• Informacje na temat:

  fryzura zwiększa objętość

Artykuły na temat: fryzura zwiększa objętość
 • Mgiełka zwiększająca objętość Marion

  Mgiełka zwiększająca objętość hair VOLUME  unosi cienkie i delikatne włosy od nasady, aż po same końce, dodając włosom objętości bez ich obciążania FORMUŁA BEZ SPŁUKIWANIA FORMUŁA WZBOGACONA O CENNE SKŁADNIKI: Ø  Volume boosting polymers- system polimerów aktywowany ciepłem suszarki zwiększa elastyczność i sprężystość włosów sprawiając, że wydają się grubsze i mocniejsze. Posiada...

 • 3 kroki do bujnej fryzury

  Proste domowe metody oraz stosowanie odpowiednich preparatów dodadzą twoim włosom energii, a fryzura nabierze objętości. 1. Używaj szamponu i odżywki do włosów cienkich, delikatnych, najlepiej(...) lekko pochyloną w dół, to nieco odbije włosy od nasady. 3. Na specjalne okazje zakręć włosy na grube wałki lub papiloty. Otrzymane fale i skręty zwiększą objętość fryzury.

 • Fryzury z ograniczoną odpowiedzialnością

  Nie zawsze to, co modne, jest atrakcyjne. Oto sześć najbardziej kontrowersyjnych trendów we fryzurach, które należy stosować z zachowaniem szczególnej ostrożności.

 • Nawet na delikatnych pasmach modna fryzura będzie zachwycająca, gdy je wzmocnisz. Masz do dyspozycji nowatorskie maski, kompresy i cudowne olejki. A także w razie potrzeby ampułki, by zagęścić przerzedzone włosy.

 • Zima to dla włosów niełatwy czas. Ściskane pod czapką czy kapturem tracą objętość... Można jednak sprawić, by aura nie stanęła na przeszkodzie bujnej fryzurze.

 • Delikatne włosy wymagają codziennego mycia i układania. Inaczej szybko tracą objętość i łatwo się odgniatają. Trzeba pamiętać o kilku ważnych zasadach dotyczących ich pielęgnacji.

 • SHAPE by Maniewski

  Słoneczny refleks Zmysłowo i romantycznie. Koloryzacja o delikatnych, modnych refleksach w kolorze słońca. Rozjaśnienie włosów naturalną metodą dodaje im blasku i wizualnie zwiększa ich objętość(...) upięte naturalnie i romantycznie, idealne zarówno na wielkie wyjścia, jak i mniej zobowiązujące okazje. Delikatne sploty powodują, że fryzura wydaje się lekka i zwiewna. Doskonale wpisuje się również...

 • Delikatne i cienkie włosy wymagają codziennego mycia i układania. Inaczej szybko tracą objętość i łatwo się odgniatają. Żeby nie niszczyć ich jeszcze bardziej, należy pamiętać o kilku prostych zasadach.

 • Nie martw się, jeśli natura nie obdarzyła Cię gęstymi włosami. Proste domowe metody oraz stosowanie odpowiednich preparatów dodadzą Twoim włosom energii, a fryzura nabierze objętości.

 • Inspiracja w rozmiarze XXL

  Lakier Taft Volume Megamocny (poziom utrwalenia 5) zapewnia długo utrzymującą się objętość i trwałość fryzury do 48 h. Z kolei pianka, dzięki aplikacji przy nasadzie włosów, maksymalnie zwiększa(...) Ultramocny (poziom utrwalenia 4). Ulepszona formuła zapewnia skuteczne utrwalenie włosów i objętość fryzury, bez sklejania i obciążania nawet najdelikatniejszych włosów.