• Informacje na temat:

  fale w stylu lat 20

Artykuły na temat: fale w stylu lat 20
 • Fryzury: 20 stylowych propozycji

  ...spinką. Jak z lat 50-tych Koczki, bombki, oryginalne upięcia... W takich fryzurkach każda z nas będzie wyglądać niepowtarzalnie. Tak czesały się przecież znane aktorki, które do(...) przeczesz fryzurę, nadając jej ostateczny kształt. Urokliwe fale W wilgotną czuprynę wgnieć piankę. Zrób przedziałek z boku. Po obu jego stronach i z tyłu głowy nawiń pasma na grube...

 • Najmodniejsze fryzury na lato!

  Jeśli masz długie włosy, to nie obcinaj ich, jeśli masz krótkie, to najlepiej… zapuść. Na lato fryzjerzy proponują nam warkocze, sploty, loki i plażowe fale. Hasło klucz to „styl undone”, czyli pozorny nieład.

 • Repertuar muzyczny zainspirował fryzjerów! Na pokazach zaprezentowali nawiązujące do niego stylizacje karnawałowe. Najbardziej zachwyciły nas loki retro z lat 20., rockandrollowe upięcia w stylu lat 50. i folkowe warkocze. Każde uczesanie jest efektowne. Ale mają różny stopień trudności. I zostały wymyślone do włosów innej długości. Do wszystkich podajemy szczegółowe instrukcje.

 • Dekady pięknej mody

  Tańczą swing, noszą torebki z lat 30., nylonowe pończochy, szyją sukienki według wykrojów ze starych żurnali. O historii damskiej mody i rosnącej popularności stylu vintage rozmawiamy z Agnieszką Śmieją, założycielką bloga Retrostyl.

 • Jan Wieczorkowski: Poszedł na kompromis

  Świetnie zapowiadający się 20 lat temu aktor szuka swojego miejsca, ale nie odrzuca już propozycji zawodowych.

 • Magdalena Cielecka. Świat u stóp

  Cieleckiej (46) sława nigdy nie robiła specjalnego wrażenia. Na nią samą spadła, gdy miała zaledwie 20 lat. I od przeszło dwóch dekad jej towarzyszy, rosnąc każdego dnia. Teraz oprócz hollywoodzkiej(...) swoich produkcji nie widziała wcale! Choć regularnie okrzykuje się ją ikoną stylu, prywatnie nie przywiązuje wagi do "kiecek".  W wywiadzie, którego niedawno udzieliła, stwierdziła: "Dzisiaj...

 • Piękna dla niego

  Mimo upływających lat coraz bardziej zachwyca swoim wyglądem. Jaki jest sekret prezenterki TVP?

 • Julia Roberts: Piękno nie ma wieku

  ...​Wielkie oczy jelonka Bambi, szeroki uśmiech jak u Kota z Cheshire i niesforne, kasztanowe loki. Julia Roberts, która niedawno skończyła 50 lat, to wciąż nasza ulubiona Pretty Woman. Niedługo aktorkę będziemy mogli zobaczyć w nowym filmie.

 • Dorota Kolak: Miłość na odległość

  W jednym mieście mieszka, w drugim pracuje, a w trzecim do niedawna mieszkał jej mąż. Teraz po kilku latach związku na odległość zamieszkali pod jednym dachem i znowu uczą się żyć razem. Jak im idzie?

 • Zawsze zostaje ślad

  Prawniczka, kryminalistyk, współpracuje z Archiwum X, które analizuje przestępstwa niewyjaśnione. Bada sprawy makabryczne, ale to jest po coś. Bo zgłasza się kobieta, która od lat poszukuje zaginionej siostry. Albo wciąż nie złapano sprawcy zabójstwa. Myśli o tym wracają nawet po pracy, w domu, więc trzeba nauczyć się je odpychać. Ale Joanna Stojer-Polańska mówi, że prawdy należy szukać do końca.