• Informacje na temat:

  kolczyki jak kate middleton

Artykuły na temat: kolczyki jak kate middleton
 • Księżna Kate i książę William spodziewają się dziecka!

  W oficjalnym komunikacie można przeczytać, że królowa Elżbieta i cała królewska rodzina są wniebowzięci.  Ciążowe dolegliwości Księżna Kate cierpi na mdłości, tak samo jak w przypadku ciąży(...) jeszcze nieco pyzata. Nie przeszkodziło to jednak młodemu księciu zauroczyć się panną Middleton. Bajkowy ślub Kate i William pobrali się 29 kwietnia 2011 roku w Opactwie Westminsterskim. Dzień ten...

 • Księżna Kate wybrana ikoną stylu

  Księżna Cambridge została ogłoszona najlepiej ubraną kobietą w Wielkiej Brytanii. W plebiscycie, przeprowadzonym przez jedną ze stacji telewizyjnych, zostawiła daleko w tyle takie ikony mody jak Kate Moss czy Emma Watson.

 • Wszyscy patrzą jak ubiera się Meghan Markle

  Nie od dzisiaj wiadomo, że istnieje "efekt Kate". Panie podpatrują stroje księżnej Cambridge i chcą się ubierać tak jak ona. Czy teraz przyjdzie czas na "efekt Meghan"? Wszystko wskazuje na to, że już się zaczął.

 • Ślub Kate i Williama - prosto z Londynu

  Książę William poślubił dziś w Londynie Kate Middleton. Uroczystość odbyła się w Opactwie Westminsterskim w Londynie. Zapraszamy na relację na żywo z tego wydarzenia.

 • Nowe trendy w modzie ślubnej

  Od fikuśnych koronek nawiązujących do sukni Kate Middleton, aż po minimalistyczne fasony przypominające kreację Meghan Markle - w modzie ślubnej pojawiły się nowe tendencje. Prócz brytyjskiego dworu, projektantów zainspirowały m.in. lata 70. i epoka wiktoriańska.

 • Księżna Kamila i naszyjnik z pereł

  Oprócz pastelowych stylizacji żona księcia Karola, Kamilla Parker Bowles, ma stylistyczną stałą: perłowy naszyjnik. Dowodem na to, jak ważny to detal w ubiorze księżnej, jest fakt, że Kamila nigdy się z nim nie rozstaje.

 • Kolejny ślub na brytyjskim dworze

  Małżeństwa księcia Williama i Kate Middleton było oczekiwane i obserwowany przez miliony ludzi na całym świecie. Drugi brytyjski ślub tego roku w rodzinie królewskiej będzie o wiele skromniejszy.

 • Kolejny ślub na brytyjskim dworze

  Małżeństwa księcia Williama i Kate Middleton było oczekiwane i obserwowany przez miliony ludzi na całym świecie. Drugi brytyjski ślub tego roku w rodzinie królewskiej będzie o wiele skromniejszy.

 • Miłość, diament i królowa

  Jeszcze nie umilkły dzwony po ślubie Kate i Williama, a Wielka Brytania już szykuje się do kolejnego wydarzenia z rodziną królewską w roli głównej - diamentowego jubileuszu Elżbiety II. Takiej fety na część królowej, która od 60 lat zasiada na tronie, świat jeszcze nie widział.

 • Na królewskim dworze. Biżuteria inspirowana ozdobami monarchów

  Nie musisz rodzić się w szlacheckiej rodzinie. Nie musisz posiadać rodowych skarbów. Nie musisz mieszkać w luksusowej posiadłości. Dzięki nowoczesnej biżuterii w królewskim stylu, stylizowanej na wiekową, będziesz wyglądała i czuła się jak prawdziwa księżniczka!