• Informacje na temat:

  idealny partner test

Artykuły na temat: idealny partner test
 • Czasem kobieta ma ten szósty zmysł i przeczuwa, że jej partner myśli o rozstaniu. Co może zrobić, żeby go zatrzymać przy sobie? Odpowiedź jest jedna i prosta: nic!

 • Wstydliwy problem na wakacjach

  Lato sprzyja infekcjom intymnym. Podróżujemy, korzystamy z publicznych toalet, hotelowych pryszniców, chodzimy na basen, do sauny, siedzimy na zimnym piasku w mokrym kostiumie, częściej się kochamy, czasami z różnymi partnerami. Do tego… wyjeżdżamy na wakacje przepracowane i zestresowane, więc nasza odporność jest osłabiona. To wszystko tworzy idealne warunki do rozwoju infekcji.

 • Zosia Ślotała: Łatwo być matką tak wspaniałych dzieci

  ...skórą. Czyli wszędzie tam, gdzie tekstylia dotykają ciała przy siedzeniu, leżeniu, w trakcie zabawy na podłodze. Muszę mieć pewność, że ubranko nie będzie drażniło i uwierało. - To coś, co testuję na własnym dziecku, które jest bardzo ruchliwe. Więc jeśli prototyp przejdzie test mojej Ranii, to wtedy wchodzi do produkcji. Czasem pół godziny wystarcza, żeby sprawdzić, czy coś się porwie, wyrwie...

 • Wygraj nowy zapach Avon Alpha

  ..., charyzmatyczny czy pewny siebie... Wypełnij test na stronie www.avon.pl/test-alpha i sprawdź, jaką parę tworzycie z partnerem. Napisz nam o tym w formularzu konkursowym i odpowiedz, dlaczego to(...) osobowości. Choć osobno odnieśli wiele zawodowych sukcesów, razem stanowią duet idealny. "Nowoczesna i seksowna kobieta to osoba, która potrafi z subtelną równowagą manifestować swoją ultra kobiecość...

 • Jak znaleźć w internecie kogoś na całe życie?

  Nowoczesne portale randkowe cieszą się wielką popularnością. Nic dziwnego, coraz więcej kobiet znajduje partnera przez internet. Co zrobić, by i tobie się udało?

 • Zajście awaryjne

  Związek w kryzysie. Nie ma już zachwytu, romantycznych gestów, to, co kiedyś wzruszało, zaczyna irytować. Rozstanie? Terapia? A może... Anna i Edyta zaszły w ciążę, gdy wszystko wskazywało, że pomiędzy nimi i partnerami nie ma już miłości. Czy dziecko może wzmocnić zanikające uczucie? I czy można podjąć takie ryzyko?

 • Testosteron, czyli kim jesteś w miłości

  To hormony decydują o tym, jakimi jesteśmy kochankami - dowodzi antropolożka Helen Fisher. I dzieli ludzi na cztery grupy w zależności od tego, jak zachowują się wobec partnera. Sprawdź, czy jesteś Odkrywcą, Negocjatorem, Budowniczym, czy Dyrektorem. Kim jest twój partner? Jak sprawić, byście byli lepiej dopasowani?

 • Zenona Imbiorkiewicz Test Żelazka Philips SG 9550 Wielka była moja radość, gdy dowiedziałam się, że zostałam jedną z laureatek konkursu, gdzie do wygrania...

 • Emocjonalna zdrada: Czy jest groźna dla związku?

  ..."To tylko kolega" - tłumaczysz się przed sobą albo przed przyjaciółkami. Przecież masz stałego partnera, rodzinę. Ale dużo rozmawiacie, a ty coraz częściej o nim myślisz. Czasem nawet fantazjujesz, co by było, gdyby... Czy wiesz, że stąpasz po kruchym lodzie?

 • Kobiecy Samochód Roku 2012

  ...2 października w Villi Park Wesoła odbyły się testy premier samochodowych 2012 roku. Ich celem było wyłonienia zwycięskich aut i przyznanie tytułu "Kobiecy Samochód Roku 2012" miesięcznika Twój STYL.