• Informacje na temat:

  idealny kształt brwi

Artykuły na temat: idealny kształt brwi
 • Idealny kształt brwi

  Źle dobrany zarys brwi może zmienić wyraz twarzy. Jaki więc kształt będzie dla nas najkorzystniejszy?

 • Kształt idealny

  Łagodzenie trójkąta Aneta Kręglicka (52) ma twarz dość pociągłą, ale szeroką w centralnej części. Aby nieco zmiękczyć "diamentowe" rysy, nałóż bronzer pionowo od skroni do żuchwy, delikatnie kierując się ku kącikom ust. Dla równowagi warto też sięgnąć po rozświetlacz w pędzelku i nałożyć go na centralną część twarzy: między brwi, na grzbiet nosa i środek brody. Wysubtelnianie kwadratu...

 • Dbaj o linię brwi, reguluj ich kształt, przyciemniaj je henną. Dzięki temu będą stanowiły ładną, wyrazistą oprawę oczu.

 • Jak uzyskać idealny kształt brwi?

  Dobrze wyregulowane brwi potrafią powiększyć oczy, nadać twarzy ładniejszy wygląd, a przede wszystkim szybko odmłodzić. Nie wierzysz – sprawdź! Tekst: Katarzyna Błażuk...

 • Sposoby na idealne brwi

  Makijażyści są zgodni, że nic tak nie zmienia naszego wyglądu, jak brwi. Ich kształt i kolor są niezwykle ważne, mogą nas postarzyć lub odmłodzić, nadać twarzy groźny lub smutny wyraz, podkreślać albo niwelować zmęczenie.

 • Brwi idealne

  Dobrze dobrany kształt może zastąpić lifting, odmłodzić rysy i wysmuklić nos. Zanim chwycisz pęsetę, sprawdź, jaki ci pasuje.

 • Perfekcyjne brwi z REVERS COSMETICS

  Zróżnicowane produkty z oferty marki Revers Cosmetics pozwolą nam wykonać perfekcyjny makijaż brwi. Mowa o pomadzie do brwi, wygodnej kredce ze szczoteczką Eye Brow Stylist, korektorz COLOR & STYLING GEL, a jeśli zależy nam na trwałym efekcie hennie PRO COLORS.

 • Idealne brwi

  ...​Podkreślają oczy lepiej niż jaskrawy cień. Moda na naturalnie wyglądające brwi trwa od kilku sezonów. Ale to nie znaczy, że nie trzeba ich już stylizować. Przeciwnie! Żeby wyglądały dobrze, powinny mieć odpowiednią długość i grubość. Kształt dopasowany do rysów twarzy, a kolor do odcienia włosów. Skomplikowane? Dzięki naszym podpowiedziom na pewno sobie poradzisz.

 • Brwi idealne

  ...​Powinny być perfekcyjnie wyregulowane. Najlepiej gdyby zrobiła to kosmetyczka. Bardzo polecana jest delikatna depilacja brwi woskiem albo niezwykle precyzyjna - pastą cukrową. Równie ważny jest odpowiedni makijaż.

 • Idealne brwi

  ...w użyciu jest żel, który modeluje i utrwala odpowiedni kształt łuku brwiowego. Dopełnieniem makijażu brwi jest nałożenie pod wewnętrznymi łukami brwi odrobiny korektora lub jasnego cienia. 22/2016(...)Powinny być symetryczne, gęste i pięknie podkreślone. Makijaż brwi powinien uwypuklić ich naturalną linię. Najlepiej zacząć od ich starannego wyregulowania. Linia brwi powinna być w 3/4 wznosząca się...

Wideo na temat: idealny kształt brwi
 • Jak idealnie wyregulować brwi?

  Kształt idealnych kobiecych brwi zmieniał się na przestrzeni lat. Raz modne były mocno zaznaczone i wyregulowane, innym razem takie o naturalnej linii. W "Dzień Dobry TVN" o sposobach na piękne brwi opowiedziała ekspertka Katarzyna von Engel. (Dzień Dobry TVN)

Dyskusje na temat: idealny kształt brwi