• Informacje na temat:

  fale radiowe na twarz- efekty

Artykuły na temat: fale radiowe na twarz- efekty
 • Wachlarz zabiegów poprawiających urodę staje się coraz większy, a ceny coraz bardziej przystępne. Zdarza się jednak, że efekty ingerencji są dalekie od oczekiwań.

 • Jak wyszczuplić twarz

  W naszej kulturze za najbardziej pożądany, bo uważany za najładniejszy, uznaje się owalny kształt twarzy. Osoby posiadające "okrągłą" lub pyzatą buzię często zadają więc pytanie o to, jak odchudzić twarz.

 • (Nie)gotowa na wiosnę? Zadbaj o twarz oraz ciało i… wyglądaj Bosko!

  Sposobów dbania o twarz i ciało jest mnóstwo. Warto korzystać z domowych sposobów (np. regularnych peelingów kawowych, które można zrobić z fusów), ale czasami może okazać się, że to nie wystarczy(...). Na głębokości 1,5 mm strumień ultradźwięków stymuluje natomiast produkcję nowego kolagenu, dzięki czemu skóra odzyskuje jędrność. Pierwsze efekty zabiegu widoczne są natychmiast, natomiast na pełen...

 • Twarz wygląda ładnie, dopóki skóra jest jędrna. Niestety, około 45. urodzin naskórek traci elastyczność i silniej działa na niego grawitacja. Pierwszy efekt tej zmiany? Pojawienie się drugiego podbródka. Wiemy, co poprawi tę sytuację.

 • Zabiegi lunchowe

  Szybkie, bezbolesne, bez ryzyka podrażnień. Dają błyskawiczne efekty, dlatego warto w nie zainwestować. Masz wolną godzinę? Wypróbuj zabiegi odmładzające!

 • Największy sukces medycyny estetycznej ostatnich lat? Zabiegi odmładzające są coraz bardziej finezyjne i pozwalają uzyskać naturalny efekt. Co nam to daje? Po zakończeniu kuracji twarz jest po prostu ładna, odprężona. I właśnie o to chodzi! Bo ważne jest, by wyglądać atrakcyjnie, ale też pozostać sobą.

 • Zostań na dłużej

  Przekonałyśmy się, że profesjonalne wygładzanie zmarszczek jest skuteczne - coraz więcej Polek korzysta z dermatologicznych zabiegów odmładzających. Teraz rzecz w tym, by efekty działania botoksu, pilingów chemicznych czy laserów trwały i trwały, i trwały... Co robić i czego nie robić, żeby tak było? Podpowiadają specjaliści.

 • Piękno bez skalpela

  Od dawna zastanawiasz się, czy nie wybrać się na operację plastyczną. Twoja twarz straciła jędrność, a tu i ówdzie pojawił się tłuszczyk, który masz ochotę odessać. Wizja skalpela i blizny przeraża cię? A odkładanych miesiącami oszczędności szkoda wydawać? Mamy dla ciebie rozwiązanie - fizjoterapię!

 • ...ujędrnianego obszaru ciała głowica działa jednocześnie na naszą skórę, komórki tłuszczowe oraz mięśnie. Fale radiowe podgrzewają naskórek, pobudzając włókna kolagenowe. Dzięki temu poprawia się napięcie(...) efekty zabiegów w gabinecie można znacznie przedłużyć. Stosuj pod makijaż skin boostery, czyli koncentraty wygładzające cerę. Co warto wiedzieć o zabiegu? ➤ Cryolfit od razu po...

 • ...albo odpowiednio przeszkolony kosmetolog. Do wymodelowania owalu wykorzystywane są fale radiowe RF o wysokiej częstotliwości, a także zimne i ciepłe ultradźwięki. Zabieg jest bezbolesny i nie wymaga(...) skóry, dzięki czemu zabieg jest bardzo skuteczny. Fale radiowe ujędrniają tkanki. Natomiast zimne ultradźwięki selektywnie docierają do zbędnych komórek tłuszczowych, np. w okolicy podbródka, i niszczą...

Dyskusje na temat: fale radiowe na twarz- efekty
 • Re: Agata Młynarska

  To żaden problem. Tylko kwestia pieniędzy. Zabiegi laserowe i fale radiowe, poprawa gwarantowana, efekt rozkłada się w czasie. A zwielokrotnienie ich przynosi super efekty. Stosuję. Jest świetnie. Młoda twarz, dekolt , ręce i ciało. Trwa to nawet rok. Ale warto. Można tez inaczej. Rusztowanie ze złotych nici, ale to mnie odstrasza. Ot, i cała tajemnica.