• Informacje na temat:

  jak farbować końcówki

Artykuły na temat: jak farbować końcówki
 • Starannie zaplanuj ten zabieg i postępuj według kilku ważnych zasad. Wtedy wszystko pójdzie jak z płatka: twoje pasma będą zdrowe i lśniące, a w kieszeni zostanie ci sporo pieniędzy.

 • Na zniszczone końcówki

  ...​Zniszczone końcówki włosów są efektem nieodpowiedniej pielęgnacji, częstego suszenia gorącym powietrzem, farbowania, używania lokówek i prostownic. To wszystko sprawia, że końcówki zaczyna - ją się rozdwajać, łamać. Jak je zregenerować?

 • Koloryzacja w domu: Jak farbować włosy tak, by były mocne i zdrowe

  ...o kondycję włosów przed i po farbowaniu Jeżeli przed koloryzacją twoje włosy są przesuszone, musisz je odpowiednio nawilżyć, a zniszczone i rozdwajające się końcówki ściąć. Jeśli nie odbudujesz struktury włosa, farba nie wchłonie się w nie tak, jak powinna, a efekt lśniących włosów utrzyma się tylko przez chwilę. Intensywne zabiegi pielęgnacyjne zacznij stosować już dwa tygodnie przed zmianą...

 • Jak chronić włosy farbowane?

  ...maski i pielęgnacja profesjonalnymi kosmetykami, które odbudowują i chronią zniszczone pasma włosów. Jeśli końcówki są bardzo rozdwojone, przed farbowaniem warto je podciąć. Aby kolor spełniał twoje oczekiwania i dłużej trzymał się włosach, nie farbuj włosów w domu. Zaufaj osobie, która specjalizuje się w koloryzacji i wie, jak nakładać farbę, by podkreślić piękno włosów i uzyskać upragniony...

 • Farbowanie włosów w stylu eko

  Kochamy nasze włosy. Dbamy o nie, pielęgnujemy i raz na jakiś czas chcemy dodać im basku. Jednak niekoniecznie mamy ochotę nakładać na nie farbę, która znowu je zniszczy i osłabi końcówki. Co zrobić? Polecamy naturalne sposoby.

 • Zmień nawyki i pozbądź się rozdwojonych końcówek

  Jak skutecznie uporać się z problemem rozdwojonych końcówek, które o tej porze roku na ogół wyjątkowo dają nam się we znaki? Zanim udamy się do fryzjera, by rozprawić się z nimi jednym ostrym cięciem, zmieńmy niektóre codzienne nawyki związane z pielęgnacją włosów.

 • SOS dla włosów po farbowaniu

  ...i lśniące! Dieta dla włosów, czyli kuracja od wewnątrz Dla kondycji włosów znaczenie ma nie tylko to, jak je pielęgnujesz, ale także... to, co jesz. Aby były zdrowe, mocne i lśniące, w diecie nie...

 • ...}}--> Wybieraj łagodne farby By zmiana koloru włosów jak najmniej im szkodziła, wybierajmy farby, które chronią kosmyki przed nadmiernym przesuszeniem. Zawarty w nich amoniak lub inny nośnik pigmentu(...). Wybierajmy również dobrej jakości urządzenia do stylizacji. Prostownica powinna mieć płytki grzejne z technologią zapobiegającą przegrzewaniu włosów, a suszarka możliwość regulacji temperatury powietrza...

 • ​Blond włosy - farbowanie i pielęgnacja

  W przypadku naturalnej blond fryzury odpowiednia pielęgnacja jest niemal tak samo ważna, jak ta włosów farbowanych i rozjaśnianych. Jasne kosmyki są o wiele cieńsze niż te brązowe, czarne lub rude, dlatego stają się również podatniejsze na wszystkie uszkodzenia mechaniczne.

 • Prostowanie, zawijanie, farbowanie…- cała prawda o stylizacjach włosów oczami fryzjera

  Nie od dzisiaj wiadomo, że kobiety uwielbiają eksperymentować ze swoimi włosami. Niestety, częste stylizacje mogą niszczyć włosy. O tym, co i jak wpływa na nasze włosy opowiada Wojciech Stasiak, stylista fryzur i ekspert kampanii „Moja REGENeracja”.

Dyskusje na temat: jak farbować końcówki
 • Re: Blond i beż

  no tak, ale jak co druga baba ma jasne końcówki to faktycznie zadna za moda nie idzie...jak pisza ze platyne jest modna to połowa dziewczyn robi w domu rozjaśnianie i później chodzą w żółtku na głowie hahaha i myślą ze ładnie wyglądają...jak już farbować włosy na jasno to tylko u fryzjera i to dobrego. On dobierze odpowiedni kolor do naszej twarzy i koloru cery.