• Informacje na temat:

  kolor włosów kobiety

Artykuły na temat: kolor włosów kobiety
 • Jak dobierać kolor włosów do typu urody?

  Natura wcale nie jest nieomylna, na szczęście jej błędy da się naprawić. Czujesz się jak szara myszka? Dowiedz się, jak dobrać kolor włosów pasujący do twojej urody.

 • Najmodniejszy kolor włosów: Cream soda blond

  Ten trend okazuje się być strzałem w dziesiątkę. Kochają go zarówno gwiazdy, jak i kobiety na całym świecie.

 • Najmodniejszy kolor lata? Siwizna!

  Choć popiel stała się ostatnio hitem w koloryzacji, siwe włosy są na ogół niepożądane. Jako synonim utraty młodzieńczego wyglądu, bywają powodem utrapień wielu kobiet, tym bardziej, że siwiejemy w coraz młodszym wieku. Dlaczego tak się dzieje? I jak temu zapobiec?

 • Kolorem w wolne rodniki

  ...obecne w roślinach związki z grupy polifenoli. Często są to substancje nadające kolor owocom i warzywom. Ich barwy są ściśle związane z walorami zdrowotnymi. Pewne grupy ludzi mają zwiększone zapotrzebowanie na antyoksydanty. Należą do nich kobiety w okresie przekwitania, seniorzy, mieszkańcy dużych miast, osoby przepracowane i żyjące w stresie, rekonwalescenci, chorzy na nadciśnienie, cukrzycę...

 • Gra kolorów: Ombre czy sombre?

  Chcąc dodać sobie animuszu i odświeżyć fryzurę bez radykalnej zmiany koloru, decydujemy się na ogół na modne ombre. Coraz większą popularnością cieszy się w ostatnim czasie również nieco delikatniejsze sombre. Czym się różnią i komu właściwie pasują?

 • ​Koniec z siwymi włosami!

  ...formuje się włos, a obniżenie jej wydzielania wiąże się z osłabieniem mieszka włosowego. Dlatego tak często do siwizny dochodzi problem przedwczesnego łysienia. Koloryzacja siwych włosów Dla wielu(...), koloryzacja takimi preparatami ma dla nas negatywne skutki, jeśli idzie o samą kondycję włosów. W ten sposób, owszem, na parę tygodni odraczamy siwiznę, ale jednocześnie pogłębiamy drugi problem, z którym...

 • Pielęgnacja włosów koloryzowanych z Kérastase

  Bez względu na to czy celem jest pokrycie siwych włosów, aby wyglądać młodziej, czy wypróbowanie zimnego, jaskrawego blondu, aby wyglądać efektownie, kobiety o koloryzowanych włosach za każdym razem dokonują intymnego wyboru, który stanowi prawdziwe odzwierciedlenie ich osobowości. Jednocześnie zachowując swoja osobowość, pragną one najlepszej pielęgnacji i ochrony oraz zachowania żywego koloru.

 • Kolor włosów powinien współgrać z odcieniem cery. Paniom o ciepłej karnacji do twarzy będzie w kasztanowych brązach, karmelach, tonacjach miedzi oraz miodowych i złocistych blondach. Kobiety o chłodnej cerze dobrze wyglądają w barwach mahoniu, rubinu, popielatych i platynowych blondach oraz w czerni. Gdy mamy cerę naczynkową, unikajmy farb z odcieniami czerwieni.

 • Idealne pokrycie siwych włosów

  Odkąd odkryłam u siebie pierwsze siwe pasma, regularnie farbuję włosy, ale nie jestem zadowolona z efektów. Niektóre farby nie łapią wszystkich siwych włosów, inne je pokrywają, ale sprawiają, że w dotyku są jak siano. Monika C.

 • ​Pielęgnacja długich włosów

  Idealna fryzura to ozdoba każdej kobiety? Zdecydowanie tak! Szczególnie jeśli zapuszczasz włosy, powinnaś odpowiednio o nie zadbać. Jest prawdą, że długie kosmyki wymagają specjalnej pielęgnacji i trzeba im poświęcić nieco czasu każdego dnia, lecz efekt na pewno pozytywnie cię zaskoczy.

Dyskusje na temat: kolor włosów kobiety
 • Re: Jak wybrać dobre cienie do powiek?

  napisałaś jedynie jaką masz cerę, a do oceny urody jest potrzebna i cera i kolor oczu i również kolor włosów (naturalny), bo w końcu makijaż robisz sobie na twarzy, co za tym idzie z kolorem oczu, jak i z kolorem włosów również musi współgrać :) , ale do oceny typu urody konieczne jest napisanie swojego naturalnego koloru włosów, a nie farbowanego ;)

 • Re: Ewa Chodakowska zmieniła kolor włosów

  co mnie q ... obchodzi kolor włosów jakieś kobiety .. tak jak tę panią interesują moje ..

 • Re: Jak wybrać dobre cienie do powiek?

  przez kolor cery, kolor oczu oraz kolor włosów (naturalny), dodatkowo nie powinno się malować takim cieniem jaki ma się kolor oczu, bo to się ,,zleje" i nie będzie ładnie wyglądało :)(...)Droga Tris.Piszesz o kolorze oczu,który musi współgrać z makijażem itd. szczerze? guzik prawda.mam zielone oczy.czasem robię różowy makijaż,który nijak ma się do zielonego.ale nie spodziewałabyś się

 • Re: Joanna Racewicz zmieniła kolor włosów

  Niestety, ale to prawda nie da się ukryć, że z pięknej kobiety zamieniła się w monstrum.

 • Re: Jak wybrać dobre cienie do powiek?

  przez kolor cery, kolor oczu oraz kolor włosów (naturalny), dodatkowo nie powinno się malować takim cieniem jaki ma się kolor oczu, bo to się ,,zleje" i nie będzie ładnie wyglądało :) zielone(...)Droga Tris.Piszesz o kolorze oczu,który musi współgrać z makijażem itd. szczerze? guzik prawda.mam zielone oczy.czasem robię różowy makijaż,który nijak ma się do zielonego.ale nie spodziewałabyś się

 • Re: Joanna Racewicz zmieniła kolor włosów

  Dziś kobiety najbardziej kochają siebie. Takie samouwielbienie i majstrowanie przy naturalnej urodzie. A i tak natura rozprawi się z upiększaniem, gdy przyjdzie starość.

 • Re: Jak wybrać dobre cienie do powiek?

  napisałaś jedynie jaką masz cerę, a do oceny urody jest potrzebna i cera i kolor oczu i również kolor włosów (naturalny), bo w końcu makijaż robisz sobie na twarzy, co za tym idzie z kolorem oczu, jak i z kolorem włosów również musi współgrać :) , ale do oceny typu urody konieczne jest napisanie swojego naturalnego koloru włosów, a nie farbowanego ;) Droga Tris.Piszesz o kolorze oczu,który musi

 • Re: Joanna Racewicz zmieniła kolor włosów

  Przykro patrzeć,jak kobiety nie potrafią starzeć się z godnością,owszem trzeba dbać o si,ale co ta pani ma z twarzą? Wygląda strasznie!

 • Re: Jak kobiety dodają sobie lat?

  Wiele kobiet czy też raczej młodych dziewczyn dodaje sobie lat po przez np nieodpowiedni kolor włosów,farbowanie. W grę wchodzi także odpowiedni ubiór,moda i źle dobrane kolory,styl- także mogą nas w istotny sposób postarzać,wiec miejmy to na uwadze podczas świątecznych zakupów. A tak na dobrą sprawę to mamy tyle lat na ile się czujemy,wiek to też stan ducha. Pozdrawiam Kokai.pl