• Informacje na temat:

  fryzurki do włosów do ramion

Artykuły na temat: fryzurki do włosów do ramion
 • ...ok. 8 zł (w spreju). Fryzurka idealna Osłabione pasma dobrze jest skrócić – zalecane fryzurki to te krótkie lub do linii ramion. Słabe włosy będą wyglądały efektowniej, gdy zostaną obcięte(...) kruche i bardziej elastyczne. Polecamy: 1.Intensywna Maska Wzmacniająca z serii Ochrona Przed Wypadaniem Włosów, Pantene Pro-V, ok. 22 zł; 2.Szampon Przywracający Gęstość Włosom z serii Neogenic...

 • Agnieszka Ośka o włosach i ich pielęgnacji

  Autorka bloga “Siouxie and the city” odpowiada na nasze pytania dotyczące pielęgnacji włosów. Zobaczcie, co opowiedziała o swoich metamorfozach, koloryzacji oraz idealnym fryzjerze.

 • ...najlepsze dla cienkich włosów. Może zaproponować ci: obcięcie pasm na krótko lub do ramion, bo to idealne długości dla cienkich włosów; pazurki lub warstwowe podcięcie, dzięki którym pasma będą(...)Upięcie z pasm półdługich i długich Taką fryzurę najlepiej ułożyć z włosów obciętych w miękkiej półokrą głej linii. Wygląda na skomplikowaną, a wymaga tylko sprytnego podtapirowania i fantazyjnego...

 • Królują fryzurki w swobodnym stylu, zwłaszcza: fale oraz loczki koniecznie rozburzone dłońmi, aby sprawiały naturalne wrażenie; warkocze i warkoczyki o miękkich splotach, np. fantazyjnie okalające głowę, tworzące rodzaj opaski; wszelkie upięcia o prostej formie; błyskawiczne fryzury ułożone dłońmi tylko z użyciem pianki lub lotionu.

 • Nowy trend. Siwe włosy

  Kobiety mogą wyglądać świetnie, wcale nie kryjąc siwych włosów. Wraz z ekspertem radzimy, jak stylizować srebrne nitki, by dodały nam uroku, a nie lat.

 • Zimowe kuracje na kłopoty z włosami

  ...na kondycję czupryny. Najbardziej dokucza nam elektryzowanie się pasm, które potrafi zepsuć najpiękniejsze uczesanie. Drugi problem to nadmierne przetłuszczanie się włosów, na które skarżą się też(...) częściej, gdy włosy są nadmiernie przesuszone i zniszczone), używaj maseczek nawilżających. • Doskonałymi preparatami są szampony i odżywki z jedwabiem, gdyż wygładzają powierzchnię włosów. Te kosmetyki...

 • Możesz wyczarować je sama. Wystarczy, że dobrze dobierzesz metodę układania, przybory i kosmetyki do długości i rodzaju swoich włosów.

 • Jak samodzielnie zrobić fale i loki

  Możesz wyczarować je sama. Wystarczy, że dobrze dobierzesz metodę układania, przybory i kosmetyki do długości i rodzaju swoich włosów.

 • Idealna fryzura - krótkie czy długie włosy?

  Długie miękko spływające po ramionach fale czy krótka fryzurka z charakterem? To jeden z najpopularniejszych kobiecych dylematów. Nic dziwnego, obie wersje mają swoje wady i zalety.

 • Idealna fryzura - krótkie czy długie włosy?

  Długie miękko spływające po ramionach fale czy krótka fryzurka z charakterem? To jeden z najpopularniejszych kobiecych dylematów. Nic dziwnego, obie wersje mają swoje wady i zalety.

Dyskusje na temat: fryzurki do włosów do ramion
 • Re: Witam nowy dzień

  chyba podobne te fryzurki. widzę, że mamy bardzo podobne upodobania - ja również ostatnio znów przychylnie patzrę na takie krótkie włoski.dawniej miałam bardzo podobne do Magdy Mołek hmmm, rozumiem, niezadowolenie męża.Mój swojego czasu niemalże zabronił mi sie obcinać. Ale w końcu chyba nie dla włosów się ze mną ożenił?(chociaż w ogóle zastanawiam się po co). Tak więc też powoli skracam.. ja