• Informacje na temat:

  efekty żółtek

Artykuły na temat: efekty żółtek
 • Czyste włosy bez szamponu

  Zastąp agresywne detergenty, a także obciążające odżywki środkami z apteki, zielarni i domowej spiżarni. I spróbuj naturalnie zadbać o skórę głowy i włosy. Efekty takich kuracji mogą cię zaskoczyć.

 • Maseczki dodające energii

  Najlepiej działają te kosmetyki, w których substancje czynne wzajemnie wspierają swoje działanie. Warto więc łączyć kilka składników. Dobre efekty osiągniesz, wykorzystując marchewkę, jogurt oraz olej.

 • Naturalne hity dla urody

  Warto korzystać z sezonu na świeże warzywa i owoce! Przygotowane z nich naturalne kosmetyki potrafią zdziałać cuda a efekty domowych kuracji są natychmiastowe i zachwycające.

 • Warto korzystać z sezonu na świeże warzywa i owoce! Przygotowane z nich naturalne kosmetyki potrafią zdziałać cuda, a efekty domowych kuracji są natychmiastowe i zachwycające.

 • Szyja zdradza nasz wiek bardziej niż dłonie

  ..., podczas peelingu i w czasie nakładania kremu lub serum na szyję. Delikatny ucisk zwiększa produkcję kolagenu i kwasu hialuronowego, odpowiedzialnych za sprężystość skóry. Bardzo szybkie efekty...

 • Tanie, domowe, naturalne kuracje wzmacniające włosy

  Nie trzeba wcale wydawać fortuny, żeby mieć piękną i zdrową czuprynę. Naturalne sposoby mogą również dać bardzo dobre efekty. Anna Kołomycew, autorka bloga www.anwen.pl radzi, które z nich warto wypróbować.

 • Tanie domowe kuracje wzmacniające włosy

  Nie trzeba wcale wydawać fortuny, żeby mieć piękną i zdrową czuprynę. Naturalne sposoby mogą również dać bardzo dobre efekty. Anna Kołomycew, autorka bloga www.anwen.pl radzi, które z nich warto wypróbować.

 • ...kolagenu i kwasu hialuronowego, odpowiedzialnych za sprężystość skóry. Bardzo szybkie efekty ujędrniające uzyskamy dzięki masażowi specjalnym wałeczkiem z igłami. Taki zabieg może zastąpić drogą...

 • Odmładzamy organizm na wiosnę

  Jeśli zależy ci na młodym wyglądzie i doskonałym samopoczuciu, sięgnij po to, co najzdrowsze! Włącz do swojej diety nowe, choć dobrze ci znane, produkty. Na rewelacyjne efekty ich działania nie trzeba długo czekać.

 • Domowe kosmetyki z jajek

  .... Po 10 minutach zmyj wodą. Najlepsze efekty uzyskasz, gdy emulsję będziesz stosować na noc. Gdy masz cerę tłustą, wykorzystaj białko. Ubij je na sztywno, dodaj kilka kropel soku z cytryny i nałóż na(...) i łyżeczką oliwy. Nałóż na twarz na 15 minut. Twoja skóra po kapieli jest ściągnięta? Pielęgnuj ją balsamem jajecznym. Roztrzep w miseczce 4-5 żółtek, dodaj łyżkę oliwy z pestek winogron albo pół...

Dyskusje na temat: efekty żółtek
 • Re: Olejek rycynowy na włosy efekty

  Tez stosowałam olejek rycynowy na włosy :) a dokładniej robiłam maskę do włosów z olejku rycynowego, żółtek jajek i nafty kosmetycznej. Olejek rycynowy w tej wersji bardzo dobrze regenerował włosy i przyspieszał porost włosów. Jeśli rzeczywiście masz zniszczone włosy to polecam stosowanie olejku rycynowego, ręczę, że rozwiąże wiele Twoich problemow z włosami :)

 • Re: Włosy mocniejsze od zaraz

  naftę, dawała chyba dobry efekt, bo w tamtych czasach nie było tyle chemii (która i dzisiaj nie bardzo pomaga). Mnie pomogła odżywka z dwóch żółtek, soku z cytryny, paru kropel olejku rycynowego(...) jest ważna, ale ważniejsza i dająca lepsze efekty jest ta od wewnątrz, to co jemy, jak się odżywiamy. A zniszczone końcówki zawsze lepiej ściąć, bo psują ogólny wygląd włosów. Nie trzeba ścinać dużo