• Informacje na temat:

  jak depilować okolice bikini kremem

Artykuły na temat: jak depilować okolice bikini kremem
 • .... Skóra ud jest bardziej unerwiona niż na łydkach. Górną część nóg najlepiej więc depilować pastą cukrową. Skóra pozostanie gładka przez 2-3 tygodnie. Pasta nie przykleja się do skóry, a jedynie okleja(...) cukrową można przeprowadzić, nawet wtedy, gdy włoski są bardzo krótkie (mają 1–2 milimetry) i mamy rozszerzone naczynka. Uda można wydepilować także woskiem. Pachy Owłosienie spod pach...

 • Wrastające włoski, krostki po depilacji Do wrastania włosków na nogach, w okolicach bikini czy tzw. wąsika przyczyniają się metody depilacji polegające...

 • ..., ponieważ może to spowodować zacięcia i podrażnienie skóry. Nasza rada: ◗Unikaj golenia okolic bikini – włoski w tym miejscu są za twarde. Po goleniu trudno im będzie przebić się przez skórę i mogą zacząć wrastać. Nałożenie kremu: bezbolesne i łatwe Preparat rozpuszcza włoski tuż przy nasadzie. Zabieg sprawdza się na wszystkich partiach ciała, zwłaszcza w okolicach bikini...

 • Jak profesjonalnie depilować skórę w domu

  ...nowoczesne urządzenia i kosmetyki, których możemy używać w domu. A efekt będzie podobny do tego z salonu. Urządzenia jak z gabinetu Domowym laserem pozbędziesz się włosków tak jak w salonie. Możesz stosować go do nóg, strefy bikini, pach oraz ramion. Jest bezpieczny i łatwy w użyciu. Trzeba tylko stosować się do kilku zasad. Musisz mieć zdrową skórę, bez stanów zapalnych (dotyczy to zresztą...

 • Gładkie bikini

  Depilacja bikini stała się już tak samo obowiązkowa jak usuwanie owłosienia z nóg czy pach. Aby uniknąć podrażnień, trzeba wybrać najbardziej odpowiedni dla siebie zabieg.

 • Coraz więcej kobiet depiluje włoski z okolic bikini. Całkowicie lub pozostawia seksowny pasek. Oto rady specjalistki, jeśli będziesz to robić pierwszy raz.

 • Depilacja intymna

  Coraz więcej kobiet depiluje włoski z okolic bikini. Całkowicie lub pozostawia seksowny pasek. Oto rady specjalistki, jeśli będziesz to robić pierwszy raz.

 • Jak się pozbyć futerka?

  Kilkanaście lat temu widok kobiety z lekko owłosionymi nogami, nikogo specjalnie nie dziwił. Dzisiaj kobieta z włosami na podudziach lub pod pachami nie budzi aprobaty otoczenia. Sprawdźmy, jak my, kobiety radzimy sobie z usuwaniem zbędnego owłosienia i ile tak naprawdę nas to kosztuje.

 • Depilacja bez krzyku

  Pozbywanie się niechcianego owłosienia może przysporzyć wielu kłopotów. Jak temu zaradzić?

 • Specjalna depilacja dla kobiet z problemami

  Poznaj bezpieczne sposoby usuwania niechcianych włosków z ciała, gdy masz żylaki, alergię, wrażliwą skórę lub jesteś w ciąży. Podpowiadamy, jak zmniejszyć ból, zapobiegać podrażnieniom i wrastaniu włosków.

Dyskusje na temat: jak depilować okolice bikini kremem
 • Re: Jak bezpiecznie depilować okolice bikini

  depilacja bikini woskiem i pastą to metoda dobra ,owszem i tak szeroko rozchwalana w gabinetach ale nikt nie napisał tu o skutkach ubocznych czyli krosty , wrastające włosy . Sama przez to przechodziłam. Depilowałam pol roku woskiem , po pol roku włosy zaczeły wrastać. Więc albo kremem się depilujcie albo róbcie dobry peeling przed woskiem.

 • Re: Jak bezpiecznie depilować okolice bikini

  Depilację woskiem lub pastą cukrową ,owszem skóra jest gładka na dłużej ale.... no właśnie drogie Panie , pamiętajcie o częstym peellingu miejsc intymnych bo inaczej po jakimś czasie zaczną Wam wrastać włoski i tworzyć się nieprzyjemne krostki ! Wiem co mówię. Najlepiej depilowac kremem do depilacji . Golę tak od lat i ani jednej krostki ani włosa wrośniętego .

 • Re: Jak bezpiecznie depilować okolice bikini

  Krem depilujący. 10 minut i po sprawie. Jak odrastają nie kuje. Jestem facetem i powiem wam panie. Tylko krem. Jedna rada. Tym nie smaruje się jak kremem do opalania. A raczej jak pianką do golenia. OBFICIE. Inaczej nie działa. I czas! Jak pisze 5 minut to trzeba co najmniej 8 a nie 2.