• Informacje na temat:

  kolorysta

Artykuły na temat: kolorysta
 • Wszystko co powinnaś wiedzieć o farbowaniu włosów

  Fryzjerzy uważają, że tylko oni, profesjonaliści, potrafią nam ładnie ufarbować włosy. Ale my najczęściej zmieniamy kolor same. Bo mamy mało czasu, a zabieg wydaje się prosty. Jednak rezultat bywa różny. Dlatego stworzyliśmy miniporadnik: jak samodzielnie farbować włosy. Co zrobić, żeby kolor był ładny, trwały, a włosy zdrowe, podpowiada Konrad Kłos, stylista fryzur, kolorysta z warszawskiej...

 • Tajniki dobrej koloryzacji

  Poznaj zasady pielęgnacji włosów koloryzowanych od wielokrotnie nagradzanego kolorysty, Paula Dennisona. Poznaj wskazówki prosto z salonu dotyczące wyboru odpowiedniego koloru, zapobiegania jego blaknięciu i dbania o zdrowie włosów koloryzowanych.

 • Ciche życie przedmiotu

  Artur Nacht - Samborski nie poddawał się modom i terminologiom - często balansował na granicy abstrakcji i figuratywności. Najłatwiej napisać: kolorysta. ale to zbyt ubogie określenie.

 • Inspirowane wybiegami mody

  Dzięki nowej Palette Salon Colors możliwe jest uzyskanie najmodniejszych, ekscytujących kolorów w domowym zaciszu. Od uwodzicielskiego jasnego popielatego blondu po wyrafinowaną lśniącą czerń jak z pokazów w Londynie, Paryżu i Mediolanie – nowa Palette Salon Colors czerpie inspiracje z pokazów mody i doświadczenia profesjonalnych stylistów - kolorystów. Teraz każda kobieta ma szansę lśnić jak gwiazda!

 • Metamorfozy włosów, które osiągnięto niewielkim kosztem. Musisz to zobaczyć!

  ...staje się coraz łatwiejsze, to jednak nadal wymaga poświęcenia przynajmniej godziny. Jeżeli korzystamy z usług fryzjera, do tego czasu trzeba doliczyć czekanie w salonie i fakt, że nie każdy kolorysta...

 • Aukcja Art Outlet

  Abstrakcjonizm, surrealizm i pop-art. Malarstwo batalistyczne i niezwykłe przedwojenne pejzaże. Na przestrzeni trzech dni prace polskich artystów od XIX wieku do współczesności będzie można kupić okazyjnie na dwóch niecodziennych aukcjach. Jesienna edycja Art Outlet rozpocznie się 8 listopada w Desa Unicum.

 • Pielęgnacja włosów koloryzowanych z Kérastase

  Marka Kérastase wkracza na nową płaszczyznę w dziedzinie pielęgnacji włosów koloryzowanych, zmieniając recepturę gamy Reflection i wznosząc ją na nowy poziom personalizacji z pionierską innowacją w ramach korekcji koloru Tuszami Chromatique.

 • Pielęgnacja włosów koloryzowanych z Kérastase

  Bez względu na to czy celem jest pokrycie siwych włosów, aby wyglądać młodziej, czy wypróbowanie zimnego, jaskrawego blondu, aby wyglądać efektownie, kobiety o koloryzowanych włosach za każdym razem dokonują intymnego wyboru, który stanowi prawdziwe odzwierciedlenie ich osobowości. Jednocześnie zachowując swoja osobowość, pragną one najlepszej pielęgnacji i ochrony oraz zachowania żywego koloru.

 • Blond i beż

  Jasny, ale nie platynowy, złocisty, ale nie żółty. O najmodniejszym w tym sezonie kolorze blond opowiada Leszek Czajka.

 • Dobrać odpowiedni kolor

  ​Właściwie dobrany kolor ujmuje lat, tuszuje zmęczenie, podkreśla urodę. Oto praktyczne porady, jak go dopasować.

Zdjęcia na temat: kolorysta
Wideo na temat: kolorysta
 • Kolorysta prawdę ci powie!

  Analizę kolorystyczną dokonuje się, aby ustalić paletę barw, w których najlepiej wglądamy - Adam Chowański, dyplomowany kreator wizerunku. Zobacz relację z naszych warsztatów, które odbyły się w salonie Fabryka Marzeń przy al. Szucha 8 w Warszawie.

 • Modne długie włosy

  W tym sezonie zapuszczamy włosy - przekonują kolorysta Przemysław Kowalski i stylista fryzur Grzegorz Łubiński.

Dyskusje na temat: kolorysta