• Informacje na temat:

  kolczyki kate middleton

Artykuły na temat: kolczyki kate middleton
 • Księżna Kate i książę William spodziewają się dziecka!

  ...jeszcze nieco pyzata. Nie przeszkodziło to jednak młodemu księciu zauroczyć się panną Middleton. Bajkowy ślub Kate i William pobrali się 29 kwietnia 2011 roku w Opactwie Westminsterskim. Dzień ten(...)W oficjalnym komunikacie można przeczytać, że królowa Elżbieta i cała królewska rodzina są wniebowzięci.  Ciążowe dolegliwości Księżna Kate cierpi na mdłości, tak samo jak w przypadku ciąży...

 • Księżna Kate wybrana ikoną stylu

  Księżna Cambridge została ogłoszona najlepiej ubraną kobietą w Wielkiej Brytanii. W plebiscycie, przeprowadzonym przez jedną ze stacji telewizyjnych, zostawiła daleko w tyle takie ikony mody jak Kate Moss czy Emma Watson.

 • Ślub Kate i Williama - prosto z Londynu

  Książę William poślubił dziś w Londynie Kate Middleton. Uroczystość odbyła się w Opactwie Westminsterskim w Londynie. Zapraszamy na relację na żywo z tego wydarzenia.

 • Wszyscy patrzą jak ubiera się Meghan Markle

  Nie od dzisiaj wiadomo, że istnieje "efekt Kate". Panie podpatrują stroje księżnej Cambridge i chcą się ubierać tak jak ona. Czy teraz przyjdzie czas na "efekt Meghan"? Wszystko wskazuje na to, że już się zaczął.

 • Kolejny ślub na brytyjskim dworze

  Małżeństwa księcia Williama i Kate Middleton było oczekiwane i obserwowany przez miliony ludzi na całym świecie. Drugi brytyjski ślub tego roku w rodzinie królewskiej będzie o wiele skromniejszy.

 • Kolejny ślub na brytyjskim dworze

  Małżeństwa księcia Williama i Kate Middleton było oczekiwane i obserwowany przez miliony ludzi na całym świecie. Drugi brytyjski ślub tego roku w rodzinie królewskiej będzie o wiele skromniejszy.

 • Miłość, diament i królowa

  Jeszcze nie umilkły dzwony po ślubie Kate i Williama, a Wielka Brytania już szykuje się do kolejnego wydarzenia z rodziną królewską w roli głównej - diamentowego jubileuszu Elżbiety II. Takiej fety na część królowej, która od 60 lat zasiada na tronie, świat jeszcze nie widział.

 • Księżna Kamila i naszyjnik z pereł

  Kobiety z brytyjskiej rodziny królewskiej dużą wagę przywiązują do tego, jak wyglądają. Po maratonie mody w wykonaniu Kate Middleton podczas jej ostatniej ciąży lub ewolucji stylistycznej Meghan(...) i takież kolczyki. Wydaje się, ze ten zestaw księżna szczególnie lubi, podkreśla "Vogue". Od ceremonii oficjalnych - takich jak ostatnio, urodziny księcia Karola - po wizyty w szpitalach dziecięcych...

 • Meghan Markle i książę Harry już po ślubie

  ...wcześniej zrobiły to Kate Middleton i matka Harry’ego, księżna Diana, nie ślubowała księciu posłuszeństwa. Przyrzekła natomiast mężowi "miłość, pocieszenie, szacunek i wsparcie, w chorobie i zdrowiu(...) ślub.  Trudna historia Postać Meghan Markle wzbudza wiele emocji u Brytyjczyków. Kobieta nie pochodzi z arystokracji, ani nawet ze znanej zamożnej rodziny, jak chociażby Kate Middleton. Urodzona...

 • Na królewskim dworze. Biżuteria inspirowana ozdobami monarchów

  Cambridge, Catherine. Zresztą cała historia Kate Middleton jest dla wielu dziewcząt ogromną inspiracją. Nie dziwi więc, iż każdy jej krok, nawet wybór garderoby czy biżuterii, jest skrupulatnie(...), które miałyby ją uwydatnić - sama w sobie jest jubilerskim dziełem sztuki. Służy jej umiar. Jeśli wybieramy ozdobne kolczyki i bransoletę, zrezygnujmy z kolii i pierścienia, a jeśli kolię i bransoletę...

Dyskusje na temat: kolczyki kate middleton