• Informacje na temat:

  ile kalorii w treningu

Artykuły na temat: ile kalorii w treningu
 • ​Kochaj się w tych pozycjach, spalisz najwięcej kalorii!

  A gdyby tak zamienić poranny jogging albo wieczorną porcję pływania na seks? Sprawdź, ile kalorii spalisz, kochając się w swoich ulubionych pozycjach.

 • Chcesz ograniczyć ilość spożywanych kalorii? Ćwicz!

  Ćwiczenie to nie tylko sposób na spalenie kalorii, ale również, jak wskazują najnowsze badania na ograniczenie ich w codziennej diecie. Naukowcy sugerują, że zamiast restrykcyjnych diet, warto po prostu ćwiczyć...

 • Dieta - paliwo dla treningu

  Niedoszacowanie albo przeszacowanie diety - to jeden z kluczowych błędów, jakie popełniamy myśląc o diecie i treningu. Jak podkreśla dietetyk Ewa Borowska, nie ma jednej diety dla wszystkich - sposób żywienia powinien być dostosowany do naszej aktywności.

 • Ciekawostka: Seks zamiast treningu?

  ...w przypadku ochotników trwało zbliżenie, a dokładniej rzecz ujmując - ile średnio kalorii spalali. Było to odpowiednio 101 kcal w przypadku mężczyzn i 69,1 kcal w przypadku kobiet. Jeśli uśrednimy te wyniki(...) zbliżeniu towarzyszy. Na wstępie podkreślam, że zdaję sobie sprawę z tego, że seks seksowi nie jest równy, ale chcąc odpowiedzieć na pytanie, jak zbliżenie płciowe ma się do typowego treningu, trzeba przyjąć...

 • Kontroluj porcje, nie kalorie

  Independent" dietetyk Rhiannon Lambert, nie chodzi tu jedynie o łakomstwo, a świadomość tego ile oznacza porcja. "Każde ciało jest inne, wyjątkowe i wymaga zindywidualizowanych porcji jedzenia, w zależności(...) białka w diecie pozwala poprawić codzienną wydajność, sprzyja również regeneracji mięśni po treningu. Jeśli mówimy o tłuszczach to ich ilość powinna być nie większa niż wielkość kciuka, standardowo...

 • 4 sposoby na błyskawiczne spalanie kalorii

  Jeśli chcesz skorzystać z tych propozycji, zapomnij o czytaniu książki w czasie treningu. Przyszykuj się na coś, co będzie wymagało 100% zaangażowania ciała i umysłu. Oto najlepsze sposoby na odchudzanie.

 • Spalanie kalorii...on - line

  ...dyscypliny treningu). Wystarczy założyć specjalne rękawice oraz pasek, aby elektroniczny asystent nie tylko zajął się rachunkami, ale też rozpoznał jaki rodzaj ćwiczeń jest akurat wykonywany. Wspomniane(...) przedstawiają je Amerykanie, dowiemy się dopiero po wprowadzeniu ich wynalazku do sprzedaży. O ile to nastąpi... Przemysław Kobel...

 • Co stanie się, gdy zaczniesz jeść regularnie masło orzechowe?

  Masło orzechowe uznawane jest za jedną z najzdrowszych przekąsek. Pomimo, iż tego typu produkty dostarczają sporo kalorii, nie należy rezygnować z ich spożycia.

 • Co stanie się, gdy zaczniesz jeść regularnie masło orzechowe?

  Masło orzechowe uznawane jest za jedną z najzdrowszych przekąsek. Pomimo, iż tego typu produkty dostarczają sporo kalorii, nie należy rezygnować z ich spożycia.

 • Alberto "Beto" Perez: Zumba przełamuje stereotyp, że ćwiczenia muszą być nudne

  Kluczem do sukcesu jest to, aby ludzie wylewając hektolitry potu podczas treningu jednocześnie dobrze się bawili - podkreśla Alberto "Beto" Perez, twórca zumby. Ta dobra zabawa każdego tygodnia przyciąga 15 milionów ludzi na całym świecie.

Wideo na temat: ile kalorii w treningu
 • Który sport pomoże ci spalić najwięcej kalorii?

  Na spalanie kalorii wpływa wiele czynników i przede wszystkim rodzaj aktywności fizycznej oraz intensywność treningu. Sprawdziliśmy ile kalorii może spalić kobieta o masie ciała równej 60 kg i mężczyzna o masie ciała równej 80 kg, uprawiając dany sport w czasie 60 minut.

 • Rolki - sposób na zgrabną sylwetkę

  Magdalena Żakowska przeszła pod okiem trenera Marcina Wodzyńskiego przyśpieszony kurs jazdy na rolkach. Wodzyński wytłumaczył m.in. jak dobrać rolki, jaka jest prawidłowa sylwetka w trakcie jazdy i ile kalorii spala się podczas godzinnego treningu. (Dzień Dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: ile kalorii w treningu
 • Re: FAKTY i MITY o treningu siłowym dla kobiet

  dieta a później trening. Przy czym w diecie ważniejsze od tego ile jemy jest to co jemy. Żadnych produktów wysoko przetworzonych i żadnego cukru i słodyczy i zmniejszenie ilości węglowodanów na tą samą ilość kalorii w postaci tłuszczy ale nie roślinnych tylko zwierzęcych. Po drugie deficyt kaloryczny nie większy niż 10% bo skończy się to spowolnieniem metabolizmu i wzrostem poziomu kortyzolu a to

 • Re: Taka gruba, a taka wygimnastykowana!

  ma telefonu lub telewizora w lozku, tam sie spi lub cwiczy partnerke/a. nie wazne co jesz, ma byc 2000kcal i koniec, odstaw pieczywo w tej samej wielkosci bagietce co ryzu jest 4x wiecej kalorii(...) zywnosciowe do tylu ile twoje cialo potrzebuje by nie gromadzic tkanki tluszczowej. Skrajne przypadki to jakies choroby ale wglebiajac sie w styl zycia tych "chorych" stwierdzam ze to ich wymowka. Dla

 • Dziewczyno, nie zwracaj na ten zapach uwagi.

  Ćwiczę sporty walki i na sali brzydko pachnieć można tylko leniem. Przede wszystkim oszczędzaj swoją skórę, antyperspiranty blokują pory przez co człowiek się mniej poci. Lecz skóra potrzebuje potu. A zapach? Ujmę to tak. Mi na przykład przeszkadza zapach perfum podczas ćwiczeń. Po treningu, po prysznicu to co innego. Wtedy najleprze są żele perfumowane. Pozdrawiam.