• Informacje na temat:

  fryzury dla pan po 40

Artykuły na temat: fryzury dla pan po 40
 • Fryzur nie można nauczyć się na pamięć

  Podróżuje pan po świecie, obraca się wśród projektantów mody i nowych trendów. Jak Polacy prezentują się na tle mieszkańców Londynu czy Nowego Jorku? Paweł Babicz: - Coraz lepiej! Z radością(...) w Paryżu czy Mediolanie.  Chce pan powiedzieć, że teraz fryzjer musi być nie tylko dobry technicznie, ale wiedzieć, co się teraz nosi? - Powinien też wiedzieć, jak umiejętnie zminimalizować...

 • Słoneczne dni skłaniają do urodowych eksperymentów. Zmianę w wyglądzie najlepiej zacząć od nowej fryzury. Zobacz, ile masz możliwości, by wyglądać młodo i seksownie!

 • Najmodniejsze fryzury na sezon 2013

  Jedną z najmodniejszych fryzur w tym roku będą loki, naturalnie rozpuszczone włosy. Gładkie upięcia i koki. To propozycję dla Pań mających włosy długie...

 • Modne fryzury na sezon jesienno-zimowy

  W jesienno-zimowym sezonie nadal modne będą krótkie cięcia, ale geometryczne linie zastąpią wycieniowanie fryzury i wystrzępione, pełne grzywki. Będzie krótko, bo jesiennym stylizacjom pazura doda mocno wygolony kark.

 • Fryzury 2010 - najnowsze trendy

  Romantyczne warkocze lub krótkie fryzurki z charakterem, fale w stylu lat 40. lub hippisowska swoboda - wśród fryzur, jakie styliści proponują na rok 2010, znajdą coś dla siebie zarówno miłośniczki klasyki, jak i panie lubiące nowoczesne cięcia.

 • Fryzury 2010 - najnowsze trendy

  Romantyczne warkocze lub krótkie fryzurki z charakterem, fale w stylu lat 40. lub hippisowska swoboda - wśród fryzur, jakie styliści proponują na rok 2010, znajdą coś dla siebie zarówno miłośniczki klasyki, jak i panie lubiące nowoczesne cięcia.

 • Retro szyk

  Tegoroczne trendy karnawałowe, które poleca znany stylista Maciej Maniewski, można dopasować do fryzur charakterystycznych dla ubiegłych dziesięcioleci.

 • Andrzej Pągowski: W młodości byłem straszliwie kochliwy

  ...dla faceta? - Dla mnie bardzo istotne! To była wspaniała dziewczyna. Pamiętam, że się do tego odpowiedzialnie przygotowaliśmy. Rodziców wysłałem do kina, zaopatrzyłem się we wszystkie środki(...) do łóżka, tylko rozmawiasz dla samej przyjemności wymiany myśli, to rozmawianie o życiu jest o wiele bardziej wciągające niż rozmawianie o wynikach sportowych. Ale mężczyźni twierdzą, że kobiety...

 • Piękne włosy w parę sekund

  ...słodkich migdałów , który ma bursztynowy kolor oraz lekki charakterystyczny zapach. Zawiera on kwas oleinowy, linolowy oraz witaminy: A, B1, B2, B6, D i E. Dla pań, które skończyły 40. lat idealne będą(...) przetłuszczających się lub na odwrót - przesuszonych. Warto więc dostosować kosmetyk do swoich potrzeb. Jak znaleźć preparat dla siebie? Przede wszystkim musimy wiedzieć, że o pielęgnacyjnych właściwościach tych...

 • Wzór na ideał

  Jak wygląda kobieta idealna? Na co zwracają uwagę mężczyźni? Wolą chude modelki czy pełne kobiece kształty? Za jakimi dziewczynami oglądają się na ulicy? Zapytałyśmy panów o to, co jest dla nich atrakcyjne u przedstawicielek płci pięknej.