• Informacje na temat:

  kosmetyki z kwasami glikolowymi

Artykuły na temat: kosmetyki z kwasami glikolowymi
 • ...nadmiernej pigmentacji. Osoby, które używają kosmetyków z kwasami lub korzystają z zabiegów gabinetowych z ich zastosowaniem, powinny pamiętać o stosowaniu filtrów ochronnych (najlepiej SPF 50+). W przeciwnym razie efekt kuracji z kwasami może być odwrotny do zamierzonego. Przebarwienia mogą się bowiem nasilić. Rozjaśniają przebarwienia...

 • Możesz wybrać się na piling twarzy do kosmetyczki lub do lekarza medycyny estetycznej. Trzecia opcja? Wypróbuj kosmetyki z kwasami, które stosuje się w domu.

 • Krem, podkład, puder – im więcej warstw, tym skóra jest gorzej dotleniona. Zwłaszcza tłusta. Które kosmetyki nie zatykają porów?

 • Czas na kwas

  ...kwietnia. Jak działają kosmetyki Skoro zabiegi są takie dobre, to po co jeszcze kremy i maseczki z kwasami? - Uzupełniają się. Zabiegi działają głębiej, kosmetyki na powierzchni. Są znacznie(...) przez całą jesień i zimę albo wtedy, gdy wyglądasz na zmęczoną lub masz w planie ważne wyjście. Jeśli stosujesz złuszczające kosmetyki z kwasami, zrezygnuj z domowych pilingów. - Skóra po kwasach...

 • Kosmetyki do pielęgnacji stóp od Marion

  Regenerujące i złuszczające skarpety do stóp od Marion.

 • Kwas na zdrowie

  Przy pomocy kwasów uzyskiwanych z owoców, można wpływać na wygląd skóry. Dowiodły tego najnowocześniejsze badania. Dziś za najlepsze uchodzą właśnie kremy na bazie niektórych kwasów prostych, alfa-hydrokwasów, otrzymywanych z owoców cytrusowych (kwas cytrynowy), jabłek (kwas jabłkowy), trzciny cukrowej (kwas glikolowy).

 • Przyroda wciąż jest najbogatszym źródłem substancji wykorzystywanych w kosmetykach. To w jej zasobach szukamy recepty na młodość, która... nie musi przemijać.

 • Poznaj markę BingoSpa – kosmetyki o kobiecej duszy

  Marka BingoSpa to energetyczne kosmetyki, komponenty do zabiegów domowego SPA, kolagen, borowina, olej arganowy, keratyna, kwas hialuronowy, kwas glikolowy, kwasy AHA, sól i błoto z Morza Martwego(...) twarzy. Dlaczego warto poznać markę BingoSpa ?  bo kosmetyki BingoSpa zawierają wyjątkowe składniki naturalnego pochodzenia ( np. błoto z Morza Martwego, olej arganowy, kwas hialuronowy, komórki...

 • Najnowsze kosmetyki, które odejmują lat

  W laboratoriach na całym świecie specjaliści od urody pracują nad kosmetykami, które pozwolą cerze dłużej zachować jędrność i świeżość. Ostatnio furorę robi kilka rodzajów odmładzających produktów. Warto je poznać, a nawet wypróbować.

 • Najbardziej odrażające składniki kosmetyków

  Wydaje ci się, że kosmetyki to tylko pachnące substancje chemiczne i kilka naturalnych składników? Niektóre z tych składników są tak bardzo „naturalne”, że od teraz zaczniesz czytać etykietki na opakowaniach kremów i szamponów. Co zatem w kosmetyce bywa przydatne?