• Informacje na temat:

  kolor włosów do oliwkowej karnacji

Artykuły na temat: kolor włosów do oliwkowej karnacji
 • Rozszyfruj kolory – jaka bielizna pasuje do Twojej karnacji?

  Aby stać się ekspertką w dziedzinie kolorystyki, warto odświeżyć wiedzę z zakresu odcieni karnacji. Na pewno wiesz, że wyróżniamy cztery typy urody kobiecej, reprezentujące pory roku: wiosnę, lato, jesień, zimę. Każdy inny ale każdy oryginalny i wymagający indywidualnego podejścia w stylizacji. Sprawdź, czym się charakteryzują, a łatwiej dobierzesz bieliznę, w której poczujesz się jak bogini.

 • Potęga koloru

  Powszechnie znany stereotyp głosi, że mężczyźni odróżniają dwa kolory: ładny i brzydki. Niech ten krzywdzący pogląd nie przeszkodzi panom młodym w rozważnym dobieraniu ubioru. Kolor ma ogromne znaczenie i decyduje, czy w dniu ślubu będzie się wyglądać korzystnie czy… brzydko.

 • Jak dobierać kolor włosów do typu urody?

  Natura wcale nie jest nieomylna, na szczęście jej błędy da się naprawić. Czujesz się jak szara myszka? Dowiedz się, jak dobrać kolor włosów pasujący do twojej urody.

 • Jak dobrać kosmetyki do opalania do rodzaju karnacji

  Latem bez nich ani rusz: chronią skórę, przyspieszają opaleniznę, nadają jej ładnego kolorytu, nawilżają skórę, zapobiegają przesuszeniu… Można długo wymieniać, bo nowoczesne kosmetyki do opalania są wielofunkcyjne i latem niezbędne.

 • ...urody. Chłodne mogą podkreślić zmęczenie i cienie pod oczami, gdy nie będą pasować do karnacji. Jasne kolory zmiękczają rysy, ciemne je wyostrzają. Ale przejdźmy do szczegółów.

 • Kosmyki odpoczęły już od mocnego słońca i pora ożywić ich odcień. Skuś się na koloryzację, która doda fryzurze objętości, a tobie odejmie lat.

 • Farbowanie włosów w domu. Krok po kroku

  Nie jesteś zadowolona z barwy czupryny? Zawsze możesz ją zmienić. Kolorując włosy w domu, pamiętaj jednak o kilku ważnych zasadach.

 • Poznaj swój typ urody i świadomie dobieraj kolory

  Czysta wiosna jak Nicole Kidman, chłodne lato jak Angelina Jolie, ciepła jesień, a może ciemna zima jak Demi Moore? Czy wiesz, jakim typem urody jesteś? Sprawdź i dowiedz się, w jakich kolorach poczujesz się najlepiej.

 • Odcienie włosów, które odmładzają twarz

  Blond, brąz czy rudy? Każdy z tych kolorów może nam dodać blasku młodości, jeśli dobrze dobierzemy odcień do typu urody i odpowiednio zadbamy o kondycję włosów. Nasz ekspert podpowiada, jak to zrobić.

 • Dobieramy odcień włosów do typu urody

  Nowy kolor pasm to wspaniały pomysł na wiosenną metamorfozę. Nasz ekspert podpowiada, który najpiękniej rozpromieni cerę i... odejmie nam lat.

Dyskusje na temat: kolor włosów do oliwkowej karnacji
 • na pewno masz urok:)

  popracowała nad fryzurką, np mogłabyś uwydatnic kolor włosów, zeby to nie był taki bezpłciowy kolor, ale dodaj mu ognia;) I myśl o sobie pozytywnie bo nic tak nas nie zniechęca do drugiej osoby jak jego(...)Jestem pewna, że masz niezywkły urok osobisty i dar przyciagania ludzi...tak mają osoby o miłym usposobieniu, a podejrzewam, że Ty takie własnie masz. To smieszne, ale ja jestem brunetką o oliwkowej