• Informacje na temat:

  efekty działania fal radiowych

Artykuły na temat: efekty działania fal radiowych
 • Dobre efekty przynoszą zabiegi z użyciem specjalnych urządzeń (typu Facelab) wykorzystujące m.in. działanie podczerwieni (która podgrzewa skórę, co skraca włókna kolagenowe) i fal radiowych. Najlepsze efekty daje seria zabiegów.

 • Wachlarz zabiegów poprawiających urodę staje się coraz większy, a ceny coraz bardziej przystępne. Zdarza się jednak, że efekty ingerencji są dalekie od oczekiwań.

 • Lato zaskoczyło cię jak zima drogowców. Za kilka dni wakacje, trzeba będzie włożyć strój kąpielowy, a ty zapomniałaś o kuracji antycellulitowej, ujędrniających masażach. I jak tu odsłonić nogi? Zdążysz nadrobić część pielęgnacyjnych zaległości. Zastosuj metodę małych kroków. Zacznij od... pedikiuru i depilacji, bo od razu zobaczysz efekty. To zmotywuje cię do pracy nad trudniejszymi fragmentami.

 • Zabiegi lunchowe

  Szybkie, bezbolesne, bez ryzyka podrażnień. Dają błyskawiczne efekty, dlatego warto w nie zainwestować. Masz wolną godzinę? Wypróbuj zabiegi odmładzające!

 • Nowe metody leczenia żylaków

  Bez operacji, bez bólu, bez zwolnienia lekarskiego! Żylaki i pajączki można dziś usunąć laserem, falami radiowymi, a nawet... parą wodną.

 • Zostań na dłużej

  Przekonałyśmy się, że profesjonalne wygładzanie zmarszczek jest skuteczne - coraz więcej Polek korzysta z dermatologicznych zabiegów odmładzających. Teraz rzecz w tym, by efekty działania botoksu, pilingów chemicznych czy laserów trwały i trwały, i trwały... Co robić i czego nie robić, żeby tak było? Podpowiadają specjaliści.

 • Stres piękności szkodzi

  ...rzęs. Precyzyjne nakłuwanie i działanie fal radiowych zarówno na poziomie naskórka, jak i skóry właściwej sprawia, że komórki odpowiedzialne za syntezę kolagenu zostają pobudzone, co poprawia(...) wystarczają, warto pomyśleć o wizycie w gabinecie medycyny estetycznej. Część terapii albo nie daje możliwości działania na okolice wrażliwe, albo wiąże się z dość wysokim ryzykiem. Wyjątkiem jest tu Scarlet...

 • .... Ten nieinwazyjny zabieg wykonuje się mulitipolarną głowicą, która ma cztery tytanowe elektrody. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu, koszt jednego: ok. 600 zł.

 • ...termiczny. W efekcie poprawia się dotlenienie oraz odżywienie komórek. Ujędrniający maximus ✣ Ten nowoczesny zabieg oparty na technologii fal radiowych (Tri Lipo RF) może przywrócić elastyczność(...) efekty zabiegów w gabinecie można znacznie przedłużyć. Stosuj pod makijaż skin boostery, czyli koncentraty wygładzające cerę. Co warto wiedzieć o zabiegu? ➤ Cryolfit od razu po...

 • Kwas hialuronowy od 600 zł Nici nawilżające i ujędrniające od 50 zł/szt. Nici liftingujące ok. 1500 zł Zabiegi z użyciem fal radiowych, podczerwieni i prądu, ujędrniające i wygładzające skórę od(...), przygotowuję plan działania. Regeneracja skóry Do 35. roku życia zdrowa skóra jest zazwyczaj gładka i promienna. Gdy na twarzy pojawią się pierwsze głębsze zmarszczki mimiczne, wystarczy w nie wstrzyknąć...