• Informacje na temat:

  jak nawilżyć wysuszone włosy

Artykuły na temat: jak nawilżyć wysuszone włosy
 • Jak dbać o wysuszone włosy latem?

  Choć nie brak mu zalet, lato ma też swoje wady. Wysokie temperatury, bo o nich mowa, odbijają się na naszym organizmie - a w tym także na kondycji włosów. Jak uniknąć ich przesuszenia?

 • Proste sposoby na pięknie, gładkie włosy

  Niemal każda kobieta marzy o pięknych, długich i gładkich włosach. Niestety, rzeczywistość często nas nie rozpieszcza, a nasza fryzura sprawia wrażenie wiecznie napuszonej. Jak sprawić, by nasze włosy lśniły bez konieczności wizyty u fryzjera?

 • Cztery sposoby na suche włosy

  .... NA WYSUSZONE I MATOWE PASMA SKŁADNIKI: 2 łyżki naturalnego jogurtu, 2 łyżki miodu i 1 żółtko. SPOSÓB PRZYGOTOWANIA Wymieszaj wszystkie składniki i nałóż na wilgotne i umyte włosy. Pozostaw na około(...), przegotowanej wody. SPOSÓB PRZYGOTOWANIA Zmieszaj składniki i nanieś na wilgotne włosy. Po 30 minutach dokładnie spłucz. JAK TO DZIAŁA? Drożdże świetnie działają na porost włosów. Cytryna nadaje pasmom blask...

 • 4 sposoby na suche włosy

  ....    Na wysuszone i matowe pasma Składniki:   2 łyżki naturalnego jogurtu, 2 łyżki miodu i 1 żółtko.   Sposób przygotowania Wymieszaj wszystkie składniki i nałóż na wilgotne i umyte włosy(...), 4-5 łyżek ciepłej,  przegotowanej wody.   Sposób przygotowania Zmieszaj składniki i nanieś na wilgotne włosy.  Po 30 minutach dokładnie spłucz. Jak to działa?  Drożdże świetnie działają na porost...

 • Cztery sposoby na suche włosy

  ...naszego eksperta. Jednak nie wystarczy jednorazowe zastosowanie. Aby włosy odczuły poprawę, odżywki trzeba nakładać raz w tygodniu. Wbrew pozorom to nie zajmuje wiele czasu. Wypróbuj. Na wysuszone(...), przegotowanej wody. Sposób przygotowania Zmieszaj składniki i nanieś na wilgotne włosy. Po 30 minutach dokładnie spłucz. Jak to działa? Drożdże świetnie działają na porost włosów. Cytryna nadaje pasmom...

 • Ujarzmij włosy

  Unikasz noszenia czapki, bo pod nią trudno zachować ładną fryzurę? Odpowiednio pielęgnuj włosy, a wtedy nawet po zdjęciu nakrycia głowy będą wyglądały zdrowo i świeżo.

 • Lato to świetna pora, by wykorzystać moc olejków. Z przesuszoną skórą i włosami poradzą sobie lepiej niż niejeden wyspecjalizowany kosmetyk. Odmłodzą cerę zmęczoną słońcem, nawilżą wysuszone pasma. Sprawdź, jak bardzo są skuteczne!

 • Co robić, by włosy nie wypadały?

  Jesień i zima to dla fryzury niebezpieczna pora. Pod czapką włosy elektryzują się i łamią, przez gorące kaloryfery i suche powietrze stają się wysuszone. Możesz je wspomóc dietą – dostarczaj im cynku(...) stosuj jak najrzadziej. Jeśli używasz suszarki, susz włosy z odległości.

 • Unikasz noszenia czapki, bo pod nią trudno zachować ładną fryzurę? Odpowiednio pielęgnuj włosy, a wtedy nawet po zdjęciu nakrycia głowy będą wyglądały zdrowo i świeżo.

 • Olejki odmłodzą skórę, nawilżą włosy

  Wykorzystaj moc olejków. Z przesuszoną skórą i włosami poradzą sobie lepiej niż niejeden wyspecjalizowany kosmetyk. Odmłodzą cerę zmęczoną słońcem, nawilżą wysuszone pasma. Sprawdź, jak bardzo są skuteczne!