• Informacje na temat:

  fryzury brunetki

Artykuły na temat: fryzury brunetki
 • Fryzura pod koronę: Uczesz się jak arystokratka

  ...które zostały z miejsca pokochane przez poddanych oraz obserwatorów z całego świata. Pewnego rodzaju luz i nowoczesność, które obecne są w wizerunku kształtowanym przez piękne brunetki odzwierciedlają nie tylko ich stroje (często pochodzące z tanich sieciówek), ale i fryzury - zamiast misternych upięć i przestylizowanych uczesań, Middleton i Markle preferują swobodnie rozpuszczone włosy, miękkie...

 • ...mają najłatwiej, bo im pasuje wszystko (i tym o jasnej cerze, i tym opalonym). Brunetki mogą sobie pozwolić na czyste, mocne odcienie, szczególnie matowe. Przy tak przyciągających uwagę ustach skóra(...) trendów! Tym razem warkocze oplatają całą głowę, możliwie najbliżej linii czoła. Do zrobienia takiej fryzury potrzebujesz pasty (np. Styling effect Joanna, 80 g, 8 zł).

 • ...wysmuklą fryzury, które dodają objętości na górze głowy. Sprawdzą się uczesania z włosami zaczesanymi do tyłu lub z grzywką skierowaną na jedną stronę, wywinięte po bokach. Wysmukla twarz Cięcie Włosy(...)}}--> Odmładzające triki Szatynki, brunetki: wyrazista, lśniąca barwa włosów (np. brąz czekoladowy, kasztanowy) ociepli zmęczoną, ziemistą cerę...

 • Modne fryzury: Ciemna moc

  Brązy powróciły do łask wraz z modą na naturalne fryzury. A ta zsynchronizowała się ze zmianą receptur kosmetyków do farbowania. Nowe mają trwalsze odcienie i dbają o zdrowie włosów jak nigdy. Być szatynką lub brunetką to teraz wyjątkowo dobry wybór.

 • Co robić, gdy włosy się przetłuszczają w sezonie grzewczym? Nie chcę myć ich codziennie rano i wychodzić z mokrą głową na mróz. Agnieszka z Kamienia

 • Fryzura z wybiegów: pasemka w stylu lat 90.

  Ortalionowe bluzy XXL, ubrania w drapieżne zwierzęce wzory, kuse jeansowe mini spódniczki, jaskrawe cienie na powiekach, a na głowie mocno rozjaśnione pasemka. Moda z lat 90. choć bezwstydnie ociekała kiczem, wróciła w glorii i chwale na tegoroczne wybiegi.

 • Britney Spears brunetką

  Britney Spears, popularna amerykańska piosenkarka pop, której długie blond włosy stały się niemalże znakiem rozpoznawczym, postanowiła zmienić kolor fryzury.

 • Fryzura w mig odświeżona

  ...pojemnika z dziurkami (np. po pudrze) i posypać włosy. Odczekaj. Dobrze wyczesz! Brunetki i szatynki mogą dodać do mąki dwie łyżeczki czystego kakao (mniejsze ryzyko nalotu!). Gdy bez wody ani rusz...

 • ...) i posypać włosy. Odczekaj. Dobrze wyczesz! ■ Brunetki i szatynki mogą dodać do mąki dwie łyżeczki czystego kakao (mniejsze ryzyko nalotu!). Gdy bez wody ani rusz!

 • Właścicielki loków marzą o włosach prostych, a posiadaczki prostych o kręconych. Brunetki z zazdrością patrzą na blondynki, te zaś chcą mieć tak gęste czupryny (z reguły mają cienkie włosy), jak brunetki. Na wszystko są sposoby!

Dyskusje na temat: fryzury brunetki