• Informacje na temat:

  kolor włosów rude

Artykuły na temat: kolor włosów rude
 • WAX Moringa ColourCare do włosów rudych

  WAX Moringa ColourCare maska regenerująca do włosów farbowanych na kolory rude.

 • Sekret koloru włosów ukryty w genach

  Kolor włosów to jeden z najbardziej charakterystycznych elementów naszego wizerunku. Kolejne badania naukowe dostarczają tymczasem odpowiedzi na pytanie, co decyduje o ich barwie oraz jak wpływa ona m.in. na... nowotwory skóry.

 • Potęga koloru

  Powszechnie znany stereotyp głosi, że mężczyźni odróżniają dwa kolory: ładny i brzydki. Niech ten krzywdzący pogląd nie przeszkodzi panom młodym w rozważnym dobieraniu ubioru. Kolor ma ogromne znaczenie i decyduje, czy w dniu ślubu będzie się wyglądać korzystnie czy… brzydko.

 • Utrzymaj kolor

  Właściwa pielęgnacja farbowanych włosów.

 • Szampon według koloru włosów

  Jeden z kluczy, według którego warto wybierać szampon i odżywkę? Kolor włosów. Dlaczego? Bo nowe kosmetyki nie tylko pielęgnują, ale też przedłużają efekt farbowania i podkreślają naturalny odcień włosów.

 • Rudowłose panie zazwyczaj mają mało bujne fryzury... Natura obdarzyła je mniejszą liczbą włosów niż brunetki i blondynki.

 • Hollywoodzkich piękności często nie da się jednoznacznie określić jako blondynki, brunetki czy rude. Dzieje się tak dlatego, że nowoczesna koloryzacja stawia na osiągnięcie jak najbardziej naturalnego efektu. Najlepsi specjaliści od farbowania włosów tak umiejętnie i subtelnie łączą odcienie, że włosy „zmieniają” kolor w zależności od światła i stylizacji! Można jednak zauważyć, że po latach...

 • Jak zmienić kolor włosów: Sposoby

  Włosy w jednym kolorze to przeszłość! Tej wiosny hitem są łączenia różnych odcieni. Nie muszą to być radykalne zmiany. Może wystarczyć tylko kolorystyczny akcent.

 • Sposoby na zmianę koloru włosów

  Włosy w jednym kolorze to przeszłość! Tej wiosny hitem są łączenia różnych odcieni. Nie muszą to być radykalne zmiany. Może wystarczyć tylko kolorystyczny akcent.

 • Do koloru

  Jeden z kluczy, według którego warto wybierać szampon i odżywkę? Kolor włosów. Dlaczego? Bo nowe kosmetyki nie tylko pielęgnują, ale też przedłużają efekt farbowania i podkreślają naturalny odcień włosów.

Wideo na temat: kolor włosów rude
 • Zaskakująca zmiana wyglądu Kasi Zielińskiej

  Katarzyna Zielińska niedawno przefarbowała się na blond, ale już wróciła do poprzedniego koloru włosów - rudego. Aktorka przyznała, że chciała zmienić coś w związku ze zbliżającą się wiosną, ale blond nie pasował do jej karnacji. Zdecydowała się na powrót do dawnego koloru również na podstawie opinii męża i dzieci, którzy uważają, że rudy u Kasi wygląda zdecydowanie lepiej.

Dyskusje na temat: kolor włosów rude
 • Re: Jakie kolory pasują do rudych włosów?

  "Kolor rudy budzi skojarzenia z ogniem, namiętnością, żywiołem. Kobiety rude uchodzą za śmiałe, odważne, pełne energii i lubiące ryzyko. Faceci marzą więc o rudych, ale jednocześnie – trochę się ich boją! Bo największym marzeniem mężczyzny jest – ten temperament okiełznać. A to już nie lada wyzwanie. Wyzwanie, którego jednak warto się podjąć,"

 • Re: Co kolor włosów mówi o kobiecie?

  Tylko naturalne blondynki i rude ,pozostałe to drugi sort

 • Rude włosy u dziecka

  Mój syn dorasta i ma bardzo duży problem ze znalezieniem dziewczyny. Powodem są jego rude włosy. Kiedyś inne dzieci się z niego śmiały i nie chciały się z nim kolegować teraz nie może sobie znaleźć dziewczyny przez kolor włosów. Widzę, że bardzo cierpi. Ja nie wiem, jak mu pomóc.

 • Re: Co kolor włosów mówi o kobiecie?

  Tylko naturalne blondynki i rude ,pozostałe to drugi sort

 • Re: Rude włosy

  Weźcie się ludzie ogarnijcie, kolor włosów nie zależy od nas a już na pewno nie ma związku z osobowością człowieka. Jakoś nie wszystkie blondynki są głupie, a to że spotkaliście rude osoby, które są(...) kobieta ma farbowane włosy na ognisty kolor, bo jej się taki podoba. Rudych jest w świecie niewiele, ale są oni niepowtarzalni i wyjątkowi.

 • Re: „Będzie dzisiaj robota?", czyli jak zachęcić kobietę do seksu

  Najlepszą partnerką jest rudowłosa kobieta po 30 i nikt mi nie wmówi, że rude to wredne etc. Ten kolor włosów zwiastuje pożar wewnątrz. Wiem bo sprawdziłem fajerwerki to za mało powiedziane.

 • Re: Rude włosy

  sie z niego śmiali, a teraz jest fajnym przystojnym facetem. Troszkę inaczej jest jeśli chodzi o rude kobiety, bo one podobno bardzo podobają sie facetom. A przecież jest też stereotyp że rude to fałszywe. Przecież kolor włosów jest niezależny od nas( no chyba że je szybko zafabrujemy) a ostatnio czytałam że coraz więcej rodzi się rudych dzieci mimo braku podstaw genetycznych. Co sądzice o rudych

 • Re: Czternaście zaskakujących faktów o rudowłosych

  Nieprawda. Tak uważano dawniej, ale dziś już nie. Neandertalczycy faktycznie miewali często jasne albo rude włosy, ale jak wykazały badania genetyczne u h. s. sapiens jest to niezależna mutacja, inaczej kodowana niż u neandertalczyków. Mimo że neandertalczycy się z nami zmieszali, to jednak jasny czy rudy kolor włosów, a także niebieskie oczy są u nas niezależną mutacją.

 • Re: Rudy to nie kolor włosów, a charakter jest!

  Spytka się rudy z łysym, rudy się pyta... - gdzie to się było jak włosami dzielili ??? Łysy odpowiada... - dawali rude, to nie chciałem .... :))

 • Re: Niezwykłe zdjęcia rudowłosych kobiet

  ale to rzadki kolor włosów przynajmniej u nas.(...)Kobiety naturalnie rude też zazwyczaj nie są zbyt piękne, chyba, że te pofarbowane na rudo :) Np. naturalnie rudowłosa Magdalena Walach jest moim zdaniem - bardzo ładna ale już Dominika Kluźniak taka