• Informacje na temat:

  idealny partner test

Artykuły na temat: idealny partner test
 • Wzór na mamę idealną...

  ...nastroje i uczucia. To pomoże ci odkryć, w jakich sytuacjach mogą powstać problemy, ale również przekonać się, kiedy wasze temperamenty dobrze ze sobą współgrają. Potraktuj nasz test jako podpowiedź(...). B) Gotuję swoje ulubione danie i biorę kąpiel - takie rytuały mnie uspokajają. C) Daję się spontanicznie wyciągnąć znajomym z domu. D) Spędzam wieczór z moim partnerem, oglądając film na DVD...

 • Idealny mąż ciężarnej żony

  Na takie miano niełatwo jest zasłużyć... Najbliższe miesiące będą dla ciebie testem z dojrzałości, cierpliwości i tolerancji. Jak zdać go celująco?

 • Czasem kobieta ma ten szósty zmysł i przeczuwa, że jej partner myśli o rozstaniu. Co może zrobić, żeby go zatrzymać przy sobie? Odpowiedź jest jedna i prosta: nic!

 • Wstydliwy problem na wakacjach

  Lato sprzyja infekcjom intymnym. Podróżujemy, korzystamy z publicznych toalet, hotelowych pryszniców, chodzimy na basen, do sauny, siedzimy na zimnym piasku w mokrym kostiumie, częściej się kochamy, czasami z różnymi partnerami. Do tego… wyjeżdżamy na wakacje przepracowane i zestresowane, więc nasza odporność jest osłabiona. To wszystko tworzy idealne warunki do rozwoju infekcji.

 • Zosia Ślotała: Łatwo być matką tak wspaniałych dzieci

  ...skórą. Czyli wszędzie tam, gdzie tekstylia dotykają ciała przy siedzeniu, leżeniu, w trakcie zabawy na podłodze. Muszę mieć pewność, że ubranko nie będzie drażniło i uwierało. - To coś, co testuję na własnym dziecku, które jest bardzo ruchliwe. Więc jeśli prototyp przejdzie test mojej Ranii, to wtedy wchodzi do produkcji. Czasem pół godziny wystarcza, żeby sprawdzić, czy coś się porwie, wyrwie...

 • Wygraj nowy zapach Avon Alpha

  ..., charyzmatyczny czy pewny siebie... Wypełnij test na stronie www.avon.pl/test-alpha i sprawdź, jaką parę tworzycie z partnerem. Napisz nam o tym w formularzu konkursowym i odpowiedz, dlaczego to(...) osobowości. Choć osobno odnieśli wiele zawodowych sukcesów, razem stanowią duet idealny. "Nowoczesna i seksowna kobieta to osoba, która potrafi z subtelną równowagą manifestować swoją ultra kobiecość...

 • Depresja poporodowa dotyka nawet 15 proc. matek

  Depresja poporodowa dotyka nawet 10-15 proc. matek. Choć jest to problem częstszy niż np. cukrzyca ciążowa, to testy przesiewowe są ciągle w Polsce rzadko stosowane, a problem bywa bagatelizowany - mówi PAP psycholog Ewa Borodo-Jaskólska.

 • Magdalena Cielecka: Lekcja bliskości

  ...​Popularność wymusza dystans. Nie można przecież rzucać się fanom w objęcia, przyjaźnić z każdym. Czasem tarczą jest czapka z daszkiem, ciemne okulary, ale też chłodne spojrzenie, umiejętność odmawiania. Magdalena Cielecka to potrafi, uchodzi za niedostępną, choć może to tylko pozory. Sprawdzamy, przejdziemy razem test bliskości według instrukcji znanego psychologa.

 • Jak znaleźć w internecie kogoś na całe życie?

  Nowoczesne portale randkowe cieszą się wielką popularnością. Nic dziwnego, coraz więcej kobiet znajduje partnera przez internet. Co zrobić, by i tobie się udało?

 • Recepta na udane ojcostwo

  Świat przez dwadzieścia minut da sobie radę bez nas, nasze dziecko może już nie - mówi dr Tomasz Grzyb z wrocławskiego oddziału Uniwersytetu SWPS. Podczas konferencji "Mężczyzna 3.0 Syn – Partner – Rodzic", zorganizowanej przez Instytut PWN, prowadził doskonale odebraną prezentację pokazującą rolę współczesnego ojca z perspektywy psychologii.