• Informacje na temat:

  grube włosy jak je pielęgnować

Artykuły na temat: grube włosy jak je pielęgnować
 • Wychodząc na dwór, zakładasz czapkę, pod którą skóra głowy poci się, a włosy przetłuszczają. Potem wracasz do domu, kosmyki elektryzują się, a także przesuszają pod wpływem ciepła. Co zrobić, by mimo takich warunków były zdrowe i lśniące?

 • Włosy: Jak o nie dbać zimą

  Zimno, ogrzewane pomieszczenia i grube czapki. Zima to trudny czas dla włosów i skóry głowy. Oto kilka wskazówek, jak przetrwać ten okres.

 • Gdy włosy się przetłuszczają

  Zdradzimy ci stare, wypróbowane sposoby babć oraz zalecenia fryzjerów – żebyś mogła zawsze mieć świeże i puszyste włosy.

 • Nie traktuj nóg po macoszemu – nie są mniej widoczne niż twarz czy włosy. Warto nie tylko starannie je pielęgnować, ale i upiększać. Zadbane – będą Twoim atutem...

 • Cienkie, zniszczone, suche... Każdy typ włosów ma inne potrzeby. Jeśli więc marzysz o pięknej fryzurze (a która z nas nie marzy?), zadbaj o odpowiedni wybór szamponów, odżywek i masek. Ekspert podpowiada, jak go dokonać.

 • ..., gdy włosy są wygładzone, lśniące. W tym sezonie grzywki nosimy zarówno do krótkich, jak i długich włosów. Najmodniejszy wariant to grzywka prosta, gęsta, sprawiająca wrażenie trochę za długiej. Aby(...)Upięcie z warkoczem Ta fryzura, w romantycznym stylu, to świetna propozycja na uroczyste spotkania. Zanim swobodnie podepniesz włosy z tyłu głowy, robiąc np. dwie luźne duże...

 • Lato to świetna pora, by wykorzystać moc olejków. Z przesuszoną skórą i włosami poradzą sobie lepiej niż niejeden wyspecjalizowany kosmetyk. Odmłodzą cerę zmęczoną słońcem, nawilżą wysuszone pasma. Sprawdź, jak bardzo są skuteczne!

 • Włosy w jesiennej aurze

  ...sezonie grzywki nosimy zarówno do krótkich, jak i długich włosów. Najmodniejszy wariant to grzywka prosta, gęsta, sprawiająca wrażenie trochę za długiej. Aby fryzura pięknie lśniła, pielęgnuj włosy(...) czy fantazyjną spinką, są supermodne! Ozdoby tego typu nosimy raczej na gładkie włosy, najlepiej spięte lub związane w mały koczek z tyłu głowy. To propozycja zarówno na co dzień, jak i odświętne...

 • Olejki odmłodzą skórę, nawilżą włosy

  Wykorzystaj moc olejków. Z przesuszoną skórą i włosami poradzą sobie lepiej niż niejeden wyspecjalizowany kosmetyk. Odmłodzą cerę zmęczoną słońcem, nawilżą wysuszone pasma. Sprawdź, jak bardzo są skuteczne!

 • Makijaż cery dojrzałej. Jak go wykonać?

  Wiele kobiet po czterdziestce stara się za wszelką cenę zamaskować niedoskonałości cery, które są naturalnym następstwem starzenia się skóry. W efekcie często popełniamy poważne, makijażowe błędy, a nasza twarz wygląda na bardziej zmęczoną. Jakimi kosmetykami pielęgnować skórę i na co zwracać szczególną uwagę w codziennym makijażu? Oto krótki poradnik.

Dyskusje na temat: grube włosy jak je pielęgnować
 • Re: Co jest w dobrym stylu

  Pomalowane paznokcie,brud za nimi,tłuste włosy,tapeta na twarzy o przeraźliwym kontraście z szyją,krótka spódniczka,a grube nogi...A to wszystko,żeby być atrakcyjną!Szanowne dziewczęta i panie,cóż za(...) latką o przebrzmiałej urodzie,którą nie potrafiłam pielęgnować,tak jak należy.Zrobił to za mnie czas.