesiącach letnich: od połowy marca do połowy września. A co z pozostałą częścią roku? - Nie ma rady, trzeba suplementować. Na rynku są dwa leki zawierające witaminę D oraz cała masa suplementów. Jeśli zażywamy ją profilaktycznie, możemy korzystać z suplementów, ale jeżeli mamy stwierdzone niedobory, radziłbym poprosić lekarza o receptę na lek. Dlaczego? Bo leki...

 • Mleczno-miodowe kosmetyki nie tylko pięknie pachną, kojąc ciało i zmysły. Także wspaniale regenerują.

 • Najlepszy kosmetyk do codziennej pielęgnacji twarzy

  To już niekoniecznie krem. Żele, fluidy, serum, mgiełki mają dużo lżejszą konsystencję i coraz większą skuteczność. Nałożone warstwami zadziałają lepiej niż jeden superkrem! Jak dokładnie kosmetyki w płynie oddziałują na naszą skórę? Zapytaliśmy dermatologa dr Marię Noszczyk z warszawskiej lecznicy Melitus.

 • Wypadanie włosów to powszechny problem, zarówno wśród mężczyzn, jak również kobiet. Szacuje się, że może dotyczyć aż 15% kobiet i 40% mężczyzn w różnym wieku. Wyjaśniamy, jaką rolę w procesie odrastania włosów i stymulowania ich wzrostu pełnią kosmetyki naturalne.

 • Witaminowa regeneracja idealna na zimne dni

  A, E i C to najskuteczniejsze antyoksydanty, dbające o młody wygląd naszej skóry. Zawierające je kosmetyki biją rekordy popularności w Europie, USA i Azji. Witaminowy boom zawdzięczamy nowym technologiom. Umożliwiają one maksymalne wykorzystanie mocy witamin dla urody.

 • Sesderma: Factor G Renew Krem na szyję i owal twarzy

  ...systematyczna pielęgnacja oparta na kosmetykach stymulujących komórki do bardziej wytężonej pracy. Warto zwrócić uwagę na produkty zawierające antyoksydanty, witaminę A oraz czynniki wzrostu.

 • Therme Skincare - kosmetyki z filozofią

  ...japońska forma buddyzmu, technika medytacji zen. Biały lotos o delikatnej pudrowej woni ma działanie relaksujące, a wszystkie zawierające go kosmetyki przede wszystkim odprężają. Seria obok jedwabiu...