• Informacje na temat:

  kok hiszpański jak zrobić

Artykuły na temat: kok hiszpański jak zrobić
 • Kok po hiszpańsku

  Włosy związane na karku w supeł lub w formie plecionki świetnie nadają się zarówno na plażę, jak i wieczorną imprezę, podkreśla Leszek Czajka.

 • Włosy związane na karku w supeł lub w formie plecionki świetnie nadają się zarówno na plażę, jak i wieczorną imprezę, podkreśla leszek czajka.

 • Bez względu na to, czy wybierasz się na wytworne przyjęcie, czy spędzisz sylwestra w gronie najbliższych, warto w tę noc wyglądać wyjątkowo. Jak to zrobić? Sprawdź, co polecają nasi eksperci.

 • 7 grzechów głównych w stylizacji włosów według Oskara Bachonia

  ...​ - Gdy tylko zaczynają się wakacje, a wraz z nimi kolejny sezon wesel, z trwogą zaglądam na Facebooka. Boję się, że na moim ekranie wyskoczy jakiś kalafior zamiast koka. Najgorzej, jeśli będzie z brokatem, piórkami albo innym tałatajstwem - mówi Oskar Bachoń, hair designer i nasz niepokorny ekspert od fryzur, który wybije ci z głowy złe pomysły na to, co można mieć na głowie idąc na ślub lub...

 • Upięcie pod kontrolą

  ...jest idealne do głębokich dekoltów i odsłoniętych pleców. W wersji wieczorowej najlepiej wygląda kok upięty pośrodku. Na co dzień może być asymetryczny, nieco z boku. Jak go zrobić? Zacznij od(...) potargany. Takim upięciom nie przeszkadza golf. Do puszystych kołnierzy lepszy jest większy kok à la lata 60. Jak go zrobić? Włosy trzeba z tyłu na górze mocno wytapirować, końce podpiąć spinkami...

 • Na gorące noce i dni

  Jak czesać się w czasie upałów? Przede wszystkim tak, by było wygodnie. Ale przecież nikt nie chce rezygnować z efektu! Nasz ekspert podpowiada najlepsze fryzury dla każdej długości.

 • Fryzury na małe i większe wyjście

  Jak samodzielnie odmienić codzienne uczesanie, by powstała z niego elegancka, modna fryzura? Korzystając z preparatów do zadań specjalnych oraz podpowiedzi naszej specjalistki od stylizacji włosów z pewnością poradzisz sobie z tym doskonale!

 • I po bólu... Jestem żoną...

  ...było co nieo poprawić. Na szczęście makijażystka-artystka raz dwa poprawiła co trzeba jak należy i raz dwa było po wszystkim. Ekspertka sama stwierdziła, że efekt końcowy jest znacznie lepszy niż pierwowzór i zajęła się malowaniem Mamy. Śmiało oddałam więc moje włosy w ręce fryzjerki, która przyjechała w międzyczasie. Z fryzurą – klasycznym kokiem hiszpańskim – poszło znacznie sprawniej, więc ona...