• Informacje na temat:

  fale radiowe 1 zabieg

Artykuły na temat: fale radiowe 1 zabieg
 • Odchudzające zabiegi w gabinecie

  Czy można mieć piękne ciało po czterdziestce? Tak! Szczupła sylwetka i jędrna skóra nie są zarezerwowane dla dwudziestolatek. Dobrze wybrane zabiegi pomogą to osiągnąć – każdy z nich sprawi, że ubędzie nam kilka centymetrów, a dodatkowo poprawi jędrność ciała.

 • ...wygląda zabieg? Rozpoczyna się oczyszczeniem skóry  i rozprowadzeniem specjalnego żelu. Potem lekarz przykłada do niej specjalną głowicę podłączoną do urządzenia, np. Ultraformer III, które przesyła fale(...) widać cienie. Warto skorzystać z liftingu bez skalpela tzw. Pelleve, który poprawi napięcie skóry za pomocą fal. W gabinecie. Urządzenie Pelleve emituje fale radiowe (FR), które wzmocnią wiotką skórę...

 • Czy można mieć piękne ciało po czterdziestce? Tak! Szczupła sylwetka i jędrna skóra nie są zarezerwowane dla dwudziestolatek. Dobrze wybrane zabiegi pomogą to osiągnąć – każdy z nich sprawi, że ubędzie nam kilka centymetrów, a dodatkowo poprawi jędrność ciała. Tekst - Małgorzata Święczkowska. Konsultacja - Joanna Zys.

 • ...tłuszczowych. Po krótkim czasie organizm sam usuwa ich zawartość. Cena: 500 zł Accent UltraV. Urządzenie emituje ultradźwięki, które niszczą komórki tłuszczowe, i fale radiowe przyspieszające usuwanie tłuszczu(...)Zabieg Smart Lipo Pozwala jednocześnie usunąć tłuszcz i ujędrnić skórę. Przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym. Lekarz wykonuje niewielkie nacięcia w okolicy żuchwy i ucha. Wprowadza przez...

 • Rozważasz depilację laserową, usuwanie przebarwień lub zabiegi odmładzające skórę? Zdecyduj się na nie teraz. W zimie rany goją się dobrze, ewentualne obrzęki są mniejsze, a organizm szybciej dochodzi do formy.

 • Największy sukces medycyny estetycznej ostatnich lat? Zabiegi odmładzające są coraz bardziej finezyjne i pozwalają uzyskać naturalny efekt. Co nam to daje? Po zakończeniu kuracji twarz jest po prostu ładna, odprężona. I właśnie o to chodzi! Bo ważne jest, by wyglądać atrakcyjnie, ale też pozostać sobą.

 • Zamiast klasycznej operacji żylaków

  Obawiasz się chirurgicznego zabiegu? Możesz usunąć żylaki bez bólu - laserem, parą, falami radiowymi lub lekiem w piance.

 • Nowoczesne metody leczenia żylaków i pajączków

  Już nie musisz bać się operacji. Nowe zabiegi szybko usuną nawet duże zmiany w żyłach.

 • Nowe metody leczenia żylaków

  ...obrazowi lekarz może ocenić, w którym dokładnie miejscu żyła jest chora, czyli niewydolna, gdzie znajdują się uszkodzone zastawki i żylaki. Laser lub fale radiowe Zabieg laserowy może ci się kojarzyć(...) wytwarzającą fale radiowe o wysokiej częstotliwości. Pod wpływem wysokiej temperatury żyła się kurczy – jej wewnętrzne ściany zrastają się ze sobą. Koszt zabiegów: laserem od 2500 zł, falami radiowymi...

 • Przygotuj się do wiosny

  Rozważasz depilację laserową, usuwanie przebarwień lub zabiegi odmładzające skórę? Zdecyduj się na nie teraz. W zimie rany goją się dobrze, ewentualne obrzęki są mniejsze, a organizm szybciej dochodzi do formy.