• Informacje na temat:

  kosmetyki do wyprostowania włosów

Artykuły na temat: kosmetyki do wyprostowania włosów
 • Zimowe wsparcie dla włosów

  ...​Ta pora roku to wyzwanie dla włosów i skóry głowy. Zmiany temperatur, noszenie czapki, wilgoć na zewnątrz i suche powietrze w ogrzewanych pomieszczeniach dają się im we znaki.

 • Ta pora roku to wyzwanie dla włosów i skóry głowy. Zmiany temperatur, noszenie czapki, wilgoć na zewnątrz i suche powietrze w ogrzewanych pomieszczeniach dają się im we znaki.

 • Urządzenia do modelowania włosów

  ...są po spryskaniu podatniejsze na układanie i łatwiej nawinąć ich końcówki. Zasada numer 2: Nie przetrzymujemy włosów w cieple dłużej, niż zaleca dołączona do sprzętu instrukcja. Zasada numer(...) jony. Strumień jonizujący podobnie jak odżywka zapobiega puszeniu się i elektryzowaniu włosów. 2 Stylizacja włosy uniesione u nasady Ten gadżet umożliwia wykonywanie jednocześnie dwóch czynności...

 • Olejowanie włosów: czy i jak działa?

  Znany w kosmetyce od lat olej do włosów właśnie przechodzi swój renesans. Nic w tym dziwnego. Dobrze dobrany olejek do włosów odbudowuje zniszczone pasma, chroni przed szkodliwymi warunkami zewnętrznymi, a przede wszystkim – sprawia, że włosy stają się bardziej witalne. Jeśli nie wierzysz, że olejowanie włosów może sprawić cuda, sprawdź, jak matka natura pomaga w codziennej ochronie naszych loków.

 • Blask włosów prostych i kręconych

  Linia NIVEA Flexible Curls - podkreśla loki - Linia kosmetyków przeznaczona do włosów kręconych i falowanych Gładkie dzisiaj, kręcone jutro - teraz możliwe jest każde ułożenie naturalnie falowanych włosów. Wszystko, czego potrzebujesz, aby uzyskać niesamowity efekt, można znaleźć w linii kosmetyków Nivea Flexible Curls przeznaczonych do włosów kręconych i falowanych. To szampon i odżywka...

 • Szczotkuj włosy

  Ważna jest również szczotka, której codziennie używasz. Trzeba ją dobrać nie tylko do rodzaju włosów, ale także pod kątem tego, jaki efekt chcesz uzyskać.  Jeżeli masz włosy kręcone, wybieraj szczotki o rzadkich zębach, które umożliwią ci delikatne rozczesanie włosów. Drewniane skracają czas suszenia włosów, bo są przewodnikiem ciepła. Zapobiegają też elektryzowaniu się włosów. Funkcja...

 • Włosy na urlopie - jak dbać o fryzurę latem?

  Słona woda, słońce, wysokie temperatury - wszystko to, co sprawia, że uwielbiamy wypoczywać na plaży, stanowi niemałe zagrożenie dla wyglądu naszych włosów. Aby uchronić je przed szkodliwym działaniem wilgoci i upałów, warto przestrzegać kilku prostych reguł.

 • Suszarka, szczotka, prostownica potrafią wyczarować zjawiskowe fryzury. Radzimy, jak ich używać, aby nie niszczyły włosów, a pozostawiły je mocne i pełne blasku.

 • Zdrowe włosy po modelowaniu

  Suszarka, szczotka, prostownica potrafią wyczarować zjawiskowe fryzury. Radzimy, jak ich używać, aby nie niszczyły włosów, a pozostawiły je mocne i pełne blasku.

 • ...}}--> Wyciąganie na szczotkę Na jakie włosy to sposób: to idealna metoda na ujarzmienie kosmyków wywijających się na zewnątrz. Jak to zrobić: Będziesz potrzebowała suszarki i szczotki. Do włosów(...). Im krócej będziesz używać suszarki, tym mniejsze ryzyko zniszczenia pasm. Podsuszone włosy spryskaj sprejem prostującym lub termoochronnym. Prostowanie zacznij od spodnich warstw włosów (przy szyi...