• Informacje na temat:

  korektor do twarzy wybór

Artykuły na temat: korektor do twarzy wybór
 • Działa niczym magiczna różdżka i zdaje egzamin zawsze, gdy mamy na twarzy... coś do ukrycia. Trzeba tylko wiedzieć, na co zwrócić uwagę podczas wyboru i nakładania tego kosmetyku.

 • Zauważyłam na twarzy pogłębiające się bruzdy między nosem a ustami. Staram się je ukryć, wklepując w to miejsce podkład i puder, a ostatnio, za namową przyjaciółki, również korektor. Nie wiem jednak, czy powinnam go użyć pod podkład, czy dopiero po jego nałożeniu? Krystyna (45 lat), Kalisz.

 • Jak rozjaśnić przebarwienia na twarzy?

  ...przebarwień ulega nasileniu pod wpływem słońca. Nie zawsze umiejscawiają się na twarzy – często jest to dekolt, dłonie, plecy, a nawet nogi. Skuteczne kosmetyki Poradzą sobie ze świeżymi, a więc płytszymi(...) produktów (bez filtrów UV) zaliczają się kremy, maski, kuracje w ampułkach (tzw. zabiegi kosmetyczne, jednorazowe lub kilkudniowe), korektory punktowe, mleczka i toniki, czyli wszystko to, co możemy...

 • Makijaż na plaży to przesada? Wystarczy krem z filtrem, reszta to kwestia wyboru

  ...w każdej sytuacji. Jednak jeśli mamy problemy z cerą, na niedoskonałości punktowo możemy użyć korektora, a na pozostałą część twarzy nałożyć podkład zmieszany z kremem z filtrem. W okresie letnim postarajmy(...) zdecydować się na podkład wodoodporny. Przed nałożeniem cieni, na powieki aplikujemy bazę - często sprawdza się po prostu korektor. Na rynku jest dużo cieni kremowych, które zastygają na kilkanaście godzin...

 • Kosmetyki 2 w 1 do ciała, twarzy i włosów. Jak działają?

  Czy można pięknie wyglądać od stóp do głów, bez spędzania długich godzin na pielęgnacji ciała, twarzy i włosów? Teraz to możliwe! Wykorzystaj do domowych zabiegów wielofunkcyjne kosmetyki, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Tekst: Jolanta Markowska-Grodecka...

 • Kosmetyki 2 w 1 do ciała, twarzy i włosów. Jak działają?

  Czy można pięknie wyglądać od stóp do głów, bez spędzania długich godzin na pielęgnacji ciała, twarzy i włosów? Teraz to możliwe! Wykorzystaj do domowych zabiegów wielofunkcyjne kosmetyki, aby zaoszczędzić czas i pieniądze.

 • Nowoczesne korektory, kredki, róże sprytnie ukryją oznaki mijającego czasu. Wystarczy dobrać odpowiednie kolory i… postawić na umiar.

 • Są hitem tej jesieni! Zastąpiły kremy BB, łącząc w sobie działanie preparatu nawilżającego na dzień, korektora, rozświetlacza i superkryjącego podkładu.

 • O tej porze roku najważniejszy jest umiar w stosowaniu kosmetyków. Wybierając środki upiększające, zwracajmy uwagę na ich właściwości pielęgnacyjne. Wiele dostępnych podkładów czy korektorów działa ochronnie, a nawet leczniczo, np. na cerę naczynkową lub trądzikową.

 • Sekret letniego makijażu? Im mniej warstw na twarzy, tym lepiej. Przy wysokich temperaturach, powyżej 25˚C sprawdzą się kosmetyki o lekkiej kremowej czy...