• Informacje na temat:

  fryzury gwiazd wieczorowe

Artykuły na temat: fryzury gwiazd wieczorowe
 • Hollywoodzkie fale: Sposób na fryzurę z czerwonych dywanów

  Są efektowne, pięknie podkreślają urodę i dodają stylizacji szyku. Co więcej, nie wymagają od nas niebotycznej zręczności i mnóstwa poświęconego na ich stworzenie czasu. Stylista fryzur gwiazd przekonuje, że hollywoodzkie fale bez wysiłku wykonamy w domu.

 • Dżinsy wieczorowe

  Na gali wręczenia Wiktorów 2007 miało być - co najmniej - jak na gali oscarowej. Czerwony dywan, blask gwiazd i kreacje spod igły projektanta.

 • Leszek Czajka, nasz ekspert. Fryzjer, ambasador L’Oréal Professionnel i Kérastase. Stylista oraz mistrz kreacji wizerunku gwiazd i uczestników popularnych programów telewizyjnych: „Must Be The Music(...) wieczorowej dodatkowo wpinamy we włosy efektowną ozdobę: spinkę wysadzaną połyskującymi kamieniami lub kwiat, najlepiej naturalny.

 • Leszek Czajka, nasz ekspert. Fryzjer, ambasador L’Oréal Professionnel i Kérastase. Stylista oraz mistrz kreacji wizerunku gwiazd i uczestników popularnych programów telewizyjnych: „Must Be The Music. Tylko muzyka”, „Got To Dance. Tylko taniec” na antenie Polsatu oraz „Salonowe rewolucje” w Polsat Café. Jednym z najważniejszych ostatnio trendów we fryzjerstwie jest „natural look”, czyli fryzury...

 • Wieczorowe koki

  ...naturalnych możesz doczepić pasma sztucznych - fryzura zyska objętość. Więcej informacji znajdziesz w najnowszym numerze magazynu o gwiazdach "SHOW" - w sprzedaży od 19 stycznia!

 • Gwiazdy w cekinach i seksownych koronkach

  W wieczorowych stylizacjach gwiazd dominuje klasyczna czerń i połysk, co udowodniły celebrytki obecne na imprezie promującej jesienne nowości w Polsacie. Na czerwonym dywanie dało się zauważyć(...), spod której widać było bieliznę. Dość odważna stylizacja gwiazdy serialu "Przyjaciółki" broni się spójnością kolorystyczną i ciekawym zestawieniem faktur, choć największe wrażenie robi bez wątpienia...

 • Przegląd fryzur polskich gwiazd

  Polskie gwiazdy imponują swoimi, często bardzo odważnymi, fryzurami. Nie boją się drastycznych zmian w stylizowaniu swoich włosów. Spróbujmy zatem podpatrzeć fryzury gwiazd i spróbować wystylizować je samemu w domu. To nie jest takie trudne!

 • Turban - stylowy dodatek inspirowany orientem

  Dawniej pełnił rolę luksusowego akcesorium hollywoodzkich gwiazd i kobiet z wyższych sfer, dziś wraca jako najmodniejszy dodatek sezonu. Tej zimy zapominamy więc o kapeluszach i sięgamy po stylowy turban - intrygujące dopełnienie wieczorowego looku.

 • Niech żyje bal!

  Karnawał już za nami, ale wieczorowe kreacje gwiazd na długo pozostaną w pamięci. Przyjrzeliśmy się, czym olśniewały i szokowały nasze celebrytki na 17. Charytatywnym Balu Dziennikarzy.

 • Na wielkie wyjście

  Sześć różnych długości włosów, sześć efektownych fryzur, które zrobisz błyskawicznie. Znajdź swój typ i weź przykład z gwiazd!

Dyskusje na temat: fryzury gwiazd wieczorowe