• Informacje na temat:

  jak pozbyć się męskiego brzucha

Artykuły na temat: jak pozbyć się męskiego brzucha
 • Ginekomastia - męski problem

  ...sutkowego. Aby pozbyć się tejże tkanki potrzeba ingerencji chirurgicznej. Nie można jej zlikwidować dietą ani ćwiczeniami. Ale po kolei. Czym jest ginekomastia? Ginekomastią zwykło się potocznie(...), wykluczenia społecznego - dodaje. Slattery wspomina, że w pewnym momencie swojego życia zrezygnował z jakiejkolwiek aktywności fizycznej, żeby tylko nie musieć pokazywać się w samej koszulce. Nosił po...

 • Mamy kompleksy, ale chcemy się ich pozbyć

  Żyjemy w czasach, gdy wygląd jest niezwykle ważny. Porównujemy się już nie tylko z osobami z naszego otoczenia, ale także z gwiazdami, które zazwyczaj wyglądają świetnie.

 • Jak i dlaczego Polki poprawiają swoją urodę

  Likwidujemy zmarszczki, modelujemy owal twarzy, robimy korekcje nosa czy piersi. Coraz więcej z nas korzysta z zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. W pogoni za pięknem stajemy się też odważniejsze.

 • Seks zaczyna się w głowie

  ...koncentrować się tylko na sobie, ale również na uczuciach i potrzebach partnera. Gdy rozmawiam z kobietami, mam wrażenie, że jakość życia erotycznego utożsamiamy z częstotliwością i gotowością na(...) mężczyźni, którzy są zadowoleni z samego faktu, że jakiś seks mają. Ale powtarzane co kilka lat badania profesora Izdebskiego pokazują, że w seksie popadliśmy w rutynę. W tej samej pozycji od dziesięciu...

 • Jaka sylwetka taka dieta

  Poznaj słabe punkty własnej figury i dostosuj jadłospis do swoich potrzeb. Łatwiej pozbędziesz się tłuszczyku z kłopotliwych miejsc.

 • Jak i dlaczego Polki poprawiają swoją urodę?

  Likwidujemy zmarszczki, modelujemy owal twarzy, robimy korekcje nosa czy piersi. Coraz więcej z nas korzysta z zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. W pogoni za pięknem stajemy się też odważniejsze.

 • ​Nie rozstępuj się!

  Rozstępom łatwiej zapobiegać, niż potem się ich pozbyć, dlatego kremy ujędrniające powinny być w naszej kosmetyczce absolutnym "must have".

 • Choroby, które sprzyjają tyciu

  Wiosną zaczynamy przyglądać się sobie krytycznie i... postanawiamy do lata schudnąć, wysmukleć, pozbyć się jednej i drugiej fałdki. Jeśli mimo naszych starań waga nie zmienia się lub wręcz rośnie, przyczyną może być stan zdrowia.

 • Twój testosteron

  Przez niego Kayah oskarżała mężczyzn o wszystko, co najgorsze. Ale męski hormon mamy też w sobie my, kobiety. I sporo mu zawdzięczamy, m.in. sprawne mięśnie, mocne kości, dobry nastrój i energię. Dopiero jego nadmiar sprawia kłopoty. Jak rozpoznać i leczyć zaburzenia hormonalne, spytaliśmy endokrynologa.

 • Przetestuj golarkę do ciała dla mężczyzn – BodyGroom Plus

  Usuwanie zbędnego owłosienia u mężczyzn przestaje być tematem tabu. Obecnie to dość powszechnie stosowany zabieg pielęgnacyjny nie tylko wśród kobiet. Zmieniające się trendy mają spory wpływ na męski punkt widzenia w kwestiach golenia ciała, gdyż decydują się na taki zabieg znacznie chętniej. Jesteś zwolennikiem gładkiego ciała? Proponujemy golarkę - BodyGroom Plus.