• Informacje na temat:

  fryzura bob u piosenkarki

Artykuły na temat: fryzura bob u piosenkarki
 • 15 najmodniejszych fryzur

  ...wdzięku fryzura wspaniale sprawdzająca się w upalne dni. Potwierdzić to może Weronika Ksiązkiewicz (33). Uczesanie najłatwiej stworzyć z półdługich włosów. Dobierany warkocz zacznij splatać z tyłu głowy(...) spłukiwania. Potem rozczesz włosy i pozwól im doschnąć. Jeśli chcesz, by fryzura prezentowała się równie efektownie jak u Sary Boruc (30), możesz użyć nabłyszczacza. Dwa w jednym Chcesz mieć...

 • Trendowe fryzury gwiazd

  Znane piosenkarki i aktorki zawsze mają supermodne uczesania. Nasz fryzjer podpowiada, na co zwrócić uwagę, by uzyskać podobny efekt.

 • Taylor Swift jak... Anna Wintour

  Ta fryzura jest rozpoznawalna wśród tysięcy innych - Anna Wintour "papieżyca mody" nosi ją od lat. Słynne uczesanie - bob - skopiowała na galę Grammy piosenkarka Taylor Swift. I wywołała tym falę zachwytów.

 • Dobierz fryzurę do kształtu swojej twarzy

  Dobra fryzura to taka, która podkreśla to, co w nas ładne. Gwiazdy dobrze o tym wiedzą!

 • L’Oréal Professionnel: Trendy jesień/zima 2015

  Spośród sześciu stylizacji L’Oréal Professionnel Celebrity Looks na sezon jesień/zima 2015-2016, szczególnie wyróżniają się dwa: miedziano-złote hollywoodzkie fale i opalizujący falisty bob.

 • Jej wysokość Rock'n'Roll

  ..., na jakie chodziłam, była potwornie nudna. Pomyślałam: czemu by nie dodać gitary elektrycznej? - wspomina w wywiadzie.  Tak jak uhonorowany niedawno Nagrodą Nobla w dziedzinie literatury Bob Dylan(...) działał od początków XX wieku.  "Krążyły pogłoski, że w zalewanej często piwnicy gniją kufry Oscara Wilde’a. Na naszym piętrze Bob Dylan skomponował Sad-Eyed Lady of the Lowlands, a nawalona spidem Edie...