• Informacje na temat:

  jak pomalować oczy brązowym cieniem

Artykuły na temat: jak pomalować oczy brązowym cieniem
 • Wyraziste spojrzenie zza okularów Można tak pomalować oczy, aby zniekształcenia spowodowane przez szkła były jak najmniej widoczne. Szczególną uwagę warto zwrócić na kształt brwi i kolorystykę cieni(...), odrywając ją wyraźnie od linii rzęs i lekko wywijając ku górze. Dolną powiekę zaakcentuj brązowym lub szarym cieniem, wyciągając go poza zewnętrzny kącik oka ku górze. Pozostaw jasny prześwit pomiędzy...

 • Popraw oczy makijażem

  ...mascarą, podkreśl mocniej zwłaszcza włoski w środkowej części powieki. Wypróbuj tusz w kolorze granatowym lub brązowym zamiast czarnego. Wyraziste spojrzenie zza okularów Można tak pomalować oczy, aby(...) szarym cieniem, wyciągając go poza zewnętrzny kącik oka ku górze. Pozostaw jasny prześwit pomiędzy kreską na górnej a cieniem na dolnej powiece. Problem − małe i wąskie oczy Zapomnij o ciężkim...

 • Makijaż: monochromatyczny i czarne oko

  Nowa wersja makijażu typu smoky. Tym razem ciemnym cieniem malujemy „kocie oko”. Awangardowy, jednak nie szokujący, jest jak zdjęcie w sepii. Choć to makijaż dość intensywny, wygląda lekko. Sekret? Dominacja dwóch kolorów: cielistego beżu i ciepłego brązu. Takimi odcieniami można doskonale modelować kształt twarzy.

 • W jesiennym makijażu najważniejsze są oczy!

  Wreszcie wiadomo, co w makijażu jest najważniejsze! Po kilku sezonach pełnej dowolności twórcy trendów zdecydowali, że mamy mocno malować oczy. To one...

 • Jak zmieniała się klasyka

  Oko obrysowane kreską albo ciemnymi cieniami, policzki podkreślone różem, usta cielistą szminką. Klasyczny makijaż jest zawsze modny. Ale nawet on się zmienia i co kilka sezonów powraca w nowej wersji. Razem z wizażystą Sergiuszem Osmańskim sprawdziliśmy, jak malowałyśmy się kiedyś, i ustaliliśmy, jak powinnyśmy to robić dziś.

 • Kiedy mocno podkreślasz oczy, usta pomaluj na kolor neutralny. I odwrotnie, jeśli wybierasz subtelny cień do powiek, użyj wyrazistej pomadki. Przygotowując się na rodzinne przyjęcie, przestrzegaj tych zasad, bo masz przecież wyglądać elegancko, nie ekstrawagancko. Ale żeby klasyka nie była nudna, można dodać do niej nowoczesny akcent. Sprawdź jaki.

 • Złocista cera dodaje uroku każdej z nas. Chcesz jak najdłużej zachować promienny wizerunek? Zdradzamy, jak krok po kroku wykonać najmodniejszy make-up z efektem lata. Tekst: Jolanta Makowska-Grodecka.

 • Idealny makijaż na lato

  Upalne lato zbliża się wielkimi krokami. Jak w wakacyjnym szaleństwie zachować makijażowy umiar? Z pomocą spieszy mistrzyni wizażu Agnieszka Broda, która zdradza kilka trików, aby wakacyjny makijaż utrzymał się jak najdłużej.

 • Podpowiadamy, jak się łatwo malować, by olśniewać urodą. I w ciągu dnia, i wieczorem!

 • Idealny makijaż pod okulary!

  Julita Jaskółka, jedna z najlepszych wizażystek gwiazd w Polsce, radzi nam, jak dobrać makijaż do wady wzroku, wieku oraz oprawek.