• Informacje na temat:

  fryzura lata 50 jak zrobić

Artykuły na temat: fryzura lata 50 jak zrobić
 • Jak żyć pani Doroto?

  .... Z badań wynika, że w latach 90., kiedy żyło nam się trudniej niż dziś, Polki były optymistyczne i radosne. Teraz są zmęczone i wkurzone. Jak to się stało? - Lata 90., kiedy aspirowaliśmy do Unii(...) kobiety? Dorota Wellman: - Spotykam głównie takie. Zaczepiają mnie na ulicy, w pociągu, piszą i dzwonią z jednym z pytaniem: "jak żyć, pani Doroto?". Zupełnie jakbym była premierem. Większość z nich...

 • Vivienne Westwood: Jak znudziłam się punkiem

  ...starymi płytami, które był gotowy sprzedać, ale nie wiedział dokładnie komu i za ile. Liczył na jakiś cud. Szedł powolnym krokiem, wyprostowany i dumny. Szedł i mókł, i nic się nie działo. W końcu(...) nory między sklepami wychynął jakiś typ: "Ty! Co tu robisz?", zagadnął. Po chwili siedzieli razem w ponurym lokalu, niewidocznym z ulicy, bo mieszczącym się za zakrętem. Kiepskie miejsce na sklep. "To...

 • Słodycz z pazurem

  Niby niewinna, a jednak zadziorna! Ta nawiązująca do stylu lat 50. fryzura zawsze robi wrażenie, dlatego gwiazdy ją kochają. Ekspert podpowiada, jak zrobić to uczesanie.

 • 50. wkracza do akcji

  Lubiła bywać na premierach i bankietach, a że uwielbia tańczyć - karnawał był jej żywiołem. Jednak dwa lata temu Danuta Stenka (49) przestała pojawiać się na imprezach. Znajomi wiedzieli, że wpadła w czarną dziurę depresji. Przepracowanie, nieumiejętność odmawiania, zrobiły swoje. Pojawiło się wyczerpanie, chwile załamań. - Budziłam się rano i zanim otworzyłam oczy, chciało mi się płakać. Jakbym...

 • Maria Winiarska i Zofia Zborowska. Duet wybuchowy

  ...​Popularna aktorska para. Matka i córka. Maria Winiarska i Zosia Zborowska. Kiedyś Maria była dla córki wzorem artystki, dziś pora na rewanż. Zosia zrobiła z matki gwiazdę Instagrama, podpowiada, jak się ubierać, zachęca, by przyjmowała role w teatrze. Ale to związek tylko z pozoru symbiotyczny. "Zośka mną rządzi", mówi Maria. "Mama mnie wnerwia", kontruje Zosia. Ale widać, że są sobie bliskie.

 • 15 urodowych hitów sezonu

  Nowe makijaże, fryzury, zabiegi i kosmetyki – Sergiusz Osmański, dyrektor artystyczny perfumerii Sephora, zdradza nam, które z nich są teraz supermodne i jak z nich skorzystać, żeby świetnie wyglądać.

 • Wszystkie wcielenia Barbry

  Z początku nie było miło. Ojczym mówił, że jest zbyt brzydka, by dostać deser. Matka, że nie ma za grosz talentu. Mimo to została gwiazdą. Lubi opowiadać dowcip o kobiecie, która mówi fryzjerowi, że chce wyglądać jak Barbra Streisand, a on... łamie jej nos.

 • Czym gwiazdy lubią chwalić się w internecie

  Dotąd sławni pilnie strzegli prywatności. Tylko najlepszym paparazzi udawało się zrobić im zdjęcie w intymnej sytuacji. Dziś sami zamieszczają prywatne fotki na portalach społecznościowych. To prawdziwa rewolucja w kontaktach z fanami!

 • Zakręcona kolekcja. Lato 2010

  ..., jak radzą fachowcy, siadając na fotelu, nie tyle mówmy co fryzjer powinien zrobić na naszej głowie, ile mówmy, jak chciałybyśmy wyglądać każdego poranka. - W naszych letnich propozycjach odsłaniamy(...) się na głównym deptaku kurortu, jak i party przy brzegu morza. Zainwestujmy także w parę szpilek i wsuwek. Szpilka fryzjerska kosztuje raptem 50 groszy, a z jej pomocą szybko przygotujemy fryzurę opartą...

 • Na cienkim lodzie

  Tonya Harding miała szansę być najlepszą amerykańską łyżwiarką lat 90. Została czarnym charakterem. Czy faktycznie była aferzystką, gotową brutalnie wyeliminować rywalkę, czy sama padła ofiarą intrygi, jak chcą twórcy filmu Jestem najlepsza nominowanego do trzech nagród Akademii? Historia upadłej gwiazdy sportu i pamiętnej łyżwiarskiej opery mydlanej znów budzi emocje.