• Informacje na temat:

  ile kalorii na zajęciach fitness

Artykuły na temat: ile kalorii na zajęciach fitness
 • Fitness na trampolinach

  Wzmacnia mięśnie, pomaga w zgubieniu zbędnych kilogramów, a do tego daje mnóstwo radości. Nic więc dziwnego, że fitness na trampolinach staje się coraz popularniejszy.

 • Jak szybko i efektywnie spalić 500 kalorii?

  ...spalisz nawet 400 (i więcej!) kalorii. Jeden trening nie potrwa zaś dłużej niż 50 minut. Tabata Od kilku lat w klubach fitness triumfy święci tabata - intensywny trening interwałowy. Aby skorzystać(...) mylnego! To sport, dzięki któremu bez większego wysiłku (zmęczenie pojawia się dopiero po wyjściu z wody) spalimy 450 kalorii. Jego popularność wśród osób w średnim i starszym wieku bierze się stąd, że...

 • 15 zwariowanych pomysłów na fitness

  Nie musisz popadać w rutynę, która niweczy twoje starania o atrakcyjne ciało i dobre samopoczucie. Zobacz, ile twarzy ma fitness i baw się nim na różne sposoby, a co najważniejsze - podnieś efektywność swojego treningu!

 • Strong by Zumba: Każdy ruch idealnie w beat - konkurs

  Marzysz o profesjonalnym stroju, w którym zadasz szyku na zajęciach fitness? To jest twoja szansa!

 • Moda czy zdrowie?

  Co kilka tygodni słyszysz o nowych „odkryciach”: rewelacyjnej diecie, lepszych zajęciach fitnessu, skutecznych metodach relaksu, badaniach, dzięki którym wreszcie dowiesz się, co robić, by nie chorować. Czy rzeczywiście nauka tak szybko idzie do przodu? Sprawdzamy, ile jest w modach zdrowotnych prawdziwej medycyny.

 • Mariusz Czerkawski: Nie taki macho

  Twardziel, który pije ryżowe mleko. Świetny golfista, a ostatnio mistrz fitnessu. Nam Mariusz Czerkawski opowiedział, co myśli o kobietach i jakie ma relacje z byłą żoną i z córką.

 • Młoda i w formie na dłużej!

  O tym, ile mamy lat, nie decyduje data w dowodzie osobistym, lecz nasza sprawność i samopoczucie. A o nie sami możemy zadbać i cofnąć zegar!

 • Jak spalić więcej?

  Czy można zrzucić zbędne kilogramy nie kupując specjalnego pożywienia, nie chodząc na męczące zajęcia z fitness czy przyłączając się do drogiego i ekskluzywnego klubu będących na diecie?

 • Alberto "Beto" Perez: Zumba przełamuje stereotyp, że ćwiczenia muszą być nudne

  ...osób - każdego tygodnia 15 milionów ludzi na całym świecie bierze udział w zajęciach. A ta liczba ciągle rośnie. 1000 kalorii na godzinę - to bardzo obiecujące. Czy to właśnie ta liczba przekonuje(...) partnerów biznesowych - Alberto Perlmana i Alberto Aghiona. I tak "trzech Alberto" w 2001 roku stworzyło Zumba Fitness. To był moment narodzenia się ruchu zumby. Pamiętasz utwory, które były na...

 • Jak być zdrowym

  Precz z liczeniem kalorii, pięcioma porcjami warzyw i codzienną walką na siłowni! Bez wyrzutów sumienia zjedz lody, napij się wina, przetańcz całą noc. Zapomnij o perfekcji. "Live a Little" - Poużywaj sobie! - to tytuł poradnika, który w USA błyskawicznie stał się bestsellerem. Świat stanął na głowie? Ty nie musisz. Zamiast obsesyjnie o siebie dbać, częściej korzystaj z życia. To ważne dla...

Wideo na temat: ile kalorii na zajęciach fitness
 • Fitness na trampolinie

  Skakanie na trampolinie zapewnia trening całego ciała. Ile można spalić kalorii w czasie godzinnych zajęć i dla kogo przeznaczone są takie ćwiczenia? W "Dzień Dobry TVN" o tej nietypowej formie fitnessu opowiedziała trenerka Milena Krawczyńska (Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Dla kogo przeznaczone są ćwiczenia na trampolinach?

  Skakanie na trampolinie zapewnia trening całego ciała. Ile można spalić kalorii w czasie godzinnych zajęć i dla kogo przeznaczone są takie ćwiczenia? W "Dzień Dobry TVN" o tej nietypowej formie fitnessu opowiedziała trenerka Milena Krawczyńska. (Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news )