• Informacje na temat:

  eyeliner a kształt oczu

Artykuły na temat: eyeliner a kształt oczu
 • Kreska pociągnięta eyelinerem potrafi zdziałać cuda: wydłuży optycznie rzęsy, pogłębi spojrzenie, wymodeluje kształt oka. Eyeliner jest bardziej precyzyjny od kredki do oczu. Wymaga jednak większej dok ładności. By osiągnąć efekt, poćwicz przed lustrem. I wybierz najwygodniejszy dla siebie produkt.

 • Rimmel: Colour Precise Eyeliner

  Bez różnicy, czy jesteś fanką delikatnych kresek czy mocniejszego akcentu, eyeliner Colour Precise będzie odpowiedzią na to, czego szukasz w makijażu oka. Ten wszechstronny kosmetyk jest wyposażony w miękką końcówkę ściętą na kształt spiczastego stożka (zupełnie jak flamaster do kaligrafii!), która w szybki i łatwy sposób zapewnia precyzyjną, mocno napigmentowaną kreskę - niezwykle cienką...

 • Rimmel: Eyeliner Scandaleyes Micro Precision

  Eyeliner z prezycyjną końcówką ułatwiającą precyzyjne malowanie.

 • Eyeliner – sposób na wyraziste spojrzenie

  Kreska pociągnięta eyelinerem potrafi zdziałać cuda: wydłuży optycznie rzęsy, pogłębi spojrzenie, wymodeluje kształt oka. Eyeliner jest bardziej precyzyjny od kredki do oczu. Wymaga jednak większej dokładności. By osiągnąć efekt, poćwicz przed lustrem. I wybierz najwygodniejszy dla siebie produkt.

 • Patenty na piękne oczy

  Zazdrościsz kobietom o dużych oczach? A może masz kompleksy z powodu opadających powiek? Poznaj tajniki makijażu, który nada twoim oczom idealny kształt i poprawi ich proporcje.

 • Rimmel: Akcent na oko

  Odważny i bardzo sexy! Taki właśnie jest jesienny London Look. Sezonowy makijaż marki Rimmel, który prezentuje jej ambasadorka Georgia May Jagger to połączenie dwóch silnych trendów w makijażu oczu: kolorowego smokey eyes i kociej kreski.

 • Wyraziste spojrzenie zza okularów Można tak pomalować oczy, aby zniekształcenia spowodowane przez szkła były jak najmniej widoczne. Szczególną uwagę warto zwrócić na kształt brwi i kolorystykę cieni(...) wytuszuj. Jeśli nie używasz zalotki, sięgnij po mascarę podkręcającą rzęsy. To najlepsza metoda na błyskawiczne powiększenie oka. W żadnym wypadku nie obrysowuj oczu ciemną kreską. Nic bardziej ich...

 • To one najbardziej przyciągają uwagę w całym makijażu. Tymczasem, w przypadku większości z nas, wygląd oczu wymaga drobnej korekty. Jak je malować, w zależności od problemu, podpowiada Sergiusz Osmański, dyrektor artystyczny perfumerii Sephora.

 • Makijażowe triki gwiazd na poprawę kształtu powiek Gdy są okrągłe modelujemy je kreską Zacznij od pomalowania górnej powieki cieniem w jasnym neutralnym kolorze. Następnie, zaczynając od wewnętrznego kącika oka, narysuj eyelinerem wyraźną kreskę, przeciągając ją nieco w kierunku skroni. Ten trik stosuje Katarzyna Zielińska, nadając swym oczom koci kształt. Inny patent ma na to Ashley Olsen...

 • Najlepiej zrobisz to eyelinerem z cienkim aplikatorem. Dzięki niemu spojrzenie zyska głębię, a oko niepowtarzalny kształt. Pamiętaj jednak,...

Wideo na temat: eyeliner a kształt oczu
 • Jak nadać kształt brwiom, jak używać eyelinera i jak nakładać cienie? Oto oczy według Jonasa Wramella - szwedzkiego wizażysty, twórcy Hollywood Collection.