• Informacje na temat:

  farba a gwiazdy

Artykuły na temat: farba a gwiazdy
 • Gwiazdy z papierowej wikliny

  Materiał : - gazety - klej w sztyfcie lub biurowy - farby akrylowe lub farba w sprayu - drut giętki cienki - wykałaczki do szaszłyków - obcęgi lub cążki do przecięcia drutu Sposób(...) rurkami bez drutu. 4. Każdą rurkę pomalować farbą. Jeżeli gwiazdy mają ozdobić sale balowe, to najlepiej pomalować je farbą złotą brokatową lub srebrną brokatową (np. Stanger - do kupienia w naszym...

 • Gwiazda "Top Model" zmieniła kolor włosów

  Ewa Niespodziana była jedną z najlepiej rokujących uczestniczek szóstej edycji programu „Top Model”. Udało jej się dotrzeć aż do finału, w którym ostatecznie przegrała z Patrykiem Grudowiczem.

 • Makijażowe triki Marleny Dietrich

  Jedna z najbardziej uwielbianych gwiazd filmowych lat 30. i 40., Marlena Dietrich, wprowadziła w Hollywood wiele technik makijażu. W przeistaczaniu się w boginię pomagały jej m.in. srebrna farba i sadza z filiżanki.

 • Znaczenie ma nie tylko odcień. Tej jesieni warto sprawdzić też nowe techniki koloryzacji. Przedstawiamy najmodniejsze blondy, brązy i rudości oraz ich kombinacje. Gwiazdy już za nimi szaleją!

 • ​Bodypainting - co to jest?

  Bodypainting, jak sama nazwa wskazuje, to nic innego, jak malowanie ciała farbami. Przez wielu specjalistów uważana jest za najstarszą formę kreacji. Narodziła się bowiem już parę tysięcy lat temu, pośród kultur plemiennych, gdzie miała raczej znaczenie symboliczne i tradycyjne.

 • Siwe włosy mogą być piękne

  W Polsce wciąż pokutuje przekonanie, że kobieta siwa to kobieta niezadbana. Gwiazdy pokazują, że to nieprawda. Z siwizny uczyniły atut: Helen Mirren, Carmen Dell’Orefice, Jamie Lee Curtis.

 • "Skandale złotej ery Hollywood"

  Kochamy ich za niezapomniane role filmowe. Ale czy wiemy coś o ich prawdziwym życiu? Pola Negri - mistrzyni kontrolowanej plotki o samej sobie. Rudolf Valentino - pierwszy metroseksualny obiekt uwielbienia. Judy Garland - brzydkie kaczątko Hollywood uwięzione w roli wiecznego dziecka. Jean Harlow - platynowa piękność, którą zabiła farba do włosów. Marlon Brando - ekscentryczny geniusz czy głupek...

 • Sekrety z życia wielkiej skandalistki

  ​Gdy się poznali miała 15 lat i była jedną z wielu ślicznych dziewcząt, które marzyły o lepszym życiu i sławie. Ubrana w sukienkę uszytą z zasłonki, w za dużych, pomalowanych białą farbą butach, nie wyglądała jak przyszła gwiazda. Jednak Carlo Ponti, wpływowy producent filmowy, nigdy się nie mylił.

 • Farby do włosów TV Color

  Nowa farba TV Color spełnia marzenie kobiet o lśniących i zadbanych włosach gwiazd srebrnego ekranu. Dzięki zawartości masła shea i cząsteczek silikonów farba gwarantuje intensywny kolor, chroniąc delikatną strukturę włosa.

 • Zamiast dolarów z Ameryki przywiózł żonę

  W Polsce miał status gwiazdy. Chyba każdy potrafił zanucić "Parostatek" czy "Jak minął dzień?". Zainteresowała się nim duża zachodnioniemiecka wytwórnia płytowa. Pierwszy wyjazd do Berlina(...)". To był związek dojrzałego, doświadczonego przez życie faceta z młodą, piękną kobietą z prowincjonalnej Polski. Nie mogłem zdobyć jej na urok gwiazdy, bo wtedy, kiedy w kraju odnosiłem sukcesy...

Dyskusje na temat: farba a gwiazdy