• Informacje na temat:

  fryzury dla kobiet wieku 50

Artykuły na temat: fryzury dla kobiet wieku 50
 • Jajka i marchewka na bujną fryzurę

  Pożegnanie z młodością oznacza dla wielu ludzi także kłopoty z włosami. Wypadają i mężczyznom, i kobietom. Odpowiednia dieta może jednak podobno sprawić, że nie wszystko jest stracone.

 • Jak dbać o urodę w każdym wieku

  W każdym wieku możesz być piękna, pełna życia i zniewalającego uroku. My podpowiemy ci, co robić, aby to osiągnąć!

 • Kobieta ubrana w zapach

  ...? Beata Hoffmann: - Na wybór może wpływać wiele czynników kulturowych i indywidualnych. Zależy to między innymi od płci, środowiska, a nawet wieku. Na przykład zapach truskawek najbardziej podoba się nastolatkom w okresie dojrzewania, co ma ścisły związek ze stanem hormonalnym organizmu. Ważne są też indywidualne skojarzenia miedzy wonią  a konkretnymi wspomnieniami. Często panie w wieku 45-55 lat...

 • Męski kryzys wieku średniego

  ...miłości) z Tobą Mniej seksu wśród partnerów, którzy często go uprawiali, a teraz zbliżają się do 50-tki nie zawsze musi oznaczać przechodzenie kryzysu małżeńskiego. Bowiem dla mężczyzny, który zmaga się(...), że swych marzeń nie spełnił i małe są na to widoki. Może też być tak, że przepracował się, osiągnął już wszystkie zamierzone cele w karierze i teraz została mu pustka. W takiej sytuacji kobieta...

 • Kobiety też łysieją po męsku! Jak uratować i z powrotem zagęścić włosy?

  Jeśli myślisz, że łysienie to domena naszpikowanych testosteronem facetów, to jesteś w błędzie. Dolegliwość ta dotyczy ok. 20 proc. dorosłych kobiet. Jak uniknąć utraty naszego kobiecego atutu oraz na powrót odzyskać burzę loków?

 • Piotr Stramowski: Pluszowy Macho

  ...​Policjant Majami w Pitbullu, gangster "Żywy" w Kobietach mafii. Wysoki, umięśniony, zarośnięty. Twardziel. Męski? Na pewno! Kobiecy? No pewno! Na naszą prośbę Piotr Stramowski przez chwilę patrzy na świat kobiecymi oczami i mówi nam, jak czuje się w jej skórze.

 • Wzór na ideał

  Jak wygląda kobieta idealna? Na co zwracają uwagę mężczyźni? Wolą chude modelki czy pełne kobiece kształty? Za jakimi dziewczynami oglądają się na ulicy? Zapytałyśmy panów o to, co jest dla nich atrakcyjne u przedstawicielek płci pięknej.

 • Gwiazdy propagują test na HIV

  Beata Sadowska, Monika Mrozowska, Natalia Przybysz, Sylwia Gruchała i Weronika Książkiewicz to tylko kilka znanych kobiet (niektóre ze swoimi dziećmi!), które zobaczymy na kartach kalendarza propagującego testy na obecność wirusa HIV w ciąży. Zobacz zdjęcia!

 • Vivienne Westwood: Jak znudziłam się punkiem

  Je prawie tylko jabłka, jeździ głównie na rowerze. Na początku lat 70. XX wieku wspólnie z Malcolmem McLarenem założyła w Londynie jeden z najsłynniejszych butików na świecie. To tam zrodził się punk. W kwietniu Vivienne Westwood obchodzi 75. urodziny. I choć dziś jej firma jest znaną na świecie marką odzieżową, słynącą z kolekcji haute couture, projektantka wciąż czeka na rewolucję.

 • Płciowa przeplatanka

  Urodziłem się mężczyzną w ciele kobiety... Jestem kobietą uwięzioną w ciele mężczyzny. Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ płeć nie jest czymś biologicznym, z czym się rodzimy, jest wytworem kulturowym, który kształtujemy w zależności od kultury i obyczajów, w których się wychowujemy. Tak twierdzi Judith Butler, twórczyni znanej na całym świecie "queer theory"

Dyskusje na temat: fryzury dla kobiet wieku 50
 • Re: Włosy dojrzałe

  Nie przesadzaj, nie każdy choruje na nerki, a po drugie w jaki sposób ''pewien'' wiek sprawia, że nie można farbować włosów?? Mnóstwo kobiet w wieku 40, 50 i więcej ma fantastycznie dobrane odcienie farb do włosów, dobre fryzury, fajne ciuchy odejmujące lat, jednak nadal dososowane do wieku. Umieją podkreślić swoją urodę i dobrze wyglądać. Nie wsadzaj ich do worka z faktycznymi lampucerami