• Informacje na temat:

  jak pielęgnować włosy cienki

Artykuły na temat: jak pielęgnować włosy cienki
 • Jak suszyć cienkie włosy

  ...i łamaniu. Zmieniaj kierunek podmuchu, rozwiewając włosy - dzięki temu równomiernie wyschną i będą puszyste. Z jonizacją Funkcja suszarki lub suszarko-lokówki działa tak, że uwalnia jony, czyli ładunki ujemne, które "przyklejają się" do łusek włosów i domykają je jak odżywka. Neutralizują ładunki dodatnie, zapobiegając tym samym elektryzowaniu się delikatnych pasm - szczególnie po zdjęciu czapki...

 • Jak pielęgnować siwe włosy?

  Zwiększ objętość Z wiekiem nasze włosy stają się cieńsze i jest ich mniej. Aby więc fryzura ładnie wyglądała, trzeba dodać jej objętości. Przed każdym myciem masujmy palcami skórę głowy. Poprawimy w ten sposób jej ukrwienie i sprawimy, że kosmyki uniosą się u nasady. Unikajmy szamponów typu 2w1, ponieważ obciążają cienkie włosy. Stosujmy lekkie maseczki i pianki. Efekt odbicia od nasady...

 • Wróć do koloru Nie wszystkie panie dobrze wyglądają z siwizną. Jeśli srebrne pasma dodają nam lat, ufarbujmy je. Pamiętajmy jednak, że dojrzałe włosy...

 • Jak pielęgnować słabe włosy

  Delikatne, kruche i wypadające włosy to dokuczliwy problem wielu kobiet. Przyczyn tego schorzenia może być wiele: przewlekłe zmęczenie, stres lub nieodpowiednia pielęgnacja i dbałość o włosy. Problem nadmiernego wypadania włosów nie będzie utrapieniem, jeśli prawidłowo o nie zadbamy.

 • Włosy należy myć tak często, jak to konieczne, by wyglądały estetycznie, czyli zawsze były świeże i puszyste. Jeśli masz włosy suche, możesz to robić co dwa, trzy dni. Ale jeśli twoje włosy szybko się przetłuszczają, myj je codziennie.

 • Słońce, wiatr, słona lub chlorowana woda... Latem twoje włosy są szczególnie narażone na uszkodzenia. Troszcz się o nie codziennie. Podpowiadamy, co robić, by włosy wyglądały pięknie – były lśniące, sprężyste i zdrowe.

 • Zdrowe i mocne włosy - jak je właściwie pielęgnować?

  Zdrowe i mocne włosy - która z nas o nich nie marzy? Podstawą do osiągnięcia tego celu jest codzienna pielęgnacja.

 • Włosy uwrażliwione. Jak o nie dbać?

  Suche, matowe, mało elastyczne. Porowate, czyli z mocno odchylonymi łuskami i przez to szalenie podatne na uszkodzenia. Takie są właśnie włosy uwrażliwione.

 • Włosy: Jak zregenerować je po wakacjach

  Słona woda, silny wiatr, piekące słońce – wszystko często nieodłączne elementy wakacji. Jednak to, co pomaga ci zrelaksować się i nabrać sił, może osłabiać twoje włosy. Efekt? Są słabe, zniszczone, szorstkie i matowe. Jak je zregenerować i sprawić, żeby znów stały się naszą ozdobą?

 • Dbaj o nie tak samo troskliwie jak o twarz czy włosy. Dobierz kosmetyk do problemu i stosuj go cierpliwie. Efekty? Już po tygodniu kuracji!