• Informacje na temat:

  fryzury na wesele zdjęcia

Artykuły na temat: fryzury na wesele zdjęcia
 • Ile kosztują ślub i wesele?

  Gdy myśli się o ślubie, pierwsze rzeczy, które przychodzą do głowy, to obrączki, biała suknia, nowy garnitur i dobra zabawa. To oczywiste skojarzenia. Jednak ci, którzy przeszli przynajmniej przez część spraw do załatwienia przed weselem, wiedzą, że powyższe wzmianki to zaledwie początek długiej listy rzeczy do zorganizowania i opłacenia...

 • 10 sposobów na tanie wesele

  Nie każda para chce i może sobie pozwolić na czterogwiazdkowy hotel, stroje od słynnych projektantów, drogie przystawki i luksusowy samochód. To wcale nie oznacza, że ich ślub nie może być jak z bajki. W kilku punktach doradzamy, co zrobić, by zorganizować wesele i nie zbankrutować...

 • Dzięki kolorowym kwiatom, błyszczącym cyrkoniom i stylowym opaskom nawet najprostsze uczesanie stanie się wyjątkowe. Prezentujemy modne fryzury na ślub, wesele i przyjęcie.

 • Modne fryzury - postaw na ozdoby

  Dzięki kolorowym kwiatom, błyszczącym cyrkoniom i stylowym opaskom nawet najprostsze uczesanie stanie się wyjątkowe. Prezentujemy modne fryzury na ślub, wesele i przyjęcie.

 • Makijaż i fryzura - kiedy o tym pomyśleć?

  Przeglądając fora internetowe poświęcone przygotowaniom do ślubu, zwraca uwagę dylemat wielu panien młodych dotyczący fryzury i makijażu.

 • Organizacja wesela krok po kroku

  Zabierając się za organizację swojego ślubu i wesela musimy przede wszystkim przygotować się na długofalowy proces organizacyjny, najlepiej bazując na poradach i doświadczeniu znajomych par, którym udało się zorganizować swój wymarzony ślub i wesele. Taka organizacja jest tym trudniejsza, iż trudno w tym przypadku mówić o jakimkolwiek doświadczeniu i możliwości dystansu emocjonalnego.

 • ...wesele na jakim byłam, trudno będzie je przebić.   Ang dostała od nas wykonany przeze mnie colage ze zdjęciami i gadżetami z wieczoru panienskiego. Przy okazji wręczania go orkiestra zagrała Zorbę(...) ich znajomych to małżeństwa. Już wczoraj powoli entuzjazm po weselu zaczął opadać a pojawiła się melancholia. Mój facet chyba nigdy się nie zdecyduje. I nie chodzi mi teraz o wesele, o zabawe...

 • Bajkowe śluby gwiazd ostatniego dziesięciolecia

  Ślub i wesele znanych osobistości to wydarzenie na skalę światową. Przeżywają je nie tylko Państwo Młodzi, ale i fani z najróżniejszych zakątków świata. Czyje uroczystości wywołały najwięcej emocji w ciągu ostatnich 10 lat? Zapraszamy na podsumowanie niezwykłych ślubów gwiazd oraz rodzin królewskich.

 • Bukiet ślubny inspirowany Grecją

  Twoje wesele - jak greckie wesele... Piaszczysta plaża, ciepłe morze, błękit nieba to wspomnienie wakacji, które pragniemy zatrzymać w pamięci jak najdłużej.

 • Śluby klientek przeżywam bardziej niż one same

  ...i wesele, w jakiej atmosferze, w jakim anturażu itd. Marty research bardzo mi pomógł i naprowadził na odpowiednie tory, jednak w całym procesie najważniejsze było to, że mi zaufała. - Tak naprawdę ja(...) zmian, fryzury ślubne są nadal "za bardzo wyczesane", żeby przypadkiem do rana się nie zepsuły (śmiech). - Często też słyszę od klientek pytania o to, jakiego typu buty dobrać. Zawsze wtedy mówię, że...