• Informacje na temat:

  farbowanie włosów a ich zniszczenie

Artykuły na temat: farbowanie włosów a ich zniszczenie
 • Wsparcie dla włosa

  Jest wiele czynników, które niszczą i osłabiają Twoje pasma. Zmienia się wówczas ich struktura, stają się bardziej kruche, płowieją. Dowiedz się, jak temu przeciwdziałać.

 • Włos w sprawie

  Każdy z około stu tysięcy włosów, które mamy na głowie, zdradza nasze najskrytsze tajemnice, nałogi, pielęgnacyjne błędy i dietetyczne grzeszki.

 • ...dzięki przeznaczonej na lato pielęgnacji możesz zapanować nad stanem i wyglądem kosmyków. Najbardziej narażone na zniszczenie są włosy blond i siwiejące, które mają mało melaniny. Dlatego w lecie raz w tygodniu nakładaj regenerującą maskę do włosów. Stosuj też ochronne mgiełki do włosów z filtrem. Nie farbuj Jeżeli koniecznie musisz nadać włosom kolor, zrezygnuj z odcieni wymagających...

 • ...}}--> Warto wiedzieć Najbardziej narażone na zniszczenie są włosy blond i siwiejące, które mają mało melaniny. Dlatego w lecie raz w tygodniu stosuj regenerującą maskę do włosów. Używaj też ochronnych mgiełek(...) rozjaśniania. Niszczy ono bowiem melaninę, czyli naturalny barwnik, który chroni włosy przed szkodliwym działaniem promieni UV. Poza tym reakcja koloru włosów farbowanych na słońce jest...

 • Najprostsze domowe sposoby pielęgnacji włosów

  ...na nie jakiś dobry produkt, najlepiej w postaci serum o działaniu nawilżającym, które ten włos zabezpieczy przed zniszczeniem. Jakie serum najlepiej użyć? - Najlepszym do pielęgnacji włosów(...) skórze ulegnie przetłuszczaniu. Zatem polecam mycie szamponem włosów u nasady, masując skórę głowy, z kolei po jego spłukaniu nałożenie odżywki czy olejku na ich końcówki. Doskonały na suche włosy...

 • Pięć najczęstszych błędów w pielęgnacji włosów

  Wszyscy chcemy mieć piękne i zdrowe włosy, jednak często przez niewiedzę, złe nawyki, pośpiech lub narastające wokół pielęgnacji mity, narażamy je na uszkodzenia, zwiększone wypadanie czy przesuszenie, co znacząco wpływa na ich wygląd. Prezentujemy najpopularniejsze grzechy popełniane wobec włosów i uczymy jak im zapobiegać.

 • Luksus dla włosów

  Biała trufla to przede wszystkim bogactwo witamin z grupy B, które chronią włosy przed łamliwością i kruchością, wzmacniają, poprawiając wytrzymałość włosów na uszkodzenia mechaniczne.

 • Farbowanie włosów jest bardzo często stosowaną procedurą zarówno u kobiet, jak również u mężczyzn. Wiele osób ma jednak wątpliwości, czy farbowanie nie zniszczy ich włosów. Jakie farby do włosów wybierać, żeby proces farbowania nie zaszkodził naszym włosom?

 • Nowość do pielęgnacji włosów od Marion

  Innowacyjna linia o intensywnym działaniu opóźniającym starzenie się włosów Hair Anti-age.

 • Olej inca inchi - sekret pięknych włosów

  Stosowanie olejków w trakcie pielęgnacji włosów doskonale je odżywia i pozwala zniwelować skutki farbowania i stylizacji. Najnowszym odkryciem jest olej inca inchi, który jest 47 razy bardziej bogaty w kwasy omega-3 niż olej arganowy.