• Informacje na temat:

  fryzury aktorek

Artykuły na temat: fryzury aktorek
 • Meryl Streep: Aktorka wszech czasów

  .... Ale usłyszeć coś złego o Meryl Streep po prostu nie sposób. Uznawana jest za najlepszą spośród żyjących aktorek i jedną z najwspanialszych, jakie kiedykolwiek stawały przed obiektywem. Wszechstronna(...) przykład wiele przyjaciółek mojej mamy nosiło fryzury w stylu lat 40. jeszcze trzydzieści lat później! Consolata tak przekonująco wykreowała świat Florence, że sama całkiem w niego wsiąkłam i pod koniec...

 • Fryzury dla cienkich włosów

  Romantyczne fale Fryzura nawiązuje do modnego w latach 70. uczesania jednej z aktorek serialu „Aniołki Charliego” – Farrah Fawcett. Ta wersja uczesania jest lżejsza, delikatniejsza. Włosy lekko podsusz, następnie spryskaj je lekkim lotionem do układania włosów. Następnie poszczególne pasma (zacznij od czubka) nawijaj na grubą szczotkę i susz, odciągając od głowy, by fryzura była puszysta...

 • Nowa fryzura Włodarczyk?

  Agnieszka Włodarczyk na Instagramie pozuje w blond peruce. Czy to oznacza, że aktorka wkrótce zmieni fryzurę?

 • Fryzury gwiazd: Jesienne koloryzacje

  Jesień zbliża się wielkimi krokami. Za oknem coraz chłodniej, a niektóre gwiazdy już przygotowały swoje fryzury na sezon. Jakie kolory włosów będą modne jesienią 2017?

 • Myślisz, że nie ma wygodniejszej fryzury niż kucyk? To znaczy, że nigdy nie miałaś krótkich włosów! Wbrew pozorom dają one mnóstwo możliwości stylizacyjnych i służą każdej z nas. Trzeba tylko dobrze dobrać cięcie.

 • Monica Bellucci zmieniła fryzurę

  Monica Bellucci jest uważana za jedną z najpiękniejszych aktorek. Rola w „Malenie” w reż. Guiseppe Tornatore (2000) tylko potwierdziła jej niesamowity sex-appeal.

 • Agata Kulesza zmieniła fryzurę

  Od tego momentu nikt nie kwestionuje tego, że Kulesza jest jedną z najbardziej utalentowanych i charakterystycznych polskich aktorek. Często wybiera role trudne i wymagające, jak np. Lidii Kalickiej w "Jestem mordercą" Macieja Pieprzycy, do której musiała nauczyć się gwary śląskiej. Pod wrażeniem talentu Kuleszy jest też Wojciech Smarzowski, który obsadził ją m.in. we wstrząsającej "Róży" czy...

 • Olga Kalicka ma nową fryzurę

  Aktorka znana z serialu "Rodzinka.pl" zaszalała z fryzurą.

 • Fryzury dla cienkich włosów

  Romantyczne fale Fryzura nawiązuje do modnego w latach 70. uczesania jednej z aktorek serialu "Aniołki Charliego" - Farrah Fawcett. Ta wersja uczesania jest lżejsza, delikatniejsza. Włosy lekko podsusz, następnie spryskaj je lekkim lotionem do układania włosów. Następnie poszczególne pasma (zacznij od czubka) nawijaj na grubą szczotkę i susz, odciągając od głowy, by fryzura była puszysta. Potem...

 • Jennifer Lawrence z nową fryzurą

  Gwiazda zdecydowała się na zmianę cięcia i postawiła na grzywkę.

Zdjęcia na temat: fryzury aktorek
Wideo na temat: fryzury aktorek
 • Na udaną fryzurę Małgorzata Rozenek ma swój patent

  Jak gwiazdy radzą sobie z układaniem fryzur? - Nie lubię pianek, lubię naturalne włosy - zdradziła w "Dzień Dobry TVN" modelka Natalia Siwiec. Jakie tricki stosuje model Rafał Maślak? A jak w tej kwestii radzi sobie Anna Czartoryska-Niemczycka? - Próbowałam prostownicą zakręcić włosy, bardzo zły pomysł - powiedziała aktorka. (DDTVN)

 • Anna Samusionek: Dałam początek modzie na ścinanie włosów

  Niedawno Anna Samusionek zaskoczyła nową fryzurą. Co zainspirowało aktorkę do ztakiej metamorfozy? Jak gwiazda czuje się w krótkich włosach? - Krótkie włosy dodały mi dynamizmu. Dałam początek modzie na ścinanie włosów - zażartowała aktorka. (WideoPortal/x-news)

 • Dlaczego Anna Samusionek obcięła włosy?

  Paulina Drażba zapytała Annę Samusionek o radykalną metamorfozę, o której rozpisują się polskie portale plotkarskie. Aktorka ścięła swoje długie włosy i zamieniła je na fryzurę "na chłopaka". Dlaczego zdecydowała się na zmianę? - Zbierałam się do tego już od dawna - przyznała.

Dyskusje na temat: fryzury aktorek