• Informacje na temat:

  kok z włosów półdługich

Artykuły na temat: kok z włosów półdługich
 • ...stylizacji (wystarczy jeden). Najmodniejszy jest naturalny efekt! Do układania włosów długich przyda się preparat wygładzający i szeroka, prostokątna szczotka. Do półdługich – pianka i okrągła szczotka(...) zaprocentuje! Czego pragną włosy po lecie Naturalna kuracja odżywcza. Raz w tygodniu, najlepiej w weekend, po umyciu włosów, zastosuj – zamiast tradycyjnej odżywki – naprawczą maskę na bazie naturalnych...

 • Męczy cię codzienne mycie i układanie fryzury? Martwisz się kondycją zniszczonych suszarką końcówek? Latem wypróbuj stylizacje, do wykonania których nie będą potrzebne żadne urządzenia. Oto nasze rady dla każdej długości włosów.

 • Upięcie z pasm półdługich i długich Taką fryzurę najlepiej ułożyć z włosów obciętych w miękkiej półokrą głej linii. Wygląda na skomplikowaną, a wymaga tylko sprytnego podtapirowania i fantazyjnego(...) najlepsze dla cienkich włosów. Może zaproponować ci: obcięcie pasm na krótko lub do ramion, bo to idealne długości dla cienkich włosów; pazurki lub warstwowe podcięcie, dzięki którym pasma będą...

 • Modne fryzury na nadchodzący sezon

  Naturalne, proste włosy czy kok na czubku głowy? To trendy z wybiegu. Tej jesieni nie możemy narzekać na fryzurową nudę!

 • Modne fryzury na nadchodzący sezon

  Naturalne, proste włosy czy kok na czubku głowy? To trendy z wybiegu. Tej jesieni nie możemy narzekać na fryzurową nudę!

 • Jak szybko odżywić włosy i ułożyć fryzurę?

  ...z włosów delikatnych, przyklapniętych i pozbawionych witalności, zarówno krótkich, jak i długich. Preparat najlepiej nakładać na włosy wilgotne. Żel jest doskonały do włosów krótkich i półdługich(...) włosów. Wosk wygładza włosy i nadaje im połysk (uwaga, są także preparaty „matowe”, które nie dają połysku). Kształtuje poszczególne pasma. Trzyma w ryzach niesforne kosmyki. Jest świetny do podkreślania...

 • Modne fryzury: Bałagan na głowie

  ...rozczesuj włosów. Podziel je palcami na grube pasma i kolejno spłaszcz każde prostownicą. 4. Teraz całość delikatnie rozczesz szczotką z naturalnego włosia, taka nie uszkodzi włosów. 5. Rozgrzej w dłoniach odrobinę pasty lub wosku do stylizacji. Wygładź nią nienatapirowaną część włosów nad czołem. Włóż cienką opaskę. Gotowe. Powiązanie...

 • Prostym, nudnym fryzurom mówimy tej wiosny zdecydowane „nie”! Jeśli nosisz długie włosy, upnij je w kok, zapleć w warkocze lub chociażby zmień bieg przedziałka. Marzy ci się radykalna zmiana? Zetnij włosy na krótko. Ostatnio decyduje się na to coraz więcej gwiazd.

 • Szybki koczek

  Nie musisz mieć długich i gęstych pukli, by stworzyć eleganckie upięcie. Oto nasze patenty na łatwe i efektowne koczki dla każdego typu włosów.

 • Na wielkie wyjście

  Sześć różnych długości włosów, sześć efektownych fryzur, które zrobisz błyskawicznie. Znajdź swój typ i weź przykład z gwiazd!