• Informacje na temat:

  kosmetyka zabiegi cera sucha

Artykuły na temat: kosmetyka zabiegi cera sucha
 • Nie możesz zmienić jej typu, ale wygląd tak! Działaj precyzyjnie. Codzienna pielęgnacja i regularnie wykonywane zabiegi w gabinecie to klucz do sukcesu.

 • ..., nawilży i odżywi. Ukojona i odnowiona Szczególnej troski wymaga cera wrażliwa, łatwo ulegająca podrażnieniom. Pomogą jej kosmetyki zawierające ekstrakty roślinne. Kojąco działa aloes. Smaruj(...) łyżkę soku z aloesu. Przechowuj w lodówce. Głęboko nawilżona Nadmiar słońca szkodzi również tłustej skórze. Długie opalanie zwiększa aktywność gruczołów łojowych i sprawia, że cera bardziej się...

 • Niedoskonała cera? Są sposoby!

  ...cera sucha, jak i tłusta). Dobierz dla siebie odpowiedni preparat, który wzmocni warstwę ochronną naskórka, złagodzi podrażnienia lub uszczelni kruche ścianki naczyń krwionośnych. Gdy za oknem(...)Łagodne oczyszczanie i odświeżanie  O tej porze roku najczęstszym problemem jest odwodnienie skóry oraz jej nadreaktywność. Gdy temperatura spada do zera, intensywne zabiegi nie są wskazane. Mogą...

 • Sucha i wrażliwa: Zasady pielęgnacji delikatnej cery

  Sezon jesienno-zimowy nie sprzyja wrażliwej cerze. Pod wpływem zimnego wiatru, niskich temperatur i wysokiego zanieczyszczenia powietrza skóra staje się sucha, pojawiają się na niej podrażnienia i niedoskonałości. Na szczęście istnieją sposoby, dzięki którym możemy przeciwdziałać wszystkim tym objawom.

 • Jesienne problemy z cerą

  Chłód to największy nieprzyjaciel naszej skóry, która staje się bardziej sucha, pęka i łuszczy się. Można temu zapobiec za pomocą odpowiedniej pielęgnacji.

 • Jesienne problemy z cerą

  Chłód to największy nieprzyjaciel naszej skóry, która staje się bardziej sucha, pęka i łuszczy się. Można temu zapobiec za pomocą odpowiedniej pielęgnacji.

 • Domowe zabiegi i tanie kosmetyki z miodem

  Miód to najsmaczniejszy i niezwykle skuteczny kosmetyk. Odżywia, nawilża i wzmacnia skórę oraz włosy. Trudno przecenić jego wpływ na naszą urodę.

 • ...sama musisz wprowadzić w ruch. Jedne i drugie zdecydowanie lepiej niż dłonie oczyszczą skórę. Ponadto doskonale pobudzą krążenie, dzięki czemu cera będzie lepiej dotleniona i zyska ładniejszy, zdrowszy(...) zanieczyszczeniu nie będzie śladu. Łatwiej pozbędziesz się zaskórników, gdy przed zabiegiem zrobisz piling lub krótką parówkę. Końcówkę przed użyciem należy dokładnie zdezynfekować.

 • Aksamitna cera w zasięgu ręki

  ...cera sucha, jak i tłusta). Dobierz dla siebie odpowiedni preparat, który wzmocni warstwę ochronną naskórka, złagodzi podrażnienia lub uszczelni kruche ścianki naczyń krwionośnych.  Gdy za oknem jest(...)Łagodne oczyszczanie i odświeżanie O tej porze roku najczęstszym problemem jest odwodnienie skóry oraz jej nadreaktywność. Gdy temperatura spada do zera, intensywne zabiegi nie są wskazane. Mogą...

 • Jaka cera, taki demakijaż

  .... Wieczorny rytuał : Usuwanie makijażu - możesz używać zarówno mleczka i bawełnianych gazików (patrz: cera sucha), jak i płynu micelarnego (do dojrzałej cery) lub żelu z dodatkiem serum (nowy rodzaj(...) jako "do oczu i ust"), dwufazowym i przebadanym oftalmologicznie. Wybór kosmetyku, jakim powinnyśmy oczyścić resztę twarzy, zależy już od rodzaju cery. Sucha Jej gruczoły łojowe pracują zbyt słabo...